Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wsiech!Ja na urlopie taka rozleniwiona ,że nie chce mi się po pączki iść.Tym bardziej ,że ja jeszcze w DE a tu pączki nie smakują mi tak jak w kraju. No i dobrze. Najbardziej te pączki odchudzają , których nie zjadłyśmy. Jednakże smacznego  wszystkim amatorom pączków i chrustów!!!!

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, salazar napisał:

Mnie smakują miejscowe, szczególnie z te powidłami, ale chyba nie uda mi się podejść do piekarni, bo pracuję dziś do 18.

Dzień dobry Opiekunkowo, miłego jedzenia oraz spalania ;).

 

 

 

 

5e4cf71a67b07_o,size,933x0,q,70,h,11abef.jpg

Uczynię za twoją radą...znaczy do jutra będę leżeć, tfu...spalać, tfu...jednak leżeć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokulałam się do mojej ulubionej cukierni po pączusie :haha: I stanęłam w ogonku.....takim jak za komuny po mięso :haha:A po 45 minutach zrezygnowałam i udałam się do pierwszej, lepszej piekarni, gdzie zakupiłam produkty "pączkopodobne" :oops: Trzeba mi było odstać jeszcze....tak ze dwie godziny, to porządne bym zjadła :haha: A tak....jestem niepocieszona...ale obiecałam sobie, że w przyszłym roku pojadę stanąć w kolejce już o 5-tej rano :szydera: Na szczęście zadzwoniła do mnie kuzynka i zaprosiła na faworki własnej roboty....czyli dzień nie jest stracony :oklaski: Teraz pozostaje mi spalić te paskudztwa a'la pączki, czyli legnę sobie "zdeczko"...jak radziła @salazar :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

@Mirelka1965 Nożyce chociaż rób w tzw.międzyczasie,zawsze to jakieś 2 dkg mniej,hi hi hi

Koleżanka radziła leżing...a ja się słucham mądrzejszych od siebie :szydera: Zamiast "nożyc", to może chociaż nożyce wyciągnę z szuflady....to chociaż parę gramów spalę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Koleżanka radziła leżing...a ja się słucham mądrzejszych od siebie :szydera: Zamiast "nożyc", to może chociaż nożyce wyciągnę z szuflady....to chociaż parę gramów spalę :szydera:

Chcesz sobie poobcinać to i owo????

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Krista napisał:

Czy ja dziś jakim pączkiem do was pomachałam? Nie? Aaa bo ja pączka nie miałam:haha:

To macham popołudniowo pustą ręką:cześć:

Pustą nie znaczy lekceważaco tylko no, po prostu ręką:)

Od popołudnia machasz, to może teraz ja, wieczornie :cześć:

Umyć już ząbki czy nie?

Oto jest pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zadolowane jeszcze 2 paczki.

Jeden ze sliwka, drugi jakis rozowy.

I bije sie z myslami, zjesc teraz, czy zostawic na jutro?:święty:

Jak zalosnie wspomnialam pop, ze dzis u nas wszyscy jedza paczki, to zapytala mnie rezolutnie, dlaczego sama nie zrobie.

Zapytalam czy kiedys robila sama i czy wie ile to roboty.

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...