Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Dodzisława napisał:

@Hagia No ma, oczywiscie ze ma, ale niestety nie na Coco Chanel i jeszcze kilka innych produktów.

z ciekawości zajrzałam na "no...o" i szczena mi opadła... chyba na ten czarny piątek specjalnie wywindowali ceny, aby móc je obniżać po wpisaniu kodu niby-promocyjnego; makabrrra...:grzmotnąć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dodzisława napisał:

@Hagia No ma, oczywiscie ze ma, ale niestety nie na Coco Chanel i jeszcze kilka innych produktów.

U mnie jest taka fajna perfumeria. Na wszystko jest 20 prozent znizki. Chyba zawsze. Od dwoch lat sie tam zaopatruje i za kazdym razem jest taniej. Jak bedziesz u mnie to Cie tam zawleke:szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazarW sumie to Ci powiem, że moze to i angebot, choć bardzo zdrożało od mojego ostatniego zakupowego razu :d . Na pocieszenie powiem, że 100 ml w Douglas.de kosztuje 103,00 ojro bodajże, a w Douglas.pl ponad 600 zł, czyli prawie 2 stowki drożej. Chamstwo i dziadostwo, tyle powiem. Czekam zatem na wypłatę i dobry Angebot :d :d :d .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

U mnie jest taka fajna perfumeria. Na wszystko jest 20 prozent znizki. Chyba zawsze. Od dwoch lat sie tam zaopatruje i za kazdym razem jest taniej. Jak bedziesz u mnie to Cie tam zawleke:szydera:

i na tego coca chanelowego tez???? To spodziewaj się mnie w pierwszych dniach lutego :d :d :d .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

@salazar EDP w trojpaku, ale jak cena będzie baaaardzo przystepna to moze byc i inny pak :d :d :d image.thumb.png.da34f960159ba5d67c94f25b4ccf65f0.png

Ale to jest dobra cena, 73,60 za 60ml, nie rozumiem, dlaczego się krzywisz na tę ofertę i czemu u Ciebie kosztują 88 euro. Sprawdź jeszcze raz

https://www.douglas.de/Parfum-Damend%C3%BCfte-Damenparfum-CHANEL-COCO-MADEMOISELLE-TWIST-%26-SPRAY_productbrand_3000003679.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar Są dwa rodzaje, ten tanszy bez tego białego rozpylacza i ten droższy z rozpylaczem, gdzie wymienia się tylko wkłady. Miałam rozpylacz, ale gdzieś zgubiłam i nie mogę znaleźć, więc muszę kupić nowe. Od ostatniego mojego zakupu jakiś czas temu, zdrozały i w dodatku to żaden Angebot Black Friday.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Dodzisława napisał:

@salazar Są dwa rodzaje, ten tanszy bez tego białego rozpylacza i ten droższy z rozpylaczem, gdzie wymienia się tylko wkłady. Miałam rozpylacz, ale gdzieś zgubiłam i nie mogę znaleźć, więc muszę kupić nowe. Od ostatniego mojego zakupu jakiś czas temu, zdrozały i w dodatku to żaden Angebot Black Friday.

Ok, nie zwróciłam na to uwagi, nigdy nie kupowałam perfumetek. 

A co, miałaś nadzieję, że potanieją ;)?

Sprawdziłam w polskich sklepach internetowych i to jest dobra cena, jeśli uda Ci się znaleźć taniej, to konieczne się pochwal :)!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dodzisława napisał:

@salazar EDP w trojpaku, ale jak cena będzie baaaardzo przystepna to moze byc i inny pak :d :d :d image.thumb.png.da34f960159ba5d67c94f25b4ccf65f0.png

Wychylę się zza krzaka i napiszę...

Odkryłam stronkę Flaconi

Wczoraj byla obciążona niesamowicie bo 30%znizki.Zakupiłam podklad za ok 20€ który w Douglasie kosztuje 34,i Dior Sauvage ok 18€ taniej niz w Douglas

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Radosna napisał:

Wychylę się zza krzaka i napiszę...

Odkryłam stronkę Flaconi

Wczoraj byla obciążona niesamowicie bo 30%znizki.Zakupiłam podklad za ok 20€ który w Douglasie kosztuje 34,i Dior Sauvage ok 18€ taniej niz w Douglas

 

Fajne informacja, może ktoś skorzysta :).

Zaglądałam tam kiedyś, bo od czasu do czasu (święta, Walentynki, itp) intensywnie reklamują się w TV i powiem, że ceny nie powalały. Na pewno w polskich sklepach internetowych jest taniej. Mówię o normalnymi stanie, nie promocjach i globalnych obniżkach.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...