Skocz do zawartości

betty222

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

36 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Szukam przez agencje (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. betty222

  Rozmowa przy kawie (2)

  Dziękuję i również życzę wszystkiego dobrego, samych dobrych miejscówek i fajnych rodzinek :D
 2. betty222

  Rozmowa przy kawie (2)

  Jestem, jestem, tylko już nie pracuję jako opiekunka, mam pracę w Polsce, ale na forum czasem zaglądam
 3. betty222

  Odliczantus

  Hurra ! Hurra ! Hurra !
 4. betty222

  Odliczantus

  Ostatni tydzień, hurra !!!
 5. betty222

  Odliczantus

  11, jeszcze jutro i będzie jedna cyfra ! coraz bliżej !
 6. betty222

  Odliczantus

  nur 15 a w zasadzie 14,5
 7. betty222

  Rozmowa przy kawie (2)

  Pewnie widzieliście ten film, nawet ok. A ja stwierdziłam ostatnio, że się do tej pracy nie nadaję, ja się czuję jak w więzieniu, męczy mnie ta praca bardzo psychicznie, ok jest żeby wyjechać raz, dwa razy na rok na maks 6 tygodni, ale ja na szczęście mam prace w Polsce, co prawda słabo płatną, ale stałą, i myślę, że więcej nie pojadę, chyba, ze naprawdę będę potrzebować gotówki. Poza tym jak policzyć te pieniądze, na 4 miesiące, no bo 2 miesiące jestem tu i 2 miesiące w domu, to wypłata się rozkłada, bo nie oszukujmy się ale w Polsce,każdy z nas prawie ma jakieś opłaty, za mieszkanie, media, kredyty, tyle, że na wyżywieniu można zaoszczędzić, chociaż różnie też bywa, bo czasami niektóre rzeczy za swoje kupujemy pieniądze, ja tak tu mam, bo babcia oszczędna bardzo. A co Wy myślicie ?
 8. betty222

  Poskarżyjki.

  Dziękuję, akurat miałam taka z demencją i babcia była bardzo miła, czasami demencja dawała się we znaki, ale nie tak strasznie, za to reszta, córka jeszcze w miarę ok, ale jedna osoba sprzątaczka, chorwatka, dawała mi popalic, nie wiem przychodza do sprzatania, i co to nie one, ale na szczęście jestem juz po tej szteli. To jest moja trzecia sztela i najgorsza, chociaż wiem że niektórzy gorzej trafiaja, ale są tacy co i lepiej. Pozdrawiam.
 9. betty222

  Poskarżyjki.

  to ja też się poskarżę a co ! Moja babka 88 lat, na umyśle ok, niestety charakterek ma, oj ma , jak ma dobry dzień to ok, ale jak nie czepia się wszystkiego a to klucz źle w zamku, a to jabłka nie te, jakby to moja wina była, że w sklepie nie ma jej ulubionej odmiany, a to warzyw za dużo do obiadu, których wcześniej dużo prosiła, w te upały musi być gorący obiad koniecznie z mięsem, codziennie inny !, więc płynę przy kuchence, a taka wierząca, codziennie się modli, msze ogląda co niedziela, więc powinna szanować drugiego człowieka, regularnie sprawdza co jest w lodówce, patrzy co jem i może nie powie bezpośrednio że czegoś mi szkoduje, to daje do zrozumienia swoim zachowaniem, nie wiem czego ona wymaga za 60 euro na dwie osoby, jedzenie + środki czystości, no niby starcza, czasami nawet zostaje, ale po miesiącu mam dość serdecznie jej, jeszcze 28 dni, druga połowa, podobno szybciej leci niż pierwsza, mam taką nadzieje, chociaż to może o urlop tutaj chodzi. Przyjechałam przez firmę A.....a na miejsce koleżanki, która powiedział mi, ze ok tutaj mało pracy, no to prawda, ale nie powiedziała, że z babcią są problemy. Chyba jednak wolę tych demencyjnych, nie wiem zastanawiam się....
 10. betty222

  betty222O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...