Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dobry wieczór. Urwanie kupra mam dzisiaj po prostu. Zaliczyłyśmy z panią Kurą kilka wizyt. I Sanitatshaus, podoloźka, i fryzjerka, i rehabilitantka, no i na koniec sąsiadka. Od dawna nie pamiętam, żeby mi się tak drzwi nie zamykały. No i jeszcze obiad trzeba było zrobić i sama nie wiem kiedy nastał wieczór. :papieros:

@fioletowa.mysz Jeśli uznasz mnie za czuba to wal miedzy oczy ale...chcialabym tyyyyyyle mieć doczynku zamiast nie wiedzieć co ze sobą zrobić. Wszystko jest ^ja siama, ja siama, a ja głupa palę, glupa palę:haha::o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, sayonara 52 napisał:

@LACH ohh lubie Amande i jej piosenki.:tak:

@sayonara 52 No bo wiesz de gustibus...

Mnie irytują takie głosy u pań, podobnie Bonnie Tyler i kto tam jeszcze np Cher. Co nie znaczy, że słucham typy ^słodka idiotka. Adelle mogłabym od piersi tfu od ucha nie odstawiać:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ludzie. Kolejny dzień opieki nad psem i domem.Anita na reha  jest w szpitalu, ale bardzo marniutka.Jeść nie chce,gorączkę miała 2 dni no i ćwiczyć nie chce.

Głowa już nie pracuje .Teraz to coraz bardziej widać,że demencja postępuje.

Jeżdżę do niej czasami w porze obiadu ,bo skubnie tylko trochę i sił ma mało.

Narazie pod koniec lutego jadę do domu.Jak Anita jeszcze zostanie na reha ,to pies pójdzie do hotelu psiego na kilka dni.No chyba ,że coś innego wymyślą.Szkoda piesa no ale trudno.

Spokojnego dnia foremki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spokojnego dnia życzę.Juz po kawie i pierwszym wyjściu na świeże powietrze , powiem Wam że znowu wieje:o.Dzień zakupowy przełożony na jutroxd.W styczniu opłaciłam VPN na jeden miesiąc i teraz diabły mi sami pobrali za luty - jak z tego zrezygnować ? może mi poradzicie? :cmok:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooooobry z domowych pieleszy :oklaski: Jest zajebiaszczo...jest moc...choć pada i wieje :oklaski: Niuńkowy akumulator się wyładował, więc miałam wczoraj robótkę :haha: Ale dzisiaj ruszam "w miasto" :oklaski: Doglądnąć muszę remontu mamusinego mieszkania, uzupełnić braki w lodówce, połazić między polskojęzycznymi ludkami....czyli poczuć, że jestem u siebie :oklaski: I może jakoweś plotkujące spotkanko zorganizować ku pokrzepieniu serc :haha: Jednym słowem...będę genisować dzień, jak tylko się da najlepiej :oklaski: I tego samego wam życzę :oklaski: 1733086889_dziedobryjeyk.jpeg.398f2f788c5ccbd91fb78d612991db1e.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie przestawiłam na przedranne pobudki o 5 rano..no kto? No pieseły siusiu wołają z rana, potem szybka drzemka i calymi dniami coś do załatwienie jest. 

Ale chałupy jeszcze nie odgruzowałam po 3miesięcznych rządach pana męża. Pocieszam się tylko faktem,  że nie ja jedyna zastaję w chałupie syf. 

Ostatni miesiąc na szteli psychicznie mnie wykończył. Ja mogę być na samych jajkach i jogurcie,  ale INTERNET MUSS SEIN!! No i to mieszkanie w sąsiedztwie garażu,  bez słońca i w ogóle światła dziennego działały na mnie depresyjne .

Zatem na Wittler już nie wrócę. I jak usłyszę,  że opiekunka ma osobne mieszkanie to też podziekuję. Znam te ich schody qurważ,  a ja nie mam wymiarów miss,  jak też kolan 20latki. 

Trzymajcie się ciepło, bo nie wiem kiedy się odezwę. 

Buziole!

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...