Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, violka napisał:

Nie zabieraj tyle włóczek , bo przez pierwsze trzy tygodnie Gangrena tak  zagospodaruje Ci czas , że motki będą sobie leżeć i pachnieć :haha:

Już mnie wytresowała. :haha:

Teraz tylko pilnuje żebym codziennie godzinkę uczyła się niemieckiego. :szydera: I nie pomaga jak mówię że uczę się z internetu w swoim pokoju. Więc zakuwam słówka albo gramatykę z książki. Na szczęście nie robi mi dyktanda ani nie odpytuje. :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aga1 napisał:

Zadzwon do apteki, tej w której leki pobierają dla podopiecznej. Dowożą . Podaj nazwę antybiotyku i powiedz, że nie możesz wyjść z domu a recepte oddasz przy dostawie.  Podadzą . Zdrowia życzę.

Żebym to ja wiedziała gdzie oni odbierają leki :( ja jestem tu drugi raz i to na krótkie zastępstwo .Ale dzięki @aga1 jak już 6 dni wytrzymałam to jeszcze tą noc przetrzymam mam nadzieję,że rodzina się jutro pojawi i mi to wykupią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje ze dotarlam calo i zdrowo...i :kopara:..jeszcze lezy...nie moge jej pozbierac...

nie bylo mnie 10 dni...zastalam wszystko tak jak polozylam...nie odkurzone posciel nie zmieniona podloga nie wytarta...ale lodowka wyczyszczona do cna...nie spotkalam sie jeszcze z tak lekcewazacym podejsciem do pdp rodziny i do mnie jako do opiekunki....zostawiam po sobie porzadek po prostu...

skoczylam sobie zmieniac posciel...nie wspomne o calej reszcie...

moj dziadzio rece jak do modlitwy zlozyl...ucieszony powiedzial "w koncu"...

zapraszam jutro na codzienna zwykla kawke z samego rana

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beata Komu by normalnemu  się  to chciało na 10 dni przyjeżdżać i to na Święta ?!!

          W jednej firmie jeździłam ( parę razy ) jako awaryjna osoba i za dobre pieniądze, ale to i tak nie był żaden interes. Niemniej nigdy w Święta, ani w zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Serenity napisał:

@lucyna.beata Komu by normalnemu  się  to chciało na 10 dni przyjeżdżać i to na Święta ?!!

          W jednej firmie jeździłam ( parę razy ) jako awaryjna osoba i za dobre pieniądze, ale to i tak nie był żaden interes. Niemniej nigdy w Święta, ani w zimie.

Nie uważam się za nienormalną a jeżdżę na takie krótkie terminy ,czasami w Święta czesto w zimę .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Nie uważam się za nienormalną a jeżdżę na takie krótkie terminy ,czasami w Święta czesto w zimę .

       Mam nadzieję, że stawkę dostajesz za to  dobrą. ale szczerze gdzie tu kalkulacja ? 10 dni wyjazd w zimie na Święta na nowe miejsce ? przecież cały ten niezbędny wysiłek, żeby się gdzieś odnależć idzie i tak na marne plus droga do klienta minus odpoczynek w domu.  A klient Pdp w tej sytuacji zakręcony na max....Trzeba mieć bardzo dużo sił na takie krótkie wyjazdy.  A niestety, agencje rzadko zapłacą odpowiednio za taki wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Serenity napisał:

       Mam nadzieję, że stawkę dostajesz za to  dobrą. ale szczerze gdzie tu kalkulacja ? 10 dni wyjazd w zimie na Święta na nowe miejsce ? przecież cały ten niezbędny wysiłek, żeby się gdzieś odnależć idzie i tak na marne plus droga do klienta minus odpoczynek w domu.  A klient Pdp w tej sytuacji zakręcony na max....Trzeba mieć bardzo dużo sił na takie krótkie wyjazdy.  A niestety, agencje rzadko zapłacą odpowiednio za taki wyjazd.

Mam takie predyspozycje do tego co robię,że doskonale daję sobie radę w każdej sytuacji .A stawkę mam taką jaką mam taką jak ktoś kogo zastępuje czasami mam premię za szybki wyjazd i za pracę w Święta standardowo .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Serenity napisał:

@jolantapl. I nie chciałam nikogo urazić stwierdzeniem, że nikt normalny nie przyjedzie na 10 dni, wliczając w to Święta. Przepraszam, jeżeli tak to wyszło.

Może ktoś traktuje to jako przygodę i przerywnik ?

A jednak mnie uraziłaś tym co napisałaś .Wiele osób pisze tu co mu ślina na język przyniesie nie licząc się z innymi  a każdy pracuje jak mu wygodnie.Jedni siedzą miesiącami a nawet latami w jednym miejscu i ja nigdy nie napisałam ,że są nienormalni a takie osoby jak ja utrzymują dla nich dobre miejsca i bynajmniej nie jeżdżę na kangura tylko na tzw.skoczka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...