Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Widzę tu ogłoszenie do Lüneburga,jakb y się ktoś tam wybierał to niech da znać.

Bo będę tam na początku marca i chętnie wspólną kawkę wypiję a miasto jest śliczne !:) A miejsc gdzie ową kawę można wypić jest mnóstwo...

Miłego dnia

Powoli pakuję klamoty w stronę De

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :cześć2:

Jestem niewyspana. Nie wiem co to wczoraj za pogoda byla,ale wcale nie moglam usnac.

W glowie mi sie kotlowalo . Wszystkie szuflady pootwieraly sie i pewnie dlatego zamiast spac,,,wytrzeszcza oczu dostalam". 

Foczka,jak  masz  w jakims temacie byc? Ty juz jedna noga  w domku z mezem. Na glupoty glowy nie tracisz;)

Teresadd,jak nie chce jesc,to przeciez nie zmusisz do niczego. Teraz takie dni dypresyjne sa i wszystko potrafi nas troche zirytowac.  Ja to nazywam ,,kryza" . Mnie bierze zazwyczaj tak po 4 tygodniach na obczyznie i chociaz nie wiem jakie dobre miejsce bym miala,zawsze mnie ,,lazega" dopadnie. Trwa tak ok 4-5 dni i wracam potem do normy.

 

Lucinda,  podobno,jak nie ma zlych wiadomosci,to juz jest dobra wiadomosc ;))))))

Michasia1959, jutro twoje ciasto pieke ,mam nadzieje,ze wyjdzie _dodkonale,a nie za drzwi ;)

 

Janeczka 1963,  Nie trzeba narzekac na pogode  tej zimy. Moja babcia mowila,ze najgorszy to styczen,bo dlugi i najwiecej oplat jest. Jak minie,a juz niedlugo,bo pare dni zostalo,luty krotki,dzien coraz dluzszy i aby do wiosny.

 

Mirelka1956, Wiem o czym piszesz. Mialam to samo. Z roboty do roboty i z opieku do opieki. To bardzo meczy,bo  w tej robocie glowa caly czas pracuje , a jak w domu jeszcze opieka dojdzie,to  czlowiek bardzo zmeczony sie robi. I to nie ma nic wspolnego ,ze sie np. narzeka  na los,bo trzeba sie bliska osoba zaopiekowac. Robi sie to chetnie,ale organizmu sie nie oszuka. Powodzonaka.

 

Afryka,zycze zdrowia twojej przyjaciolce.:serce:

Lach____ dzien dobry:)

Barbara48,Sylwiak,Fioletka  Myszka,MartaB ______ Tym obecnym i tym nieobecnym Zycze spokojnego poniedzialki:-)

 

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludzie. Nowy tydzień do opękania.Koniec stycznia zaraz i dobrze ,bo ciągnie się.A z końcem lutego do domu wracam.Z górki już mam ,to już optymistycznie  brzmi.

Szaro ,buro deszcz popaduje.

W czwartek ma przyjechać córka Pdp na trzy dni.Pierwszy raz.Widziałam się z nią przed podpisaniem umowy na zlecenie. Symatyczna i młoda kobieta, bo prawie w wieku mojego syna.Myślę ,że przeżyję.

No to pora za pucki się brać.

Miłego dnia foremki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Andreaa napisał:

Witam z rana :cześć2:

Jestem niewyspana. Nie wiem co to wczoraj za pogoda byla,ale wcale nie moglam usnac.

W glowie mi sie kotlowalo . Wszystkie szuflady pootwieraly sie i pewnie dlatego zamiast spac,,,wytrzeszcza oczu dostalam". 

Foczka,jak  masz  w jakims temacie byc? Ty juz jedna noga  w domku z mezem. Na glupoty glowy nie tracisz;)

Teresadd,jak nie chce jesc,to przeciez nie zmusisz do niczego. Teraz takie dni dypresyjne sa i wszystko potrafi nas troche zirytowac.  Ja to nazywam ,,kryza" . Mnie bierze zazwyczaj tak po 4 tygodniach na obczyznie i chociaz nie wiem jakie dobre miejsce bym miala,zawsze mnie ,,lazega" dopadnie. Trwa tak ok 4-5 dni i wracam potem do normy.

 

Lucinda,  podobno,jak nie ma zlych wiadomosci,to juz jest dobra wiadomosc ;))))))

Michasia1959, jutro twoje ciasto pieke ,mam nadzieje,ze wyjdzie _dodkonale,a nie za drzwi ;)

 

Janeczka 1963,  Nie trzeba narzekac na pogode  tej zimy. Moja babcia mowila,ze najgorszy to styczen,bo dlugi i najwiecej oplat jest. Jak minie,a juz niedlugo,bo pare dni zostalo,luty krotki,dzien coraz dluzszy i aby do wiosny.

 

Mirelka1956, Wiem o czym piszesz. Mialam to samo. Z roboty do roboty i z opieku do opieki. To bardzo meczy,bo  w tej robocie glowa caly czas pracuje , a jak w domu jeszcze opieka dojdzie,to  czlowiek bardzo zmeczony sie robi. I to nie ma nic wspolnego ,ze sie np. narzeka  na los,bo trzeba sie bliska osoba zaopiekowac. Robi sie to chetnie,ale organizmu sie nie oszuka. Powodzonaka.

 

Afryka,zycze zdrowia twojej przyjaciolce.:serce:

Lach____ dzien dobry:)

Barbara48,Sylwiak,Fioletka  Myszka,MartaB ______ Tym obecnym i tym nieobecnym Zycze spokojnego poniedzialki:-)

 

Się zgadza...brak wieści.

.to dobre wieści 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Andreaa napisał:

Witam z rana :cześć2:

Jestem niewyspana. Nie wiem co to wczoraj za pogoda byla,ale wcale nie moglam usnac.

W glowie mi sie kotlowalo . Wszystkie szuflady pootwieraly sie i pewnie dlatego zamiast spac,,,wytrzeszcza oczu dostalam". 

Foczka,jak  masz  w jakims temacie byc? Ty juz jedna noga  w domku z mezem. Na glupoty glowy nie tracisz;)

Teresadd,jak nie chce jesc,to przeciez nie zmusisz do niczego. Teraz takie dni dypresyjne sa i wszystko potrafi nas troche zirytowac.  Ja to nazywam ,,kryza" . Mnie bierze zazwyczaj tak po 4 tygodniach na obczyznie i chociaz nie wiem jakie dobre miejsce bym miala,zawsze mnie ,,lazega" dopadnie. Trwa tak ok 4-5 dni i wracam potem do normy.

 

Lucinda,  podobno,jak nie ma zlych wiadomosci,to juz jest dobra wiadomosc ;))))))

Michasia1959, jutro twoje ciasto pieke ,mam nadzieje,ze wyjdzie _dodkonale,a nie za drzwi ;)

 

Janeczka 1963,  Nie trzeba narzekac na pogode  tej zimy. Moja babcia mowila,ze najgorszy to styczen,bo dlugi i najwiecej oplat jest. Jak minie,a juz niedlugo,bo pare dni zostalo,luty krotki,dzien coraz dluzszy i aby do wiosny.

 

Mirelka1956, Wiem o czym piszesz. Mialam to samo. Z roboty do roboty i z opieku do opieki. To bardzo meczy,bo  w tej robocie glowa caly czas pracuje , a jak w domu jeszcze opieka dojdzie,to  czlowiek bardzo zmeczony sie robi. I to nie ma nic wspolnego ,ze sie np. narzeka  na los,bo trzeba sie bliska osoba zaopiekowac. Robi sie to chetnie,ale organizmu sie nie oszuka. Powodzonaka.

 

Afryka,zycze zdrowia twojej przyjaciolce.:serce:

Lach____ dzien dobry:)

Barbara48,Sylwiak,Fioletka  Myszka,MartaB ______ Tym obecnym i tym nieobecnym Zycze spokojnego poniedzialki:-)

 

Spasiba!xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Andreaa napisał:

Foczka,jak  masz  w jakims temacie byc? Ty juz jedna noga  w domku z mezem. Na glupoty glowy nie tracisz;)

Ano,ano,prawda:)Hi hi hi Poniewczasie załapałam,że banitów przybyło,ha ha ha Takam zorientowana:)

Planuje co gdzie w szafkach kuchennych będzie i mi jakby jednej brakuje,bo w jej miejsce zmywarka przyjdzie.Może jeszcze co w koncepcji pozmieniam, zanim się zaczną robić.Pomyślę.

Mój już na wylocie z kurwacji,już sobie gołąbki zamówił.Dba łobuz ,żebym miała co robić ,jak wrócę:)Ale bez rosołu powitalnego ni hu hu.Nic nie robię:)

Pies to się chyba toczy,sąsiadka  zużyła prawie 30kg karmy.....Normalnie na 2 miechy wystarcza,ha ha ha 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, foczka63 napisał:

Ano,ano,prawda:)Hi hi hi Poniewczasie załapałam,że banitów przybyło,ha ha ha Takam zorientowana:)

Planuje co gdzie w szafkach kuchennych będzie i mi jakby jednej brakuje,bo w jej miejsce zmywarka przyjdzie.Może jeszcze co w koncepcji pozmieniam, zanim się zaczną robić.Pomyślę.

Mój już na wylocie z kurwacji,już sobie gołąbki zamówił.Dba łobuz ,żebym miała co robić ,jak wrócę:)Ale bez rosołu powitalnego ni hu hu.Nic nie robię:)

Pies to się chyba toczy,sąsiadka  zużyła prawie 30kg karmy.....Normalnie na 2 miechy wystarcza,ha ha ha 

Ty jestes  myslami w szafkach kuchennych,a  ja w mieszkaniach tesciowej. Sciany juz prawie zrobione,jeszcze  w marcu gosciu przyjdzie i reszte zrobi. 

Obecnie mam delemat taki; Czy wziasc firme do szlifowania parkietu i malowania,czy nie pierdzielic sie i panele zalozyc. Czy jak odnowie parkiet ,to jaka cegla na sciane pojdzie,a jak nie odnowie,, czy te same panele polozyc na jedna ze scian.  No i tak w kolo macieju........... Nic nowego u mnie.

O...! To Jogislawowi jest ,,syciej" bez was,jak z wami :-))))))))))))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadgorliwosc gorsza od faszyzmu,  a nadpobudliwość pdp wyszła na prowadzenie...

Już od początku wiedzialam,  że zlote klamki(!) To nie dla mnie,  ale jakoś staralam się dostosować. Oczywiście na tyle,  na ile pozwala nagiąć się mój kręgosłup. Psychiczny też. 

No i ostatnio pękł! Pękł,  bo Agrafka że Zlotych Klamek zaczęła wyrzucać mi jedzenie,  grzebać w garach podczas gotowania. Co oznacza,  że jestem na jajkach..nigdy nie będzie dobrze,  gdzie 2 kucharki,  w tym jedna demencja. 

Na Dodatek buszuje w nocy,  szukając diablico po domu,  zjeżdża do mnie kontrolując czy już śpię...wywołuje mnie żeby też szukać...

Atak demencji jak zloto! A ja na prośbę zmienniczki przedluzylam o tydzien pobyt. Czyli teraz do 12.lutego siedzę. 

Trzymajcie za mnie kciuki...na dodatek wymyśliła wspolne zakupy...już teraz boli mnie kręgosłup. 

Decyzja podjęta,  NIE WRACAM TU!

Mirszkanie ponizej chodnika bez slonca z odwiecznym zanikającym internetem i zasięgiem działa na mnie depresyjnie. A ja już mialam w tym życiu depresję,  dziękuję bardzo!

Mimo to życzę Wam udanego tygodnia,  buziole!

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 

Szósty dzień w pracy , więc doszłam do wniosku , że nadszedł ten moment , aby się przywitać . No i obawiam się , że to może być ostatnia szansa , gdyż nie wiem , czy nie wyląduję w niemieckiej ciupie , a tam pewnie internetu niet . 

Spokojnego dnia Wam życzę . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...