Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, Blondi napisał:

Witam  :cmok: :oklaski:  cmentarz zaliczony, gdzie byli ludzie ale wiadomo, każdy gdzieś tam dalej, spokojnie, żadnej paniki chodz tutaj w De nie ma,,jak narazie,,ale dogrzewa,,że nie wiadomo w co się ubrać,bo aż nie do wiary gorąco,,:tak2: Rano dwie wiadmosci tylko przeczytalam i takiego nerwa dostałam ,że szybko tablet zamknęłam, bo aż się wierzyć nie chce,że to się naprawdę dzieje:szok:  

Hey ja zaliczyłam wczoraj cmentarz oczywiście w pl. A od dzisiaj zamknięty  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Żyję, na co składa się spanie, gotowanie, konsumpcja, wydalanie, i pernamentny wkurw

:szydera: to tak jak u większości,, dobrze ,że jeszcze donosicielstwa nie ma:telefon:,,czytam ,że ludzie wkurw mają potężny,jak widzą rodzica z dziecmi na spacerze i od razu dzwonią,, uprzejmie donoszę ,że sąsiad się wietrzy"a tam na szczęscie olewka,, kuzwa co się dzieje,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Już trochę ogarnęłam się u Anity,uporządkowałam to i owo po swojemu no i można funkcjonować. Anita leży w łóżku, odleżyna aż do mięsa  na samej kości ogonowej.Masakra,jak długo po szpitalu trwa zagojenie.

No i demencja galopująca.W pół roku totalnie głowa poleciała.Możliwe,że po narkozie którą miała w lutym podczas operacji.Pflege przychodzi cztery razy dziennie.

Piękna pogoda,wiosna rządzi się swoim rytmem.O świętach i kryzysie nie myślę.Przynajmniej się staram.

Miłego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 5.04.2020 at 18:27, Darekr napisał:

@Katarzyna1966,

RK TRANS tel. 695 692 781 i VIKITRAVEL tel. 669 669 408,

Dzwoniłem osobiście dzisiaj koło południa,

(wprawdzie pytałem o trasę Kolonia - Kielce),

ale obie firmy przynajmniej do świąt kursują PL-DE-PL

dziękuję bardzo za info

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Darekr napisał:

Nie zwróciłem uwagi, że Ty z północy,

(Po Węgorapie i Sztynort to moje ulubione miejsca)

Z Olsztyna (przynajmniej do północnych Niemiec)

masz dużo połączeń

i będę mogla zarezerwować z dnia na dzień?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry. Już trochę ogarnęłam się u Anity,uporządkowałam to i owo po swojemu no i można funkcjonować. Anita leży w łóżku, odleżyna aż do mięsa  na samej kości ogonowej.Masakra,jak długo po szpitalu trwa zagojenie.

No i demencja galopująca.W pół roku totalnie głowa poleciała.Możliwe,że po narkozie którą miała w lutym podczas operacji.Pflege przychodzi cztery razy dziennie.

Piękna pogoda,wiosna rządzi się swoim rytmem.O świętach i kryzysie nie myślę.Przynajmniej się staram.

Miłego dnia foremki. 

Dzień dobry.

Czytając co dzieje się w Polsce, ile ludzi zostało bez pracy, albo odwrotnie pracuje ciężej narażając się na zarażenie, jestem zadowolona że zostałam.

I wg tej perspektywy, tak jak napisała @foczka63 jesteśmy na wczasach. Czasami jest trudno, bo do zdrowych nie jedziemy, ale w obecnej sytuacji trzeba się cieszyc, że mamy pracę i zarabiamy. Nasze dzieci pracują zdalnie cały czas, w ich zawodach pracy nie brakuje, ale mam świadomość, że w razie w możemy pomóc finansowo.

Trochę smutne rozkminki z rana, ale sama siebie też "kołczuję" , że uzyję nowomodnego słowa w wersji fonetycznej :haha:.

@Dodzisława, @foczka63, @salazar odezwijcie się proszę. Może być FB.

Pozdrowienia dla zakluczonych @Baśka powtarzająca się

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Katarzyna1966 napisał:

i będę mogla zarezerwować z dnia na dzień?

 

Wejdź na e-podroznik.pl,

wpisz date i miejscowości, pokaże Ci się wiele przejazdów door-to-door,

jak otworzysz konkretny przejazd - pokaże Ci się przewoźnik,

zadzwoń i zapytaj (połowa będzie nieaktualna)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...