Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, emma napisał:

Witaj Erika:)

Blondi odsypia wczorajsze wojaże i dobrze wyśpi się, to będzie miała lepszy humorek.

Mi pozostało 17 dni do zjazdu. I dużo i mało, zależy od sytuacji na Stelli ;) W rowerze dętka poszła i jest mniej fajnie na przerwach. Syn nie interesuje się domem pdp i nie mam jak tego załatwić. Powiedziałam dwa razy pdp, ale ona zapomniała mu przekazać przez telefon lub jest to mało istotne dla niej, bo est mega skupiona na sobie. Wytrzymamy 17 dn bez roweru. Na stacjonarnym będę wieczorem pedałować.

ojej @emma !  a zakupy? chyba,że masz blisko do sklepów? emmuśka :) wiesz jak ja się boję,żeby mi coś tam z rowerem:(  @emma to prawie razem do domciu jedziemy hurra:love: Dotrwamy prawda? Miłego i spokojnego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałam ciężki dzień:( goście to fajnie:) ale będzie nowa zmienniczka, a więc była rozmowa na SKYP, rozumię :) należy wszystko i o wszystkim szczerze powiedzieć. Bardzo mnie umęczyła , prawie każda moja informacja była przerywana i pytaniami- dlaczego itd?  Mieszkanie ma być na błysk ..jeszcze mam jej pokazać całe mieszkanie oraz  pdp na kamerze.Przyjedzie podobno 1 dzień wcześniej. Dla zmienniczki to dobrze, bo będzie miała normalną dniówkę płaconą.Juz tak miałam wczesniej  :( ale tylko ja pracowalam podwójnie, bo chciałam żeby było ok!   Ale moja pdp zawsze jak ktoś się pojawia jest bardzo nerwowa,płacząca ,  pdp musi być w centrum uwagi .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam spokój,chociaż w nocy o 1ej obudził mnie , bo zapragnął ... czekolady. Stanowczo powiedziałem,że teraz jest noc i się śpi,a czekoladę dostanie po śniadaniu.Pół biedy,gdyby zjadł kawałeczek i poszedł spać,ale tak mu smakuje,że ostatnio w dzień jadł powolutku przez pół godziny,więc musiałbym czekać,dopóki nie zaspokoi swojego apetytu. Smakuje mu czekolada,a raczej czekoladki,bo polskie,haha.Zawsze przywożę czekoladki z Mieszka. Blondi,pobudka     :hahaha:       ,     :kawa:już wystygła, haha.Buziaki  :love:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

A ja mam spokój,chociaż w nocy o 1ej obudził mnie , bo zapragnął ... czekolady. Stanowczo powiedziałem,że teraz jest noc i się śpi,a czekoladę dostanie po śniadaniu.Pół biedy,gdyby zjadł kawałeczek i poszedł spać,ale tak mu smakuje,że ostatnio w dzień jadł powolutku przez pół godziny,więc musiałbym czekać,dopóki nie zaspokoi swojego apetytu. Smakuje mu czekolada,a raczej czekoladki,bo polskie,haha.Zawsze przywożę czekoladki z Mieszka. Blondi,pobudka     :hahaha:       ,     :kawa:już wystygła, haha.Buziaki  :love:

A mnie moja pdp obudziła -halo! o 2 w nocy , zdaża się rzadko :( ale u niej nie ma poczucia czasu , więc tłumaczę .. i pójdzie spać ,  ale ja z ciekawości zajrzałam do jej sypialni czy położyła się do łóżka , ona bidulka na kucaka w koncie pokoju,a czasami ją zastałam leżącą na podłodze, bo nie trafiła do łóżka .:serce:

@Blondi zapraszamy na drugą

hello_010.gif

pobrane.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, erika napisał:

ojej @emma !  a zakupy? chyba,że masz blisko do sklepów? emmuśka :) wiesz jak ja się boję,żeby mi coś tam z rowerem:(  @emma to prawie razem do domciu jedziemy hurra:love: Dotrwamy prawda? Miłego i spokojnego dnia :)

sklepy mam blisko na szczęście, ale bez rowera to nuda. Przyjechałam na to miejsce specjalnie dla rowera i okolic, ale już niedługo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Życzę miłego wieczorku :):):)

Poranek byl troche burzliwy, mielismy z dziadkiem inne poglady na jeden temat ale w koncu zakonczylismy dyskusje ugodowo i nawet z humorkiem ze strony dziadka , moze lubi sie ze mna klocic?  Potem byl gosc i bylo milo nawet jak juz poszedl a wiec prawie caly dzien spokojny i mily wieczor ,  wreszcie  czas dla siebie. Milego wieczorku tez zycze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.9.2016 at 21:15, erika napisał:

dbamy ,dbamy o naszych pdp:) o siebie też :love: no i dupcia znowu mi urośnie:) jak nie lody  ,czekoladki to babeczki pieczemy:) 

@LENA_57 chętnie bym się z Wami w realu spotkała :love: już mam dosyć tej samotności:( tylko ja i moja pdp lub pdp i ja uff  no i kogucik mnie odwiedza :hahaha:wkrótce do domciu.Dzisiaj miałam poważną i długą rozmowe z Rodzinką powiedziałam,że wróce .. robię sobie długa przerwę aż 4 m-c :) 

erika, tez tak zrobie, dluga przerwa. Dobry pomysl mi podsunelas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na chwilkę zniknęłam a byłam na przepięknej wycieczce ,,cały dzień spędziliśmy w innym miejscu i otoczeniu ,,,babcia z dziadkiem zachwyceni i tak ma być ,,,rodzinka dziadka jest bardzo miła i goscinna i nawet drinki były i likerki ,,,ale ja kierowca bombowca -wieć ,,figa z makiem"

@erika dzięki kochana za wszystkie kawusie i za pamięc -doceniam wszystko -dzięki:love:

@emma 200 brzuszków ? normalnie dostaniesz ode mnie medal z kartofla-hahhaha jestes super dziewczynka i tak trzym ale i tak Ciebie podziwiam za Twoją upartośc do ćwiczen:hahaha:

@Barrakuda masz rację uspiła mnie Twoja kołysanka i pospalam i zaspałam pierwszy raz w życiu a potem szybko szybko ,ale ja jestem blyskawica i wszystko robię szybko i zaraz pójdę szybko palić-hahahha :hahaha:

@LENA_57@erika zaraz zmienicie jeszcze zawody po takiej przerwie urlopowej-ale ciasto było przepyszne i pisze się na następne w tym tygodniu,bo teraz jem za mało ciasta i ciastopodobnych -hahhahahha:ciacho:.

@Łukasz a za Tobą jak się stęskniłam robaczku :serce::love::serce: kawusia jak wystygła to Łukaszku następna i następna i następna  i napewno na którąs zdążę ,przecież jestem błyskawica -:hahaha:

Także miło mi jest ,że tęskniliście za mną ,bo ja za wami bardzo ,bardzo:święty:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Blondi napisał:

Niedziela Moi kochani i nowy cudowny dzien !Zaczynamy od ?

 

 

162b40dbd1ce95e5c299e4cebe4b12f4_th2.gif

Witaj @Blondi dzięki za :kawa: już  wypiłam :) przepyszna z rana .wiesz stęskniłam się za Tobą :serce: bez Ciebie tu nie ma takiego uroku forum:love: aż mi wczoraj było smutno  i poszłam lulu wcześniej jak zwykle . Miłej niedzieli wszystkim pracusiom życzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj wzięłam sobie moją dużą torbę z sobą i wiecie co? dziadek się bardzo zainteresował moją torbą i aż nie wytrzymał i sie pyta,,a to Twoja nowa torebka? "  a torba ma rok czasu,,a że lubię torby eleganckie i wizytowe -to ta sie rzuca w oczy też,,,więc się dziadkowi rzuciła,,,,,hhahha do auta zawsze biorę małą bo dokumenty i kasa i koniec ,,a tutaj na wizyty i spacery wziełam inną,,,obserwacja jest-hahahha :hahaha: Jak dobrze znowu trochę popisać tutaj-wstawać cała reszta ,,,kawa stygnie jak to Łukasz wczoraj spostrzegł:serce:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

A wczoraj wzięłam sobie moją dużą torbę z sobą i wiecie co? dziadek się bardzo zainteresował moją torbą i aż nie wytrzymał i sie pyta,,a to Twoja nowa torebka? "  a torba ma rok czasu,,a że lubię torby eleganckie i wizytowe -to ta sie rzuca w oczy też,,,więc się dziadkowi rzuciła,,,,,hhahha do auta zawsze biorę małą bo dokumenty i kasa i koniec ,,a tutaj na wizyty i spacery wziełam inną,,,obserwacja jest-hahahha :hahaha: Jak dobrze znowu trochę popisać tutaj-wstawać cała reszta ,,,kawa stygnie jak to Łukasz wczoraj spostrzegł:serce:

 

@Blondi Oj obserwują , u mnie tez :)rodzinka mojej pdp dość fajnie się ubiera ,a są już po 50 , ja zawsze tez coś miłego usłysze :) no i fajnie jest. Czasem jest smutek , a wtedy trzeba stanąć przed dużym lustrem ..  i humor się poprawia :) prawda ? :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłej niedzieli Wam życzę  :)     erika i Blondi,proszę świeżutka  :kawa:  Jacobs,och ten aromat. Blondi,cieszę się,że fajnie minął Ci dzień, nie ukrywam,też się stęskniłem   :love::serce: ,dla eriki też malutki :love:   ,bo nie chce mieć wtrzepane od kogutka . :hahaha:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz napisał:

Miłej niedzieli Wam życzę  :)     erika i Blondi,proszę świeżutka  :kawa:  Jacobs,och ten aromat. Blondi,cieszę się,że fajnie minął Ci dzień, nie ukrywam,też się stęskniłem   :love::serce: ,dla eriki też malutki :love:   ,bo nie chce mieć wtrzepane od kogutka . :hahaha:

hahhaha dobre ,,wtrzepane od kogutka"-hahhahaha masz za to całusa takiego wielkiego na całe forum,,,CMOKUS":love::serce:

39 minut temu, erika napisał:

@Blondi Oj obserwują , u mnie tez :)rodzinka mojej pdp dość fajnie się ubiera ,a są już po 50 , ja zawsze tez coś miłego usłysze :) no i fajnie jest. Czasem jest smutek , a wtedy trzeba stanąć przed dużym lustrem ..  i humor się poprawia :) prawda ? :love:

@erika cały czas chyba staję przed lustrem bo mało kiedy nie mam humoru-oj mało kiedy,,,:hahaha:,

:kawa: leci następna 

@Łukaszku no przykro mi ,ale Jacobsa nie mam,,,zrobię Ci inną czarną ale też smaczna ,bo badziewa tutaj nie piją ,,,ja piję rozpuszszcalną dzisiaj,,,zabieram się do śniadanka i się zabrać nie mogę,,bo widzę ,że następne kilo spadło?:płacz: zaraz wrócę do wagi sprzed lat,,ale jest mi lekko i zwinnie,,chyba trzeba będzie na tydzień zorganizować sobie lenia i jesć i leżeć i niech sie odkłada tu i tam-hahhaha :hahaha: bo z  diety cud napewno nie zrezygnuję:serce:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

tylko na chwilkę zniknęłam a byłam na przepięknej wycieczce ,,cały dzień spędziliśmy w innym miejscu i otoczeniu ,,,babcia z dziadkiem zachwyceni i tak ma być ,,,rodzinka dziadka jest bardzo miła i goscinna i nawet drinki były i likerki ,,,ale ja kierowca bombowca -wieć ,,figa z makiem"

@erika dzięki kochana za wszystkie kawusie i za pamięc -doceniam wszystko -dzięki:love:

@emma 200 brzuszków ? normalnie dostaniesz ode mnie medal z kartofla-hahhaha jestes super dziewczynka i tak trzym ale i tak Ciebie podziwiam za Twoją upartośc do ćwiczen:hahaha:

@Barrakuda masz rację uspiła mnie Twoja kołysanka i pospalam i zaspałam pierwszy raz w życiu a potem szybko szybko ,ale ja jestem blyskawica i wszystko robię szybko i zaraz pójdę szybko palić-hahahha :hahaha:

@LENA_57@erika zaraz zmienicie jeszcze zawody po takiej przerwie urlopowej-ale ciasto było przepyszne i pisze się na następne w tym tygodniu,bo teraz jem za mało ciasta i ciastopodobnych -hahhahahha:ciacho:.

@Łukasz a za Tobą jak się stęskniłam robaczku :serce::love::serce: kawusia jak wystygła to Łukaszku następna i następna i następna  i napewno na którąs zdążę ,przecież jestem błyskawica -:hahaha:

Także miło mi jest ,że tęskniliście za mną ,bo ja za wami bardzo ,bardzo:święty:

Blondi, dwa dni przerwy miałam i musiałam nadrobić :)

Miło, że miałaś ciekawy dzień. Pomaga przetrwać ;) Ja wczoraj zasnęłam już o 21h i od 1:30 nie mogłam spać. Dziś będzie więcej niż jedna kawa ;)

Udanej niedzieli i kawki Wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Miłej niedzieli Wam życzę  :)     erika i Blondi,proszę świeżutka  :kawa:  Jacobs,och ten aromat. Blondi,cieszę się,że fajnie minął Ci dzień, nie ukrywam,też się stęskniłem   :love::serce: ,dla eriki też malutki :love:   ,bo nie chce mieć wtrzepane od kogutka . :hahaha:

@Łukasz Dziękuję , smaczna kawuśka :) oj działo by się z z tymi kogutami:hahaha:  Miłej niedzieli również:love: życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Barrakuda masz racje uspila mnie twoja kolysanka i pospalam i zaspalam pierwszy raz w zyciu"

Tak myslalam , ze bedzie ci sie dobrze spalo przy tej kolysance , milo mi bylo przeczytac , ze  podobala  ci sie, ta kolysanka  bo to jest muzyka dla takich wrazliwych dziewczynek jak my , chociaz lubimy sie obie tez powyglupiac  Nie wszystkim widac to pasuje, bo jakas tam taka muzyka jak mawia Ferdek Kiepski "letko drzazni" i zabrala plusika hahaha, w ogole przypunktowala mi tu i tam "plusy ujemne " jak mawia klasyk i ulzylo zaraz kobicie, dzieki tej kolysance to zauwazylam.  Nie jestem fanka wiochy radochy music , ale zeby az tak reagowac ? Nie slucham i tyle, to nawet moj dziadek zaczepnik nic nie mowi jak slyszy moje hity hahaha.Musi kobicie cos nie podpasowalam ,ze sie nawet muzy doczepila , moze  ta trwala i garsonka z guzikami ja wnerwila , tylko ona chce tak wygladac , nie lubi kobita konkurencji i co sie bedzie. No bo nie wiem , co jeszcze...moze bidula ma bardzo ciezka stelle a nie moze sobie pozwolic na wyjazd, to musi na kims odreagowac? To nie krepuj sie , wyzeruj mnie nawet , niech ci idzie na zdrowie hahaha. Ja nie kolekcjonuje plusikow , moge wrocic do statutu goscia  tak jak  bylam wczesniej , tylko co ty wtedy bidulo zrobisz?

Blondi to forum jest teraz jakies dretwe a jak ciebie nie ma to juz w ogole wieje nuda. Adamos grasuje teraz na innym forum , widac to taki typ wiecznego forumowicza . To forum zaczelam czytac odkad powstalo , bardzo przydatne, klotnie sa tez czasem , temat polityki jest tam verboten, takze Adamos moze dluzej tam miejsce zagrzeje , za wtracanie polityki do  innego tematu i zwroty typu"Merkel to powinna to czy tamto , czy straszenie donoszeniem  na pewno nie przejdzie. Jest tam pare osob , ktore fajnie pisza, czesto jest tak, ze slowo w slowo napisalabym dokladnie tak samo, jest dziewczyna, ktora lubi podobna muzyke co ja, gdybym byla tam zarejestrowana dawalabym tylko plusiki. Jednak nie bede sie tam wyprowadzac , na Opiekunka radzi zaggladalam sporadycznie, potem pisalam czesciej, spodobala mi sie tu luzna atmosfera,  bez klotni, ile sie czasem osmialam dzieki Blondi ,polemizowanie z kulturalna Serenity i, madre, wywazone posty Florci .. No i w koncu sie zarejestrowalam, bo zauwazylam , ze sa tu osoby, ktore napisaly dwa, trzy posty a  nie sa goscmi  a ja bywam czesto  ale jako alien.  To sie rozpisalam . milej niedzieli!  U mnie normalnie , czyli pytanie za 100 pnkt. -dlaczego ciagle dywanik w jego gabinecie zawijam????Wychodzi , ze robie to specjalnie a bywa tam tylko on, ale juz mnie te pytania nie ruszaja , pare dni zostalo.

 

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barrakuda świetny tekst. umiesz pisać

i masz swój styl. Z pazurem.

           Nie wiem czy się zgodzisz, ale co do innych forum - gdzie też zaglądam dorywczo - mnie się wydaje, że  są tam osoby piszące na zamówienie, nieomal na etacie... Dużo czytam i jakoś wątpię, żeby niektóre tamte teksty powstawały  z potrzeby serca. Kto zresztą w naszej robocie miałby tyle czasu ?

         

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

@Barrakuda świetny tekst. umiesz pisać

i masz swój styl. Z pazurem.

           Nie wiem czy się zgodzisz, ale co do innych forum - gdzie też zaglądam dorywczo - mnie się wydaje, że  są tam osoby piszące na zamówienie, nieomal na etacie... Dużo czytam i jakoś wątpię, żeby niektóre tamte teksty powstawały  z potrzeby serca. Kto zresztą w naszej robocie miałby tyle czasu ?

         

Tak sa tam osoby , co do ktorych mam pewne podejrzenia haha, nie tylko ja zreszta .  Mialam zmienniczke , ktora tam byla zarejestrowana , miala bezposredni  kontakt z  osobami z tamtego forum .

Nie bylo jeszcze muzy , no to na dobry poczatek dnia....juz nie duzo do odsiadki hahaha..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barrakuda ja podejrzewam o pisanie za pieniądze zbyt wiele osób na innych forach. Kryptoreklama jakiś agencji  się trafia, ale generalnie chodzi mi o takich zawodowych wypełniaczy tych forum, ich  teksty za kasę są  za mało autentyczne, za długie o wiele i męczą, i też rażą sztucznością, albo nieprawdopodobieństwem np. opiekunka przeżywa koszmar istny i opisuje go  dłuuugim , bardzo poprawnym elaboratem, systematycznie wstawianym na forum, a osoba z takim wykształceniem nie tkwiłaby przecież w takim miejscu, a gdy już to nie miałaby sił i czasu, żeby tak się rozpisywać.

     Ciężko odsiać ziarno od plew. W każdym razie ja wolę skromniejszą naturalność tego forum niż zrobione wpisy.

     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...