Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Barrakuda hahahhaha ja się też podpisuję i dopisuję do Twojego tekstu z minusikami-dokładnie też bym tak opisała,,hahhahha mnie też ktoś nie cierpi -nie martw się ,witam w klubie minusów-hahahha no jest jakaś bidula albo bidulek:hahaha: 

ale jest mi bardzo miło ,że potrafisz się rozweselić czytając co niektóre moje bazgrołki:hahaha:zobaczcie nic nie robię tylko co jakiś czas wpadam tutaj a gdzie obiad ? a co na obiad? do roboty Blondi bo rodzina padnie z głodu-lece ,lece

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pdp powiedział mi ostatnio, że moja zmienniczka robi jej deserki w każdą niedzielę. Myślę sobie, niemieckiego ni w ząb, gotuje słabo i sama o tym mówi, tyle że "wchodzi jej w tyłek", to pdp jeszcze chce ją na zmianę. A pdp daję 50€na tydzień na wszystko do domu. Przeszukałem szafki w kuchni, a tam galaretki, śnieżka, zupy w proszku z Polski. I myślę sobie, pewnie zwozi z kraju deserki w proszku pdp i ją tak czaruje, bo co jej zostało. Uczyć się nie chcę. Dziś kochani pdp ma deserek pi obiedzie, galaretka z owocami :)

Może to ja jestem dziwna, ale nie będę z PL przywozić jedzenia dla pdp. (?)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emma nie jesteś dziwna bo w takim razie i ja bym była dziwna ,ja nic nie przywożę z PL -nic kompletnie,,wcześniej przyprawy swoje brałam a teraz nic ,,,konry są tutaj w domu i inne też polskie przyprawy ,też ktoś tutaj w podlizuchę się zabawił,,hahahhaha

jak ja kocham Tiramisu w pucharku, musze zobaczyć czy mają je w Edece,,czemu nie ,sobie fundnąc,,ja ostatnio popołudniu to kawusia i owoce ,same owoce przeróżne,,a gdzie torcik? kiedyś porcję torcika koniecznie do kawki,,,ale wszystko można odstawić jak się chce,,a taki  torcik  marcepanowy dobry kupowalam w prywatnej starej rodzinnej piekarni ,teraz tak piszę o tym dobrym torciku ale apetytu nie mam na niego ,,kurczaki piekę i już pachnie,,:hahaha:mięsa się chce ,mięsa,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Blondi napisał:

@Barrakuda hahahhaha ja się też podpisuję i dopisuję do Twojego tekstu z minusikami-dokładnie też bym tak opisała,,hahhahha mnie też ktoś nie cierpi -nie martw się ,witam w klubie minusów-hahahha no jest jakaś bidula albo bidulek:hahaha: 

ale jest mi bardzo miło ,że potrafisz się rozweselić czytając co niektóre moje bazgrołki:hahaha:zobaczcie nic nie robię tylko co jakiś czas wpadam tutaj a gdzie obiad ? a co na obiad? do roboty Blondi bo rodzina padnie z głodu-lece ,lece

@Blondi haha u mnie też jakieś kreski czerwone, po co te kreski ? przecież można odpowiednio skomentować ,  bez obrażania się nawzajem:love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

@Blondi haha u mnie też jakieś kreski czerwone, po co te kreski ? przecież można odpowiednio skomentować ,  bez obrażania się nawzajem:love:

 

Ktoś nie lubi sexu @erika,ktoś ma problem-hahhaha,ktoś nie znosi radochy ,,komuś padło na czerep może:hahaha: pamiętacie ? byly jakieś czerepy!-hahahha:hahaha: a ja myslałam ,że jestem jedna -a tu widze ,że komuś tutaj kilka osób nie pasuje ,także dziewczyny niech sobie robi co chce ,i tak z problemem zostanie sam -ten ktoś baba czy dziad:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

@emma nie jesteś dziwna bo w takim razie i ja bym była dziwna ,ja nic nie przywożę z PL -nic kompletnie,,wcześniej przyprawy swoje brałam a teraz nic ,,,konry są tutaj w domu i inne też polskie przyprawy ,też ktoś tutaj w podlizuchę się zabawił,,hahahhaha

jak ja kocham Tiramisu w pucharku, musze zobaczyć czy mają je w Edece,,czemu nie ,sobie fundnąc,,ja ostatnio popołudniu to kawusia i owoce ,same owoce przeróżne,,a gdzie torcik? kiedyś porcję torcika koniecznie do kawki,,,ale wszystko można odstawić jak się chce,,a taki  torcik  marcepanowy dobry kupowalam w prywatnej starej rodzinnej piekarni ,teraz tak piszę o tym dobrym torciku ale apetytu nie mam na niego ,,kurczaki piekę i już pachnie,,:hahaha:mięsa się chce ,mięsa,,

@Blondi a ja kupuję w Netto lody Tiramisu pychota , a szczerzę to zawsze z Polski przywożę moją ulubioną wędlinę , ale rodzina mi zawsze  zwraca pieniądze :) Przywoziłam tez kasze jaglaną ale teraz spotkałam w Aldi ,a więc już nie będę w Pl kupowała:)

3 minuty temu, Blondi napisał:

Ktoś nie lubi sexu @erika,ktoś ma problem-hahhaha,ktoś nie znosi radochy ,,komuś padło na czerep może:hahaha: pamiętacie ? byly jakieś czerepy!-hahahha:hahaha: a ja myslałam ,że jestem jedna -a tu widze ,że komuś tutaj kilka osób nie pasuje ,także dziewczyny niech sobie robi co chce ,i tak z problemem zostanie sam -ten ktoś baba czy dziad:hahaha:

@Blondi a my dlatego wesołe :hahaha: bo sex to zdrowy dla ciala i Umysłu :love:a więc wszystko dobrze pracuje i zdrowie dopisuje:p

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

@Blondi a ja kupuję w Netto lody Tiramisu pychota , a szczerzę to zawsze z Polski przywożę moją ulubioną wędlinę , ale rodzina mi zawsze  zwraca pieniądze :) Przywoziłam tez kasze jaglaną ale teraz spotkałam w Aldi ,a więc już nie będę w Pl kupowała:)

Nie rób mi apetytu na kaszę jaglaną -ostatnio kiszka mięsna z kaszą jaglaną -ale pycha -pycha ale w Polsce oczywiście,,,a tutaj jakbym namieszala kaszy z mięsem tylko bez kiszki? też może bym zrobiła ten smak dobrej kiszki,,,pomyślę ,,pomyślę,,zjadłabym tez wędlinki polskiej -kiełbasy,ja jestem mięsno kięłbasiana,,, @erika Ty nie jesteś podlizuchą ,,podlizucha dopiero przyjedzie po Tobie ,,,a co to za artystka jedzie za Ciebie,,tak czytałam i nie wierzyłam na skypie rozmowa ok, ale filmy domu i PDP ,no wiesz co? Ty pracujesz w jakimś królestwie,,czy za Ciebie jakaś księzniczka przyjezdza?? na to wygląda,,a jak jej się dywanik nie spodoba to trzeba będzie zmienic? aby księzniczce passował?no jaja ,,normalnie jaja,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emma,smacznego. :)   Też zjadłbym jakieś ciasto,biszkoptowe z galaretką i owocami albo murzynka,ale żadnej formy nie mogę znaleźć,haha.A z Polski przywożę, tylko pod kątem ciast,galaretki i przyprawę do piernika,bo lepsze u nas niż w DE. A z tymi brzuszkami to podziwiam Cię za determinację    :)   Sam to muszę robić, bo przy moim wzroście 150 i wadze 150 to jest,jak mawiają Niemcy,ungesund. :hahaha:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

emma,smacznego. :)   Też zjadłbym jakieś ciasto,biszkoptowe z galaretką i owocami albo murzynka,ale żadnej formy nie mogę znaleźć,haha.A z Polski przywożę, tylko pod kątem ciast,galaretki i przyprawę do piernika,bo lepsze u nas niż w DE. A z tymi brzuszkami to podziwiam Cię za determinację    :)   Sam to muszę robić, bo przy moim wzroście 150 i wadze 150 to jest,jak mawiają Niemcy,ungesund. :hahaha:

hahhahahahhah Ty bąbelku:hahaha: i jeszcze myślisz o biszkopcie ? zero zero zero ,brzuszki musisz razem z @emma robić,,,hahahha @Łukaszku u mnie forem pod dostatkiem ,jaką chcesz i w jakim chcesz kształcie ,ale w kształcie ....... c......ki nie mam-hahahha:hahaha: coś mnie bierze już :serce::love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Łukasz napisał:

Haha, w kształcie c...i też nie widziałem jeszcze,ale widziałem w kształcie serca i jabłka. Aha,a propos jabłka, to częstuj się :jabłko::zielone_jabłko: buziaki :love:

@Łukaszku jabłuszka wchodzą lekko dlatego,że są pyszne ,soczyste i rześkie i takie chrupiące i takie właśnie lubię -Dzięki :love::love::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi nie wiem czy jej się uda podlizać do Rodziny?! ja należę do osób, które to co myślą to mówią! i taką też przeprowadziłam rozmową ... juz tu była podlizucha ... i szykowała się na ponowny powrót , wybór dokonała Rodzina . Agencja nie ma nic do tego!:(  długa historia ...             To co mi mówiła "księżniczka czy czyścioszk" powiedziałam krótko : zgłosisz Rodzinie ,że ja Ci tak czy owak zostawię haha  ..                  Kamery nie będzie :( bo ja nie mam ochoty chodzić po chalupie i pokazywać łóżka ? a może jeszcze szafki mam pootwierać ??    Jesli chodzi o przekazanie ,to wszystko przekażę , to co wypracowałam przy pdp, nieraz kosztowało mnie to kupę łez!! ale "dotarłyśmy sie"  Tamtej zmienniczce  "bardzo doświadczonej" z długoletnim stażem tez mówiłam co i jak .. niestety i tak robiła po swojemu a efekty jej pracy całkiem "inne"    @Blondi ale się rozpisałam a jeszcze dzisiaj gotuję ryż naturalny na obiad , długo musi się gotować:( a ja chce miec chwilę pauzy  :całus:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na momencik i wracam do dzieciakow.... przyjechalam jak po ogien... nie wiem kiedy dostane nową Stelle i nowa osobke do opieki... oby bylo normalnie i z pdpo i z rodzinka, bo jak jedno fajne to drugie nie zawsze... jak pdp fajna to rodzinka do kitu, ale tez fajne i jedna strona i druga tez sie trafiaja... zobaczymy.... najwyzej, jakby nie tak mialo byc to od razu poprosze o przeniesienie, a nie bede jak w osoatnim miejscu prawie 3 tyg siedziec i znosic warunki malo cywilizacyjne... teraz jedyne co mam w glowie to poczatek roku szkolnego, to zalatwic, tamto zalatwic... jakto w szkole :) buziaki kochane i kochani moi.... pusto tu bez Adasia.... 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Blondi napisał:

@emma nie jesteś dziwna bo w takim razie i ja bym była dziwna ,ja nic nie przywożę z PL -nic kompletnie,,wcześniej przyprawy swoje brałam a teraz nic ,,,konry są tutaj w domu i inne też polskie przyprawy ,też ktoś tutaj w podlizuchę się zabawił,,hahahhaha

jak ja kocham Tiramisu w pucharku, musze zobaczyć czy mają je w Edece,,czemu nie ,sobie fundnąc,,ja ostatnio popołudniu to kawusia i owoce ,same owoce przeróżne,,a gdzie torcik? kiedyś porcję torcika koniecznie do kawki,,,ale wszystko można odstawić jak się chce,,a taki  torcik  marcepanowy dobry kupowalam w prywatnej starej rodzinnej piekarni ,teraz tak piszę o tym dobrym torciku ale apetytu nie mam na niego ,,kurczaki piekę i już pachnie,,:hahaha:mięsa się chce ,mięsa,,

narobiłaś smaka na Tiramisu ;) Podgotowałam brzoskwinie z cukrem na to galaretka i tyle.

Kiedyś byłam u odp, która miała przyprawy 8 lat przeterminowane. Dużo tego było. Ja byłam tam jako 5 pomoc domowa, ale przyprawy były. Nie zauważyłam na początku i użyłam jednej. Przez pół roku leczyłam żołądek. Przez dwa mc pobytu u odp tylko ryż gotowany jadłam. Gdy zjadłam coś innego, to niestety zwracałam. Przeżyłam i to. Teraz wszystko sprawdzam.

Łukasz, dziękuję, dzis tylko owoce z galaretką. Brzuszki zajmują max 15 min. Ja ćwiczę przede wszystkim na kręgosłup, brzuch to efekt uboczny i może dlatego jest mi łatwiej. Wiem, że gdy za długo odpuszczę, to zacznę kręgosłup boleć, a tak to mam spokój. :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barrakuda ja lubię disco polo, wioche radochę i muzykę poważną i tak prawdę mówiąc jestem wszechstronnie muzyczna,,,każdą muzykę odsłucham i albo wpadnie mi w ucho i coś fajnego z niej wyłapię albo nie, ale to moja reakcja i nigdy staram się nie krytykowac muzyki która podoba się wszystkim innym,,bo muzyki jest naprawdę bardzo dużo i starczy dla wszystkich i dla miłych sluchaczy i dla nie miłych i upierdliwych -hahahah:hahaha:

@Betty jesteś dorosłym  szkolnikiem teraz ,,zawsze,wiesz co mi się podobało na początek roku szkolnego ? zapach wszystkiego do szkoły ,kśiążek ,zeszytów,bloków itd wszystko nowiutkie i pachnące ,,,a mój tornister do 1 klasy to wisniowy ciemny lakierowany z kartonu -taki sztywny -ale ładny był,no i wróciłam do 1 klasy,,,kiteczki i duże kokardy i fartuszek z wykrochmalonym kołnierzykiem,,,na nóżkach buciki ,rajstopki takie grubsze bo wtedy takie królowały po sklepach bo w cienkich to minuty w całych bym nie przechodziła,,,hahahhaha:hahaha: widzisz Betty jakie wspomnienia fajne mam,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Jabłuszka zdrowiutkie, polskie przyprawy dużo lepsze i warto je przywieżć siebie głównie mając na uwadze, rzecz jasna...

      Ale  oby Dziadziusiowi czekoladki nie zaszkodziły, bo u leżącego to zatwardzenie może być szybko, niestety.

 Miłej niedzieli wszystkim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.09.2016 at 22:06, Blondi napisał:

czyli do końca roku masz wolne-:święty: napewno żyjesz remontem mieszkania i fajnie,wrócisz i wszystko nowe itd, zajęcie na nowe urządzenie mieszkanka,,,lubię takie zajęcia ,bardzo lubię,,

@Blondi wczoraj mój "szpieg" rodzinny porobił zdjęcia , czyli efekty pracy u mnie . Wnerwiłam się znowu :( strasznie wolno idzie ..mój kogucik powiedział ,że to powinno być w tydzień zrobione brr ,  a więc postanowiłam ,że po pracy jeszcze sobie zrobię parę dni urlopu:) .. kogucik po mnie przyjedzie :hahaha: i trochę popływamy ,jeśli będzie pogoda:love:   

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dzisiaj skróconą swoją przerwę bo przecież jedziemy ,gdzie mnie dzisiaj wywiozą albo gdzie ja ich wywiozę ,? ja ich wywiozę na ,,manowce"-hahhaha :hahaha: aby było sympatycznie ,zresztą całą otoczke wizyty zawsze ja organizuję i teraz też zorganizuję,,,najbardziej mi się chce smiac jak ja zacznę nadawać po niemiecku po swojemu,ani ładu ani składu ale tak kombinuje aby zrozumieli-a ,że ja viele nicht verstehen to nie ważne ,,domyśleć się trzeba und  ist  ales gut,,,przecież się uczę i codziennie tyle nadaje do swojej babci ale to normalne czynnosci ,no tak normalnie się dogadam a nie normalnie to kombinuje,,no teraz tak nakręciłam ,że może ktos to odkręci-:hahaha:albo zakręci i też będzie dobrze,,, moja babcia fryz elegancki ,ubiór też w rózowych kolorkach to mój ulubiony kolor -pudrowy róż,,więc babcię wystroiłam ,a dziadek jak zawsze ma swój jeden ubiór i też w nim wygląda przyzwoicie,,,tylko ja nie do konca wyszykowana bo przecież nie mam czasu ,,,okno na świat mi zabiera cały wolny czas-hahhaha

ale wiecie co ? ale przesoliłam dzisiaj kurczaka -uf uf uf jak słono,,będziemy pić pić i to do wieczora,,,dziadkowi takie solniczki smakują ale mi za ostre,,,ale zjedli i nawet nie narzekali,,coś mnie dzisiaj rozproszyło za bardzo,ale co? 

2 minuty temu, erika napisał:

@Blondi wczoraj mój "szpieg" rodzinny porobił zdjęcia , czyli efekty pracy u mnie . Wnerwiłam się znowu :( strasznie wolno idzie ..mój kogucik powiedział ,że to powinno być w tydzień zrobione brr ,  a więc postanowiłam ,że po pracy jeszcze sobie zrobię parę dni urlopu:) .. kogucik po mnie przyjedzie :hahaha: i trochę popływamy ,jeśli będzie pogoda:love:   

@erika to masz kurcze powolmajstra ,hahahha jasne bierz kogucika i smigaj z nim,jasne że tak ,a powolmajstrów pogoń,,co za mazgaje ,nie lubię takich powolniaków oj nie,,,może coś iśc wolniej bo coś tam ,bo musi coś wyschnąc itd ale raczej jak mialam remont w domu to z dnia na dzien widać było coś zrobionego ,2-3 msc miałam rozbój całego mieszkania,,ale pomału doczekalam się ,,a teraz jak pomyslę to było kupę lat temu a wydaje się jakby to bylo w tamtym roku,,,hahahha:hahaha::całus:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pada deszcz i co? chciałam pojechać rowerkiem do miasta bo jest festyn ! a mam fajną okazję bo moja dama pauza- spi i zostaję z wami:love:

8 minut temu, Blondi napisał:

A ja mam dzisiaj skróconą swoją przerwę bo przecież jedziemy ,gdzie mnie dzisiaj wywiozą albo gdzie ja ich wywiozę ,? ja ich wywiozę na ,,manowce"-hahhaha :hahaha: aby było sympatycznie ,zresztą całą otoczke wizyty zawsze ja organizuję i teraz też zorganizuję,,,najbardziej mi się chce smiac jak ja zacznę nadawać po niemiecku po swojemu,ani ładu ani składu ale tak kombinuje aby zrozumieli-a ,że ja viele nicht verstehen to nie ważne ,,domyśleć się trzeba und  ist  ales gut,,,przecież się uczę i codziennie tyle nadaje do swojej babci ale to normalne czynnosci ,no tak normalnie się dogadam a nie normalnie to kombinuje,,no teraz tak nakręciłam ,że może ktos to odkręci-:hahaha:albo zakręci i też będzie dobrze,,, moja babcia fryz elegancki ,ubiór też w rózowych kolorkach to mój ulubiony kolor -pudrowy róż,,więc babcię wystroiłam ,a dziadek jak zawsze ma swój jeden ubiór i też w nim wygląda przyzwoicie,,,tylko ja nie do konca wyszykowana bo przecież nie mam czasu ,,,okno na świat mi zabiera cały wolny czas-hahhaha

ale wiecie co ? ale przesoliłam dzisiaj kurczaka -uf uf uf jak słono,,będziemy pić pić i to do wieczora,,,dziadkowi takie solniczki smakują ale mi za ostre,,,ale zjedli i nawet nie narzekali,,coś mnie dzisiaj rozproszyło za bardzo,ale co? 

@erika to masz kurcze powolmajstra ,hahahha jasne bierz kogucika i smigaj z nim,jasne że tak ,a powolmajstrów pogoń,,co za mazgaje ,nie lubię takich powolniaków oj nie,,,może coś iśc wolniej bo coś tam ,bo musi coś wyschnąc itd ale raczej jak mialam remont w domu to z dnia na dzien widać było coś zrobionego ,2-3 msc miałam rozbój całego mieszkania,,ale pomału doczekalam się ,,a teraz jak pomyslę to było kupę lat temu a wydaje się jakby to bylo w tamtym roku,,,hahahha:hahaha::całus:

@Blondi u mnie tylko łazienka:( ale brak nadzoru! skutki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku zaraz będę jechac -napewno gdzieś koło Ciebie śmignę to zatrąbię :serce: sercem do Ciebie:love: szybko dziadziusia nakarm i czekaj przed domem z chorągiewką aby rozpoznała Ciebie z daleka-nie bajaj się ,nie przejadę Ciebie,,ja jestem ostrożny kierowca bombowca,,,

@erika u mnie też zaraz zacznie padac,więc ubieraj buciki i zajadę zaraz po Ciebie a potem pojedziemy do łukaszka ma z chorągiewką stac i machac-hahahhaah

ale mi wesoło,,buziaki:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Serenity napisał:

@Barrakuda ja podejrzewam o pisanie za pieniądze zbyt wiele osób na innych forach. Kryptoreklama jakiś agencji  się trafia, ale generalnie chodzi mi o takich zawodowych wypełniaczy tych forum, ich  teksty za kasę są  za mało autentyczne, za długie o wiele i męczą, i też rażą sztucznością, albo nieprawdopodobieństwem np. opiekunka przeżywa koszmar istny i opisuje go  dłuuugim , bardzo poprawnym elaboratem, systematycznie wstawianym na forum, a osoba z takim wykształceniem nie tkwiłaby przecież w takim miejscu, a gdy już to nie miałaby sił i czasu, żeby tak się rozpisywać.

     Ciężko odsiać ziarno od plew. W każdym razie ja wolę skromniejszą naturalność tego forum niż zrobione wpisy.

     

Taka  tworczosc byla i na tamtym forum i tu tez , z tym, ze trzeba przyznac nie tak dawno na tamtym forum opiekunki  te prawdziwe, szybko odkryly , ze "cos im tu nie pasi zusammen" jak sie doslownie wyrazily.W poprzednim poscie mialam na mysli reklame  agencji , zachwalajace posty jak to tam sie dobrze pracuje itd , ale rzeczywiscie sa tez wypelniacze forum i  ich dlugie , nudne  bo nieprawdziwe wypowiedzi, nadmierne i niepotrzebne filozofowanie na temat podopiecznych, , tworzenie sztucznych problemow, stawianie naiwnych pytan, jakich nie zadalaby nawet  opiekunka na pierwszym wyjezdzie. Kiedys myslalam nawet, ze moze jakas kobieta po filozofii czy innej politologii skonczonej za kase w Kopytkowie  nie ma szans na prace oprocz etatu pampersa w Biedronce zostala opiekunka i sie tak nuuudzi i wymysla. A tak powaznie to znam takie osoby, sa opiekunkami, ale nie przynudzaja, dyplomik  renomowanej "wielkomiejskiej uczelni, " hehe uczelni lezy w szufladzie.

Dziekuje ci , ze wystawilas mi taka dobra recenzje mojej wypowiedzi. Mozna powiedziec, ze pisze z pazurem, bo pisze wprost to co mysle a jeszcze  gdy  pisze szybko, to tak wychodzi. Przydaloby sie cos tam stonowac i poprawic, np status nie statut, ale bywa , ze napisze i pyk -pooooszlo niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

moja babcia fryz elegancki ,ubiór też w rózowych kolorkach to mój ulubiony kolor -pudrowy róż,,więc babcię wystroiłam ,a dziadek jak zawsze ma swój jeden ubiór i też w nim wygląda przyzwoicie,,,tylko ja nie do konca wyszykowana bo przecież nie mam czasu ,,,okno na świat mi zabiera cały wolny czas-hahhaha

@Blondi, kiedyś różowy to był mój ulubiony kolor:) a teraz to zieleń i oranż :) podobno z wiekiem mózg przesyła jakies tam kolory i stają się one naszymi ulubionymi:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

@Blondi, kiedyś różowy to był mój ulubiony kolor:) a teraz to zieleń i oranż :) podobno z wiekiem mózg przesyła jakies tam kolory i stają się one naszymi ulubionymi:love:

zieleni mam mało ale orange bardzo lubię,,,biały też lubie -mało kolorów nie lubię ,,nie lubię niektórych brązów,,albo niektórych niebieskich  a  i nie lubię buraka:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

zieleni mam mało ale orange bardzo lubię,,,biały też lubie -mało kolorów nie lubię ,,nie lubię niektórych brązów,,albo niektórych niebieskich  a  i nie lubię buraka:hahaha:

:love: ale widziałaś sięw lusterku :) ale takim dużym :hahaha:że jesteś piękna w w swoich ulubionych kolorach??:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...