Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, megy napisał:

witam z nowego miejsca ........nie polecam tv oraz radio tylko o wyznaczonych godz cisza na chalupie ze tylko zegarek slychac na scianie  :grzmotnąć:

Może już jesteś w innym świecie,,żartuję,   nie zazdroszczę, teraz się zacznie,że za dużo chodzisz i podłoga skrzypi, internet nawet będzie PDP słyszał czy slyszała, o telefonie zapomnij, masakra jakaś,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej zjade nie polecam po przyjechaniu na miejsce nie zrobiono mi zakupow pytanie w dniu przyjazdu czy chce jechac na zakupy niiieeee zmeczona jestem babka je na sniadanie jakies zupy mleczne z owocami z kompotu bleee mix pyta mi sie ile chlebow jem na sniadanie i kolacje hmmm nie ma  a kalendarza z odpadami wszystko w domu lub bio na ogrod dzis pisalam liste zakopow na torebce papierowej zle uslyszalam ze to jej potrzebne wlaczylam tv wyszla z pokoju obrazona bo ona tylko patrzy o wyznaczonych godz byla corka modla sie przed spozywaniem posilku na odjazd swiecona woda krzyzyki na czole se robia ojjjj duzo

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

Może już jesteś w innym świecie,,żartuję,   nie zazdroszczę, teraz się zacznie,że za dużo chodzisz i podłoga skrzypi, internet nawet będzie PDP słyszał czy slyszała, o telefonie zapomnij, masakra jakaś,,,

no raczej zjade nie polecam po przyjechaniu na miejsce nie zrobiono mi zakupow pytanie w dniu przyjazdu czy chce jechac na zakupy niiieeee zmeczona jestem babka je na sniadanie jakies zupy mleczne z owocami z kompotu bleee mix pyta mi sie ile chlebow jem na sniadanie i kolacje hmmm nie ma  a kalendarza z odpadami wszystko w domu lub bio na ogrod dzis pisalam liste zakopow na torebce papierowej zle uslyszalam ze to jej potrzebne wlaczylam tv wyszla z pokoju obrazona bo ona tylko patrzy o wyznaczonych godz byla corka modla sie przed spozywaniem posilku na odjazd swiecona woda krzyzyki na czole se robia ojjjj duzo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, tak jak z poprzednich adresów byłam zadowolona z miejscowych 'sanitariuszy  i lekarzy za ich zaangażowanie i zainteresowanie się pacjentem, tak teraz tutaj jak stoję i gdybym miała jakąś pałkę to bym pac pac po łbie napukała za takie traktowanie pacjenta i mnie.. nas... 

Dzisiaj wezwałam karetkę ponieważ moja Pdp  źle się poczuła, tzn od kilku dni zauważyłam że coś nie tak jest, kaszle, charczy, słaba i leżąca się zrobiła, choć apetytu nie zgubiła potraktowałam to bardzo osobliwie. Lekarze przyjechali zbadali no i że hop na obserwacje do kliniki neuro... Ok. a tam po 7 godzinach oczekiwania na wyniki, zawieziono PDP na oddział (będzie tam do jutra)  gdzie wchodzi damulka Pani pielęgniarka rodem z Jugosławi oznajmia mi że jeśli nie jestem pielęgniarką to nie mam nic do gadania, a moją Pfligedens z Macedonii całkowicie ominęła , nawet do tego stopnia że  stawała do niej tyłem mówiąc łamanym dojcz slangiem  nie patrząc w jej kierunku,,,  

Wspomniałam Jaśnie Pani pielegniarce, że PDP może i chce wyjść z łóżka i może zrobić sobie krzywdę pomimo barierek czy tzw poręczy i  to że zmarznie w nocy bo nieświadomie się rozbiera i to że płyny doustne muszą być podawane powoli w małej ilości, na co Pani 'szwesta odpowiedziała że ma swoje sposoby po czym PDP zaczęła się krztusic a ta ją zaczęła klepac po klatce a na koniec dała jej klapsa w policzek... Co do wychodzenia PDP z łóżka odpowiedziała że to nie jest jej problem.. Uff ubilabym taką' szweste  gdybym miała cuś pod ręką. 

Tyle w temacie, chętnie wysłucham za i przeciw mądrych i z doświadczeniem wypowiedzi i podpowiedzi, może jutro cosik powiem jej do słuchu, bo dziś już padam na pyszczek. Dobranoc   Uff

Edytowane przez Wiola7658
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 godzin temu, Barbara48 napisał:

k***a, ja

nie mam konta?

@Redakcjaja jestem osobą bardzo, bardzo spokojną.

Warum mnie ciągle wypierdalacie? 

Teraz to sie juz nie napiszemy moi Kochani 

Dzień dobry.

Ostrzeżenia zostały przyznane za używanie wulgaryzmów, pisanie nie na temat, umieszczanie treści w nieodpowiednim dziale. Treści związane z pomocą umieszczamy tylko i wyłącznie w dziale https://opiekunkaradzi.pl/support/create/. Nie mamy żadnego zgłoszenia = nie ma problemu. 

Kolejne niestosowanie się do regulaminu będzie równoznaczne z opuszczeniem forum.

Miłego dnia,

Anna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk od skrzynki pocztowej mi się złamał i nie wiem gdzie by można nowy dorobić? 

Dziadek jest chyba jeszcze bardziej nieusluchany od swojego kota. 

Muszę paczkę wysłać do domu bo już tyle nakupilam,ze przekroczylabym limit kilogramowy na pewno i musiałabym dopłacać za bagaż w samolocie. 

Nie ma co fajnie mi się tydzień zaczął. Dobrze, że kot wczoraj wrócił przed 12 w nocy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Barbara48 napisał:

k***a, ja

nie mam konta?

@Redakcjaja jestem osobą bardzo, bardzo spokojną.

Warum mnie ciągle wypierdalacie? 

Teraz to sie juz nie napiszemy moi Kochani 

O 1 w nocy nie widzisz swojego konta, a jednak coś udało Ci się napisać!:o Ostro musiało być...:d

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kris napisał:

O 1 w nocy nie widzisz swojego konta, a jednak coś udało Ci się napisać!:o Ostro musiało być...:d

Może jeszcze dziś rączki się trzęsą ....i pić mocno się chce ...wszystkiego co mokre ? :haha:

Tak sobie zażartowałam tylko , ale wiem , że to mogło być wkurzające :(

Ale przyznasz Kris , że Basiunia na końcu posta dobrze wygarnęła , nastraszyła Moderację , że już ni ...teges ...żadnego KOCHANI nie będzie ! A niech się boją ...a co ?! xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, INEZ napisał:

Teraz pytanie czy tak może być czy nie?

Nie zapewniono podopiecznemu opieki pielęgniarskiej w tym zakresie, nam nie wolno - to niech sobie rozkłada!;)

 

6 minut temu, BabaJagusia napisał:

Zgłosiłaś w firmie? Tak dla własnego bezpieczeństwa

I tak nic to nie da, firma nic nie zrobi.>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...