Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Baśka powtarzająca się ile Ty jeszcze masz tego pierdla?:(  mimo wszystko dla mnie jest to śmieszne,aby ludziom zakazać pisac,jakieś idiotyczne kary ,dla starych ludzi,,przepraszam o sobie pisałam,,:szydera: życie jest takie krótkie, a jeszcze w tych teraz czasach,gdzie wszyscy już dostają na głowę,,mamy wszędzie zakazy ,niczego nie wolno,oszalec idzie,niedługo naprawdę będziemy jak dzicz,  Wpadaj i pisz:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lusi napisał:

z kazdej strony nas strasza  wszedzie  zakazy,, ,same stresy   ,masakra ,jak tu zyc ?.....  beda psychiatrzy mieli zarobek jak sie wirus uspokoi hahaha 

Ta grupa zawodowa zarobi. A wiele innych już może się nie podnieść po tak potężnych kryzysie gospodarczym. Tego należy się bać. i to na serio. Hiperinflacja....bieda społeczeństwa i ruina kraju...to nam grozi. To jest prawdziwe oblicze "pandemii". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965  tak .  dokladnie ,zgadzam sie z toba ,, niestety to jest przerazajace . bo tysiace malych zakladow fryzjerskich ,kosmetycznych,restauracje  itp ( nie bede wymmieniac  bo za duzo )  przeciez to wszystko jest zamkniete  ,.Ci ludzie z tego zyli, nie maja moze innych dochodow ,  a nie wiadomo jeszcze jak dlugo to wszystko potrwa ,,,,,,,,  to musi byc dla nich straszne  ,,,      mozna sie zalamac psychicznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ludziska.Stronę główną mam na lapku ,ale jak kliknę to wyskakuje "ostatnie na forum".Jakieś to mało przejrzyste jest:( No,nie wiem.Pewnie jak napisałą @Afryka  będziemy musieli przywyknąć,ale czy ostatnio nie za dużo tych spraw, do których codziennie "przywykamy"?Eh...

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Katarzyna1966 napisał:

bo próbowałam i nic z tego,najpóźniej 3 dni przed

@Katarzyna1966 ostatnio moja koordynatorka mówiła o firmie https://dream-tour.pl/trasy jeździ z naszych stron. Jeszcze z nimi nie jechałam więc szczegółów  nie znam. Zadzwoń może akurat coś dopasujesz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Witam i też chciałam zapytać ,,,co to jest do jasnej ciasnej,,masakra w/g mnie, idzie dostać oczopląsów w poszukiwaniu ostatnich tematów,  wszystko co nowe to do doopy,,:grzmotnąć:

ja dzisiaj naprawdę próbowałam...poddaję się, nie będę tu zaglądać jeśli to zostanie w takiej formie..piszę teraz z lapka wreszcie, bo na komórce to całkowita masakra, pogubiłam się całkowicie, a tak lubiłam w ciągu pracy z doskoku luknąć na minutke nim senior nie zawoła..a teraz nim znajdę ulubiony wątek, to seniora już nie ma..taki latawiec z iego....a ida stąd,  będę jak wrócę...może..narazie ide na kwarantanne forumowa :zdrówko:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:Mamy jakieś nowe porządki O.oO.oO.o Nikt się mnie nie pyta o porządków tych ocenę, ale puki co  to działa u mnie stare przyzwyczajenie xd 

Ja dalej temperuję moją pdp, herb tu na piętrze wisi, więc krew może i błękitna w jej żyłach płynie O.o:d Kończę tu 5-ty tydzień i zaczyna mi się prawie tu podobać  :haha:

Na razie miłego dnia i buziaki :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć3: Ja z tych "niezdziwionych"...póki co :haha:Wchodzę przez "Moja aktywność-nieprzeczytane" i widzę "gdzie mnie nie było" :haha: Jeszcze nie wyszukiwałam wątków ze "starą" aktywnością, więc się nie wypowiem :tak2: Jak zacznę się wściekać, to was o tym natychmiast poinformuję :haha:Na chwilę obecną skupiam się na stanie moich nadwyrężonych mięśni pleców po wczorajszej "orce na ugorze" :mur: Póki co...najgorsze zrobione, ale i tak sporo pracy przede mną...a czas nagli :donos: Nic to.....nowy dzień...nowa orka...ale najpierw rzęski nowe dostanę :haha: A potem się zastanowię co dalej przyjdzie mi czynić :haha: No...wydumki odkładam na bok....i ofiaruję wam życzenia miłego, spokojnego i lajtowego dnia :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Nikt się mnie nie pyta o porządków tych ocenę

Zawsze wsłuchujemy się w Wasze zdanie. Pracujemy nad tym, by chmurki wpadły do starej tabeli, ale napotkaliśmy na problemy. I póki co przegrywamy, ale tak naprawdę zmienił się jedynie sposób prezentacji ostatnich postów. Dzięki niemu możemy promować najnowsze treści ze wszystkich miejsc na forum, które dotąd umykały w gąszczu tematów forumowych. Mowa m.in. o nowych blogach, profilach, przepisach, galeriach itp. Nie każdy korzysta i wie o kanałach aktywności.

Obecnie na górze macie to samo co w tabeli z tym, że widzicie część ostatniego wpisu. A niżej znane Wam tabele.

O co z tym chodzi? O to, że np. Foczka w swoim pierwszym blogu dodawała wpis, ale widzieli go tylko Ci, którzy zaglądali na bloga lub schodzili na dół strony, co jak wiecie, zwłaszcza u starych bywalców forum, nie jest takie oczywiste, bo macie swoje przyzwyczajenia i poprzestawaliście na górnej liście. Szkoda, by te treści Wam umykały. 

Pracujemy nad tym, by to wszystko znalazło się w jednej tabeli. Do tego czasu testujcie nowe rozwiązanie i dajcie mu szansę. 

Miłego dnia!

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko. Cudnie za oknem słoneczko:327_sunny: świeci 13° na razie, a będzie więcej. Kawusia, :kawa: dymi gorąca i pachnie aromatem mojej ulubionej:d, nazwy nie wymieniam, co by nie być posądzoną o reklamę :dobrze:. Nie wiem co się u Was pozmieniało, bo ja nie zauważyłam żadnych zmian, jak było tak jest :haha:, a może to moje urządzenie nie przyjęło zmiany, bo wie, że nie lubię, wolę po staremu :hura:

Życzę wszystkim miłego dnia i spokojnej pracy :cmok:

7686318_72e1c.gif

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Moderator napisał:

 

Obecnie na górze macie to samo co w tabeli z tym, że widzicie część ostatniego wpisu. A niżej znane Wam tabel

Pracujemy nad tym, by to wszystko znalazło się w jednej tabeli. Do tego czasu testujcie nowe rozwiązanie i dajcie mu szansę. 

Miłego dnia!

Jeżeli o mnie chodzi w takiej formie może zostać. Nowe na górze, stare na dole. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Pełnia w rozkwicie i... uj strzelił w bombki i spania ni ma. I różowo nie jest. A poza tym miałam dziwny sen. Śniło mi się, że gram w jakimś katastroficznym filmie klasy B. Role główne i statystów obsadził jeden człowiek, "Wielki  Szalony Reżyser."To pochłonęło ogromną kasę, toteż scenografia wciąż ta sama. Chwilę później okazało, że scenariusz się sypie, więc trwa Wielka Improwizacja, zmiany wśród odtwórców pierwszoplanowych postaci, statystów z dnia na dzień coraz mniej, a" premiera "coraz bliżej. 

IMG_20200408_000450.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...