Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam wczoraj bułki.. dwie toscany jedna dinklowa na śniadanie dla mnie..

Wrobelek przykical do kuchni ciekawska jak zawsze i..zajefala mi moja brotchene>:(

Kupiłam łososia wędzonego. 

.nie nie ja i mój mąż jemy tylko plastry cięte przy nas z płata...no I po  losiu>:(...

Nozezszsz...

Dobrze ze nie wchłania pesto ...czosnku nie trawi ale w potrawach nawet nie wyczuwaja A mają to w zasadzie codziennie :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I miałam się nie skarżyć?! :mur: A jednak będę :mur: Jakiś wrogi wirus infiltruje mój organizm :donos: Głowa mnie boli w pewien specyficzny sposób, a to znak, że choróbsko się rozwija :donos: Łyknęłam prochy i czekam na efekt :donos: A znaki były wcześniej, bo zimno mi jest od dobrych kilku dni :( Zamiast słuchać siebie, to zganiałam na mendopauzę >:( No i przyjdzie mi pochorować :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I miałam się nie skarżyć?! :mur: A jednak będę :mur: Jakiś wrogi wirus infiltruje mój organizm :donos: Głowa mnie boli w pewien specyficzny sposób, a to znak, że choróbsko się rozwija :donos: Łyknęłam prochy i czekam na efekt :donos: A znaki były wcześniej, bo zimno mi jest od dobrych kilku dni :( Zamiast słuchać siebie, to zganiałam na mendopauzę >:( No i przyjdzie mi pochorować :mur:

Też się czuję do dopy :( To chyba przez ten wiatr :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NNNdanuta napisał:

O.oO.oO.o

Miałam dokładnie taki sam wyraz twarzy...szukałam mega ciężkiej patelni żeby walnąć albo wrobelka albo siebie...skupilabym się na bólu  A nie morderczych  myslach..A poszło o...sardynki w oleju...

Jeb...ie do tej pory w całym domu 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskarżam się, że Black Friday nie obejmuje moich ukochanych perfum od Chanel. No jak żyć? Czy Perfumoholiczki z tego forum @salazar, oraz @fioletowa.mysz i inne, blizej mi nieznane mają coś na ten temat do powiedzenia? Może powinnam czatować o północy?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no i zrobił się szpital na peryferiach... nareszcie dotarło do pdp., że przy kaszlu puszczają zwieracze i że pieluchomajtki są dla ludzi...  w aptekach są tłumy chorych ... lekarz domowy nie przyjedzie na wizytę bo też jest chory.... no to trzymajcie za mnie a raczej za moje zdrowie-kciuki

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BabaJagusia napisał:

... no i zrobił się szpital na peryferiach... nareszcie dotarło do pdp., że przy kaszlu puszczają zwieracze i że pieluchomajtki są dla ludzi...  w aptekach są tłumy chorych ... lekarz domowy nie przyjedzie na wizytę bo też jest chory.... no to trzymajcie za mnie a raczej za moje zdrowie-kciuki

Będę trzymac i zapytam czy  też masz pieluchomajtki?:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława wczoraj dziewczę mnie zapewniało, z tym że w stacjonarnym, że na wszystko. 

Sprawdziłaś na stronie? Sorry nie znam cenówki Channel i nie wiem czy to są dobre ceny?

 https://www.douglas.de/CHANEL-CHANEL-COCO_productbrand_1000703295.html

 

Edytowane przez Hagia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hagia Sprawdziłam, a nawet złozyłam zamówienie. Niestety , cena bez zmian, a nawet drozej niz rok temu, bo 88 euro. Na otarcie łez proponuja 20% rabat przy nastepnym zakupie. Niech się pocałują w dooooopę. Poczekam, może na mikołajki cena spadnie. Chodzi o Coco Chanel Mademoiselle. Rabat nie obowiązuje dla tych perfum!:płacz:.

Edytowane przez Dodzisława
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...