Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaski:)Miły chłodek za oknem  póki co:)

Słowo z wczoraj to "tetanus" czyli tężec.

Sobota się zapowiada leniwie i spokojnie po szalonym piątku:)Grilisko było b fajne,Kulka padłą jak Pluto objedzona i uchachana,ale niestety wstała 7 punkt  jak zawsze:(A tu by się jeszcze pospało,oj,pospało.....

Sympatycznego dnia:)

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dzisiejsza , wolna poldniowka będzie trochę pokręcona ....godzinowo ..Wolne zaczynam od rana . Jeśli PDP wzbudzi się na cacy to ja go tylko wyduszuje i ....do 16- tej luzik ....Jeśli do 9-tej nie będzie ganz wach to rolę duszujacej przejmie Elka ....Dziś rodzina ma msze za śp.doktorowa i dlatego takie pokrecenie ....oczywiście za moją zgodą . Gdybym nie zgodziła się to wtedy na pomoc musiałaby ruszyć pani Turecka ...Od niej wiem , że nie bardzo jej dzisiaj pasi ....Noo ...pokręcone wolne , ale fajnie ,bo o 11-tej rozpoczyna się ....coś na podob "pchlego targu "....Żeby tylko nie padało , bo coś pochmurno dzisiaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.e3878e7d1796b6090868afe4e4bda347.png....I takim sposobem witam się z wami, siorbaczami...:oklaski: Pospałam jak nigdy...w końcu do poniedziałku mam urlop...budzik wyłączyłam na weekend i genisuję wolności ciąg dalszy...:szydera: Popadało w nocy, rześko na zewnątrz...sprawdziłam organoleptycznie podczas szlugowania...:haha:I teraz będę miała czas na zastanawianie się, co zrobić z tym pięknym, leniwym dzioneczkiem...:oklaski: Wolność i swoboda...:hura: Tego wam życzę...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość na W-A ...M: możesz dostać się na forum ? ......ja: z laptopa nie ....z telefonu tak .......M: to dobrze , bo myślałam , że tylko u mnie . Nie ,żebym się cieszyła .........ja : ja też się cieszę , bo myślałam , że mi się lapek spier ...zepsuł ........M : zołza !   ........ja : ale szczera zołza  .......M: to idę pobiegać ......Noo....dalej nie zdradzam prywatnej korespondencji xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiadomość na W-A ...M: możesz dostać się na forum ? ......ja: z laptopa nie ....z telefonu tak .......M: to dobrze , bo myślałam , że tylko u mnie . Nie ,żebym się cieszyła .........ja : ja też się cieszę , bo myślałam , że mi się lapek spier ...zepsuł ........M : zołza !   ........ja : ale szczera zołza  .......M: to idę pobiegać ......Noo....dalej nie zdradzam prywatnej korespondencji xd

Takim szyfrem napisałaś, że MENSA nie poradzi....:szydera: Dobrze, że naród nasz ma kryptologów w pakiecie i można odczytać niczym tajemnicę Enigmy...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Takim szyfrem napisałaś, że MENSA nie poradzi....:szydera: Dobrze, że naród nasz ma kryptologów w pakiecie i można odczytać niczym tajemnicę Enigmy...:haha:

Nooo .....niech rozkminiaja teraz ....ciężko będzie ...ciężko xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Co Wam powiem ,to Wam powiem ... zmęczona już jestem tym urlopem .:haha:...noo wykorzystują mnie wszyscy wokół , asertywność mnie się gdzieś podziała,poszła sobie tyż na urlop czy jaki ch... chimeryczny sobie!?:d...Dobra koniec narzekania ,trza się brać za robotę ( pomagam kulinarnie w urządzaniu trzydziestych urodzin córki przyjaciółki...a tu już prawie trzydzieści stopni na " liczniku" O.o :szydera: ) .

A tak w ogóle to " tyły" mam straszne ...nie mata nic do roboty ,tylko klepać i klepać!? Co za ludzie nieużyte :szydera:

Fajoskiego dnia Mordecki Milusińskie :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....Jaja jak berety. Pisze z telefonu , bo na laptopie nie mogę wejść na forum ...errory wyskakują ....jakieś ...i straszą .......Miłego dnia MROWECZKI :cmok:

Mnie też o 6 przywitał Błąd krytyczny. Wkurzyłam się i poszłam spać. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana juz wyspana :-)

 

Wczoraj przeszla wielka burza z gradem. Moja nowa pdp-na  jest zmartwiona. Takie piekne roze pnace miala,az do drugiego pietra piely sie i gradzisko wszystko zniszczylo.

Wogole jakas dziwna pogoda dzisiaj jest,w kazdym razie nie na robote.

 

Luzackiego dnia zycze drodzy Opiekunkowie :-)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry))).

Jak to milo wiedziec , ze nie tylko ja mialam problem z rana , zeby tu zalukac:oklaski:, ale juz wszystko dobrze.

Dzis przyjdzie profil zmienniczki , obcykamy co i kto :d

U mnie przez trzy dni beda krolowaly szparagi , kupilam wczoraj na bazarku 1,5 kg.Dwa razy zrobie z ziemniakami i pozniej zupe .

Milego dnia))

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim pracusiom i leniwcom. Czas mija jak oszalały i walizkę z szafy wkrótce wyciągnąć trzeba będzie.

Jeszcze sporo spraw do pozałatwiania w Polandii, między innymi zainstalowanie juniora w nowej szkole i parę innych urzędowych pierdół, które zawsze kumulują mi się przed wyjazdem :d Zupełnie, nie rozumiem dlaczego :d

Tymczasem miłej soboty życzę wszystkim, luzu i uśmiechu na cały dzień. :drink:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ewal8 napisał:

Dzień dobry wszystkim pracusiom i leniwcom. Czas mija jak oszalały i walizkę z szafy wkrótce wyciągnąć trzeba będzie.

Jeszcze sporo spraw do pozałatwiania w Polandii, między innymi zainstalowanie juniora w nowej szkole i parę innych urzędowych pierdół, które zawsze kumulują mi się przed wyjazdem :d Zupełnie, nie rozumiem dlaczego :d

Tymczasem miłej soboty życzę wszystkim, luzu i uśmiechu na cały dzień. :drink:

Witaj

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...