Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, INEZ napisał:

@❤️Wenusia ❤️ a tak na serio to zmartwiona jestem tym Twoim chorubskiem Cry Reaction GIF by McDonald's CZ/SK

Nom mam 39' gardło mnie boli i wszystkie kości, dobrze że trochę tłuszczu mam to mnie ogrzewa, bo strasznie mi zimnawo jakoś

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Blondi napisał:

Tutaj też coś dodam, ja będąc w Pl często zamawiam albo idę do jadłodajni po obiadek, są smaczne i dzisiaj zaproponowałam, że kupię dla wszystkich gotowy obiadek, kupiłam pulpety w sosie, ziemniaczki i surówki, przyjeżdżamy do domu, ja zglodniałam na Maxa, za jedzenie a te mięso w pulpetach katastrofa, ja od razu wyczulam syf jakiś, mięso stare:grzmotnąć: patrzę na innych jedzących, nie za bardzo im idzie jedzenie, córka zjadła z musu jednego i koniec, ja za telefon i dzwonie do tej jadłodajni, prawdę mówię co i jak, przeprosiny i mam jutro przyjechać po obiadki i wybrać jakie chcę,  pojadę jutro a dlaczego nie, wypchali jakieś starocie, 50 zł za badziew? Wydać i być nie zadowolonym? Pierwszy raz mi się takie coś trafiło, córka moja w życiu by nie zadzwoniła a ja tak:szydera: nikt nie będzie mnie starociami karmił

I bardzo dobrze, popieram. Skończyły się czasy pustych półek w sklepach i klient ma prawo oczekiwać, że za swoje pieniądze otrzyma należyty towar lub usługę. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alina 1 napisał:

I bardzo dobrze, popieram. Skończyły się czasy pustych półek w sklepach i klient ma prawo oczekiwać, że za swoje pieniądze otrzyma należyty towar lub usługę. 

@Alina 1 i poszłam dzisiaj do tej jadłodajni, oczywiście panie tłumaczą,że wszystko było świeże, że gotowane wczoraj itd. a ja wiem swoje, bo czuję co jem, wybrałam sobie 4 obiadki i były przepyszne, :oklaski:wszyscy się najedli, taki numer zrobiłam 1 raz w życiu swoim, ale te pulpieciki mnie do tego numeru skusily i cena za nie:tak2: ale podoba mi się podejście personelu do klienta, załatwienie szybko problemu, 

Kupujemy często konserwy mięsne w prywatnej masarni w De, zawsze były pyszne, a przed świętami nakupilismy full na Hiszpanie i zamiast mięsa to większość skór, skóra goni skórę, po powrocie Słodziak powiedział pani w masarni że takie mieliśmy konserwy i pani nam też dała w zamian 7 konserw pysznych, ale to było za moją namową, bo sam w życiu by nic nie powiedział też mi się spodobała reakcja pani, handel to pozyskiwanie klienta i zatrzymanie go, inteligentne podejście i to mi się podoba 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mówisz , że jak  39' to może być chora ? ...Skubaniutka...na medycynie też się znasz ! :szydera:

A Ty  Wenusia kuruj się :tak2:

Dzięki dzięki, już się kuruję, ale nochal mnie pobolewa, czyżby jakieś paskudztwo się tam kręciło

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Ojjojj przeszło na ciebie  

Aspirynke se weź i do łóżka

Z łóżka to ja dopiero się zwloklam :(

Przez telefon można kogoś zarazić :szok:

Ty się wyleguj i wygrzeeaj jak masz tylko okazję bo delikatniusia jesteś a ja to gruboskorna. Skóra u mnie jak u hipopotama więc żaden wirus się przez nią nie przebije nie ma szans :cmok:hungry hippo GIF by Look Human

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Z łóżka to ja dopiero się zwloklam :(

Przez telefon można kogoś zarazić :szok:

Ty się wyleguj i wygrzeeaj jak masz tylko okazję bo delikatniusia jesteś a ja to gruboskorna. Skóra u mnie jak u hipopotama więc żaden wirus się przez nią nie przebije nie ma szans :cmok:hungry hippo GIF by Look Human

Grypa nawet byka tzn byczkę 'zwali z nóg  

Zjedz coś a nie tak rozdziawiasz paszczę jakbyś chciała mnie połknąć :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Dzięki dzięki, już się kuruję, ale nochal mnie pobolewa, czyżby jakieś paskudztwo się tam kręciło

Kuruj się i to ostro . Nie ma gorszej zarazy niż choroba na wyjeździe , bo to ani poleżeć i wypocić ani obsługi rodzinnej . I ta świadomość , że jesteśmy do pomocy a nam pomagać muszą .Miałam anginę na doktorowym adresie ....wszyscy współczuwali , ale ...na tym się kończyło . No ! :tak2:

P.S ...O to kręcenie w nosie musisz Blondaska zapytać ...ona się zna jak nikt  ! :szydera:

Na pociechę : kręcenie w nosie to pikuś . Miałaś kiedyś durchfall na wyjeździe ? Ja ostatnio miałam . Nie dość , że męczyło to jak jakiś kowboj , który dopiero co z konia zsiadł chodziłam ! Obolały nos jeszcze można komuś pokazać ....przynajmniej :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kuruj się i to ostro . Nie ma gorszej zarazy niż choroba na wyjeździe , bo to ani poleżeć i wypocić ani obsługi rodzinnej . I ta świadomość , że jesteśmy do pomocy a nam pomagać muszą .Miałam anginę na doktorowym adresie ....wszyscy współczuwali , ale ...na tym się kończyło . No ! :tak2:

P.S ...O to kręcenie w nosie musisz Blondaska zapytać ...ona się zna jak nikt  ! :szydera:

Na pociechę : kręcenie w nosie to pikuś . Miałaś kiedyś durchfall na wyjeździe ? Ja ostatnio miałam . Nie dość , że męczyło to jak jakiś kowboj , który dopiero co z konia zsiadł chodziłam ! Obolały nos jeszcze można komuś pokazać ....przynajmniej :szydera:

Ojjojj kręci mnie nie tylko w nochalu :haha:oby na tym się skończyło  

Nie miałam durchfalla w nosie ale na wardze O.o to dopiero paskuda  

Dzięki za miłe słowa, ale do roboty trza iść

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Ojjojj kręci mnie nie tylko w nochalu :haha:oby na tym się skończyło  

Nie miałam durchfalla w nosie ale na wardze O.o to dopiero paskuda  

Dzięki za miłe słowa, ale do roboty trza iść

Rozbawiłaś mnie tym durchfallem na wardze. Do łez:szydera: A jak Ci się to objawiło na ustach?:haha:

Oraz zdrowia życzę. ;))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Ojjojj kręci mnie nie tylko w nochalu :haha:oby na tym się skończyło  

Nie miałam durchfalla w nosie ale na wardze O.o to dopiero paskuda  

Dzięki za miłe słowa, ale do roboty trza iść

Ja zrozumiałam, że durchfall na wadze objawia się tym, że ma się tak samo przesrane jakby był gdzie indziej :haha:

Widzisz jaka że mnie kreatywna zdolniacha nawet czytać ze zrozumieniem potrafię :trele:

W temacie roboty to trza iść i tyle od tego się nie wymigam chociaż dzień zapowiada się piękny i słoneczny a co najważniejsze mało pracowity ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Słodziak pod moją nieobecnośc zmienił kołdry letnie na kołdry zimowe:przekleństwa: myślalam,że w nocy się ugotuje,,a niech go!!! dzisiaj już zrobiłam po swojemu,,ma być letnio jeszcze i niech tak zostanie,,:szydera:

Nie czepiaj się Słodziaka bo to Twoja wina.Nie było Cię to i marzł:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Czy Ty wiesz,że wchodzi wieczorem do łazienki i szybko ciepłą dmuchawę ,bo mu zimno?:szydera: 

Blondasku ja go rozumiem,bo też marznę jak temp jest poniżej 20 stopni.Niskociśnieniowcy tak mają:tak2:.A tak w ogóle Słodziak jest super .I cicho być:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...