Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i dzien na boczku sobie lezy ...ja tez...wiec szykujmy sie do snow slodkich..milej spokojnej nocy zycze ...milych snow oczywiscie tez....jakich???? to juz kazdy sobie odpowie na to pytanie

do jutra..

wyscigi do kuchni po kawe kolo 5ej...wiec ....licze ze z kubelkiem sama siedziec nie bede...

dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również witam porannie.

Wczorajszy dzień pełen był wrażeń bo i skrócony pobyt tutaj i odezwała się do mnie na maila rodzina poprzedniej podopiecznej z zapytaniem czy wrócę. Bo ja tam byłam z innej agencji i w sumie nie miałam zamiaru wrócić. Ale. Dziewczyna po mnie zjechała po trzech tygodniach, teraz jest inna a oni już pytają kiedy mogę wrócić....

Ot dylemat bo miejsce fajne ale nie chcę by się do mnie przywiązali bo wynagrodzenie takie sobie. I nie wiem co robić ? Będę próbowała wynegocjować troszkę więcej ale wątpię czy się uda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja również witam porannie.

Wczorajszy dzień pełen był wrażeń bo i skrócony pobyt tutaj i odezwała się do mnie na maila rodzina poprzedniej podopiecznej z zapytaniem czy wrócę. Bo ja tam byłam z innej agencji i w sumie nie miałam zamiaru wrócić. Ale. Dziewczyna po mnie zjechała po trzech tygodniach, teraz jest inna a oni już pytają kiedy mogę wrócić....

Ot dylemat bo miejsce fajne ale nie chcę by się do mnie przywiązali bo wynagrodzenie takie sobie. I nie wiem co robić ? Będę próbowała wynegocjować troszkę więcej ale wątpię czy się uda.

 

Jesteś na wygranej, chcą Ciebie, napisz,że pracujesz za większe pieniądze i tylko pod tym warunkiem możesz wrócić.:cześć2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - coś ostatnio przysypiam z rana . No, coś podobnego . Pewnie poranny ptaszek się rozleniwił.

Wiosna idzie , u nas w tym tygodniu ma być temp. dwucyfrowa . Czekam i tęsknię. Wczoraj rozpracowałyśmy z córka podopiecznego mój grafik. Zostało mi sporo, jadę do domu tydzień przed świętami. Dobrego dnia życzę :kawa2:.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja również witam porannie.

Wczorajszy dzień pełen był wrażeń bo i skrócony pobyt tutaj i odezwała się do mnie na maila rodzina poprzedniej podopiecznej z zapytaniem czy wrócę. Bo ja tam byłam z innej agencji i w sumie nie miałam zamiaru wrócić. Ale. Dziewczyna po mnie zjechała po trzech tygodniach, teraz jest inna a oni już pytają kiedy mogę wrócić....

Ot dylemat bo miejsce fajne ale nie chcę by się do mnie przywiązali bo wynagrodzenie takie sobie. I nie wiem co robić ? Będę próbowała wynegocjować troszkę więcej ale wątpię czy się uda.

 

Dla mnie ważne są pieniądze jakie zarabiam . Jeśli kasa dobra potrafię  przygiąć. Nie oznacza to, że po trupach. Zdrowie własne jest bardzo ważne. Zawsze gram w otwarte karty . Osiągam cel albo szukam dalej.

Jakie widoki masz na pracę etatową w firmie ? coś wspominałaś na ten temat .

dzien dobry 17 luty.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja również witam porannie.

Wczorajszy dzień pełen był wrażeń bo i skrócony pobyt tutaj i odezwała się do mnie na maila rodzina poprzedniej podopiecznej z zapytaniem czy wrócę. Bo ja tam byłam z innej agencji i w sumie nie miałam zamiaru wrócić. Ale. Dziewczyna po mnie zjechała po trzech tygodniach, teraz jest inna a oni już pytają kiedy mogę wrócić....

Ot dylemat bo miejsce fajne ale nie chcę by się do mnie przywiązali bo wynagrodzenie takie sobie. I nie wiem co robić ? Będę próbowała wynegocjować troszkę więcej ale wątpię czy się uda.

 

Niedawno sama pisałaś, że niepotrzebnie wróciłaś do Gangreny. I tu jest dylemat...Dla jednych fajne miejsce jest ważne, dla innych kasa...Moje zdanie znasz...nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody, chyba że trafisz na stelle marzeń z zadowalającą kasą :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

Zima w świętokrzyskim nie odpuszcza, mimo że wiosna już się zbliża, już puka do mych drzwi...

Majcie się jakoś! 

A co to znaczy, że nie odpuszcza? U mnie wczoraj wieczorem było -8 a rano jak wstałam 0...ale śniegu jeszcze mamy sporo...Mrozi jeszcze u ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Ja mam po dwa więcej, czyli jak się nie dopnę, będzie w sam raz dla ciebie ;) Ale taka stara, tfu... w wieku słusznym, to ja nie jestem jak ty :trele:

a... ja mam 44 >:(. Zatem jak po praniu sporo się zdekatyzuje (skurczy:d), to wiem, gdzie uderzyć :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Ja również witam porannie.

Wczorajszy dzień pełen był wrażeń bo i skrócony pobyt tutaj i odezwała się do mnie na maila rodzina poprzedniej podopiecznej z zapytaniem czy wrócę. Bo ja tam byłam z innej agencji i w sumie nie miałam zamiaru wrócić. Ale. Dziewczyna po mnie zjechała po trzech tygodniach, teraz jest inna a oni już pytają kiedy mogę wrócić....

Ot dylemat bo miejsce fajne ale nie chcę by się do mnie przywiązali bo wynagrodzenie takie sobie. I nie wiem co robić ? Będę próbowała wynegocjować troszkę więcej ale wątpię czy się uda.

 

Nad czym się zastanawiasz ? Stawiasz twardo własne warunki i jedzisz nur privat . Jak bardzo im zależy, to się zgodzą. I tak nie masz nic do stracenia . Ptrzez agencję możesz zawsze jechać jak tam sie zgłosisz i rodzina to potwierdzi . Dawaj Stokrotko :cześć:. Nie bój się:cześć: . Do odważnych świat należy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

A co to znaczy, że nie odpuszcza? U mnie wczoraj wieczorem było -8 a rano jak wstałam 0...ale śniegu jeszcze mamy sporo...Mrozi jeszcze u ciebie?

UJak szukas ciepła , to dawaj do mnie, tu nie mrozi, jest +8. Wiosennie. Stokrotki dzikie już w trawniku wychylają główki. Śmieją się do mnie i machają już listkami n pożegnanie. Adieu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Ot dylemat bo miejsce fajne ale nie chcę by się do mnie przywiązali bo wynagrodzenie takie sobie. I nie wiem co robić ? Będę próbowała wynegocjować troszkę więcej ale wątpię czy się uda.

A... i żadne "troszkę". Walnij im 2 patyki plus dojazd. Zawsze mogą targować :) . Jak nie to idż do agencji i powiedz, że nie było tam łatwo, ale jak dadzą Tobie motywację, to ok, pojedziesz :) . Pamiętaj: dom ma wiele drzwi, wiele okien. Wyrzucają ciębie jednymi, wchodzisz drugimi  :) 

 

drzwi.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...