Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, maras1 napisał:

cześć,żona zatankowała do diesla beznynę,pojechała do  pracy,teraz stoi przed robotą i płacze bo auto zgasło,alternatywa-albo silnik wytrzyma 2.9 diesel mercedes,albo ch,j go strzeli i nowa terenówka do kupienia:$ 

Terenówka.Jestem za.:d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, maras1 napisał:

cześć,żona zatankowała do diesla beznynę,pojechała do  pracy,teraz stoi przed robotą i płacze bo auto zgasło,alternatywa-albo silnik wytrzyma 2.9 diesel mercedes,albo ch,j go strzeli i nowa terenówka do kupienia:$ 

Kup dwa / dwie ...będziesz miał na zapas . Ależ nieuważna ta Twoja żona ....ja nigdy , przenigdy  mężowi takiej przykrej  niespodzianki nie zrobiłam :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kup dwa / dwie ...będziesz miał na zapas . Ależ nieuważna ta Twoja żona ....ja nigdy , przenigdy  mężowi takiej przykrej  niespodzianki nie zrobiłam :dni

Tam raczej katastrofy nie było. Gorzej w drugą stronę. Zalać benzyniaka ropą. To już naprawdę może zaboleć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, maras1 napisał:

cześć,żona zatankowała do diesla beznynę,pojechała do  pracy,teraz stoi przed robotą i płacze bo auto zgasło,alternatywa-albo silnik wytrzyma 2.9 diesel mercedes,albo ch,j go strzeli i nowa terenówka do kupienia:$ 

@maras1spokojny jestes?:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też się poskarżę a co ! Moja babka 88 lat, na umyśle ok, niestety charakterek ma, oj ma , jak ma dobry dzień to ok, ale jak nie czepia się wszystkiego a to klucz źle w zamku, a to jabłka nie te, jakby to moja wina była, że w sklepie nie ma jej ulubionej odmiany, a to warzyw za dużo do obiadu, których wcześniej dużo prosiła, w te upały musi być gorący obiad koniecznie z mięsem, codziennie inny !, więc płynę przy kuchence, a taka wierząca, codziennie się modli, msze ogląda co niedziela, więc powinna szanować drugiego człowieka, regularnie sprawdza co jest w lodówce, patrzy co jem i może nie powie bezpośrednio że czegoś mi szkoduje, to daje do zrozumienia swoim zachowaniem, nie wiem czego ona wymaga za 60 euro na dwie osoby, jedzenie + środki czystości, no niby starcza, czasami nawet zostaje, ale po miesiącu mam dość serdecznie jej, jeszcze 28 dni, druga połowa, podobno szybciej leci niż pierwsza, mam taką nadzieje, chociaż to może o urlop tutaj chodzi. Przyjechałam przez firmę A.....a na miejsce koleżanki, która powiedział mi, ze ok tutaj mało pracy, no to prawda, ale nie powiedziała, że z babcią są problemy. Chyba jednak wolę tych demencyjnych, nie wiem zastanawiam się....

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze tego miejsca nie odwiedzałam. Można by powiedzieć: szczęściara. Tak było, ale jak wszystko-do czasu:słabo:

Pobieralam rentę rodz. po mężu i sobie dorabialam, spox.

Qwa pani księgowa była-oto ja:ostrzegam: zaniedbala i nonszalancko nie kontrolowała stanu konta wiedząc i znając reguły rządzące limitami zus-owskimi.

Ockneli się po swoim śnie a podczas mojego jeszcze uśpienia i przyp...lili mi zwrot 3500 zeta. Oj boli:mur::przekleństwa::czytaj::smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krista napisał:

Chyba jeszcze tego miejsca nie odwiedzałam. Można by powiedzieć: szczęściara. Tak było, ale jak wszystko-do czasu:słabo:

Pobieralam rentę rodz. po mężu i sobie dorabialam, spox.

Qwa pani księgowa była-oto ja:ostrzegam: zaniedbala i nonszalancko nie kontrolowała stanu konta wiedząc i znając reguły rządzące limitami zus-owskimi.

Ockneli się po swoim śnie a podczas mojego jeszcze uśpienia i przyp...lili mi zwrot 3500 zeta. Oj boli:mur::przekleństwa::czytaj::smutek:

Zabolało mocno.I nie ma zmiłuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krista napisał:

Jak nie ma zmiłuj? Od was zmiłowania nie dostanę?:przekleństwa::trele: to po co qwa ja tu się produkowałam?:haha::p

Jak to mówią-szewc bez butów.....Dobrze ,że Ci tej renty rodzinnej w ogóle nie odebrali.Teraz się będziesz pilnowała.

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Tomas1965 napisał:

Przebijam: po sprzedaniu kilku rzeczy mam jeszcze do spłaty w ZUS-ie ok.35 tys...

Lepiej ci?

@Tomas1965 Pozwoli mi twoje nieszczęście zasnąć dziś:haha:

Jak to ja: przepraszam za tego typu żart:cmok:bo zawsze niemal wspolodczuwam nie tylko współczuję.

Cóż, chodzą przypadki po ludziach, ale żeby po nas?:szept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krista napisał:

No i w nerwacji błąd jak byk-porzekadło przecież.

Grantsa z colą i lodem testuję na ułożenie adrenaliny i kontrola ortografii jest poza zasięgiem:słabo:

A propos grantsa z colą: kiedyś dawno temu jakaś panna spytała mnie jaki jest mój ulubiony trunek. Zgodnie z prawdą i późnopiątkowym nastrojem powiedziałem, że JB. Panna jakoś dziwnie zwiewna i mało asertywna się stała.

Dopiero po jakimś miesiącu uświadomiła mi, że JB to jej inicjały, a ja to tak ładnie wtedy powiedziałem...

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krista Trzeba było Balusiem adrenalinę okiełznać, to i kontrolę byś miała :d :d :d A ja tymczasem sekcika dla zdrowotnosci i uspokojenia nerwów spozywam i opracowuje plan, jak zrobić na złość synowi babki i przedłuzyć jej zycie :d . Niech sobie ...uj nie mysli, że go wyręcze we wszystkim i przyjedzie na gotowe, z wielką ulgą udając się do zakładu pogrzebowego. NEVER! Jutro zapitalam do krankenhausa z rosołkiem dla babulki, oraz soczkiem winogronowym, a także z sąsiadką, niektorym forumkom znaną , niejaką Eryką i będziemy babkę karmić, poic, oraz aktywizować :d . Tak ...uj jak słonia nos, że pozwolę jej odejść i ulzyć synowi oraz synowej!!! To za karę, że zostawili mnie z tym wszystkim samą, a oni tymczasem urlaub, luz, blues i niebieskie migdały! 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

Zapomniałam dodać, że podobno babcia ma w poniedziałek, najdalej we wtorek wyjsc ze szpitala do domu. Syn nie ma zamiaru przyjechać, więc odebrac mam ją niby ja :d . No po prostu jaja jak berety!

Nie jesteś rodziną,nie powinnaś brać odpowiedzialności,bo z jakiej racji?!Nie wiem czy bym się na to zgodziła.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63Kasiu, babcia ma zapalenie oskrzeli, lezy w łozeczku, raz dziennie z pomocą rehabilitantki robi rundkę do łazienki albo na korytarz i zueruck posiłkując się balkonikiem, ale........jest zdruzgotana tym, że syn sie nie pojawił i nie ma takiego zamiaru, az do konca urlopu. To zas nastapi 7 lipca. Codziennie jej zanoszę owoce i zjada je ze smakiem, widać ze głodna. Dzis powiedziała mi, że nie jadła ani śniadania, ani obiadu, więc nie wiem czy kolację zję. Wkurzyłam sie i jutro zasuwam z rosołkiem. Po prostu. Ona musi chodzic, przynajmniej tak jak do tej pory, bo nikt ją w domu, o ile wróci, na rękach nosił nie będzie. Syn jak widac ma w dupie, wnuk ma swoje zycie 100 km stąd i odpowiedzialną prace, no to bez jaj. Tak czy tak, jest po prostu smutna i przygnębiona, bo czuje się opuszczona przez rodzinę. Wcale jej się nie dziwię zresztą. No zdecydowanie kobita za długo zyje , jak na standardy tej rodziny najwidoczniej. 98,5 roku to nie żarty. Pociesza mne tylko to, że jej ukochany synus ma juz 76, dzisiaj własnie skonczył i za kilka lat wyladuje w Heimie, bo jego , dzis 60 letnia małzonka, mająca się za gwiazdę z przerosnietym ego, na sto procent tam go wyslę. No to Gute Nacht, jak zawsze mówi w takich razach moja babcia! No tak czy tak, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że za jakiś niezbyt długi moment zostanę radosnym skoczkiem  . Pojadę, odbębnię swoje i wrócę z pokaznym plikiem banknotów, odpocznę i od nowa  . Zyc nie umierać! 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...