Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ....

Zapatrzyłam się w tv....czas otrząsnąć się i przywitać i....jak już tego posta napisałam ( teraz go kończę pisać ) to mnie jak zwykle , wywaliło z forum i musiałam znów resetować hasło . Tak mam od kilku dni ...brzydnie mi ciągłe resetowanie ...na lapku tak mam ...z telefonu nie uśmiecha mi się pisać  :haha:

Miłego , fajnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

image.png.e73004edf35d9f6bb5b867699f74eca9.png Witam się zestawem startowym na dzisiejszy dzien. Czy Wy też uważacie, ze ten obiekt z prawej wcale fajnie nie wygląda? No bo jakby tak porównać z radosnymi, kolorowymi obrazkami na dzien dobry z kawką, ptaszkami, kwiatkami, to w sumie nie pozostaje nic innego jak zrezygnowac z palenia :( . Poczyniłam juz pewne kroki i nawet mam sukces. Palę tylko pół paczki dziennie. Można? Zaprawdę powiem Wam, że można :d .

Miłego dnia Forumki i Forumy :d :d :d 

"Każde oko widzi inaczej"

Jestem zagorzałym wyznawcą "augeesen"(załączony obrazek).

Miłe dzień dobry Słoneczka w pogodę jak brzytwa!

Screenshot_20200115-121841_Twitter.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń dooobry :oklaski: Czy wiecie, że niektórym rozum odbiera? :haha: No...mnie się to przytrafiło, bo zachciało mi się film oglądać do późnych godzin nocnych :mur:I jestem niewyspana >:( I pewnie zechce mi się odespać braki po obiedzie :haha: Tak więc nie mam humoru i chęci na nic :mur: A trzeba ruszyć odwłok i pozałatwiać to i owo :oops:Pozwólcie więc, że podzielę się moim nieszczególnym poczuciem humoru o poranku, witając się słowami...748843810_dziedobrykonikigupoty.jpg.2f0a4119e11c25ede90a5c99bb3f0e37.jpg Ale żeby nie było.....wam życzę miłego dnia, a może część tego życzenia i na mnie spłynie, co poprawi moje nastawienie....:oklaski: No...to do dzieła :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewyspane : Dzień dobry Milusińscy :d... No tak jakoś wyszło. Niby spałam, ale może za wolno?

Dzisiaj mija dwa tygodnie na adresie, minęło szybciutko, ale następne tygodnie przede mną, mam nadzieję, że miną równie ekspresowo, czego sobie i Wam życzę. 

Dobrego dnia i spokojności ducha ( ale w tym wypadku omijajcie szerokim łukiem wiadomości z kraju i zza granicy ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Becia ....wymownie.... to znaczy jak te ślepka na Ciebie spoglądały ? Ostatnio spotykam masę Turków i innych o śniadej cerze i jakoś nie zauważyłam , żeby zaczepnie zachowywali się w stosunku do blondynek , rudych....o jasnej karnacji ... i to naprawdę fajnych dziewczyn ....ślina jakoś im nie ciekła , nie zauważyłam , żeby inaczej na nie spoglądali . Musi masz farta ....albo coo :d

Raczej spode łba...niż ze ślinotokiem spoglądali. 

Ja tam pojadę po ten czajnik,  ale rano gdy jest widno. Przy szarówce dnia wszystkie koty dla mnie są czarne. No miałam stracha..

 

Ale muszę sprawdzić dziś geldautomat,  czy będzie wspolpracował. Bo skoro ok.15 placilam kartą,  a potem już nic nie mogłam zrobić,  to może mieli jakąś awarię..

Dziś Agrafka ma wizytę u fryzjera. Czyli nie wybiera się na tamten świat..

Miłego dnia Robaczki!

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Obcinałam psu pazurki i zacięłam ją tak, że krwi nie mogłam zatamować....boszszsze....już nigdy nie obetnę....:mur:

W życiu tego nie robię. Jeżdżę do weta. Jeśli on zatnie,  to od razu podaje jakiś lek . A ponieważ od razu robimy przegląd , to mam w cenie jako stała Pańcia. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Moja Anita jeszcze w betach.No cholery idzie dostać.Godzinę temu pytałam ,czy wstaje .I co zrobisz jak nic nie zrobisz. Za to do 1,2 w nocy leżakuje pod telewizorem. 

A dzień piękny.Niech tylko ją oporządzę ,to lecę powietrza trochę powąchać.

Miłego dnia foremki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Raczej spode łba...niż ze ślinotokiem spoglądali. 

Ja tam pojadę po ten czajnik,  ale rano gdy jest widno. Przy szarówce dnia wszystkie koty dla mnie są czarne. No miałam stracha..

 

Ale muszę sprawdzić dziś geldautomat,  czy będzie wspolpracował. Bo skoro ok.15 placilam kartą,  a potem już nic nie mogłam zrobić,  to może mieli jakąś awarię..

Dziś Agrafka ma wizytę u fryzjera. Czyli nie wybiera się na tamten świat..

Miłego dnia Robaczki!

Wydaje mi się , że trochę przesadzasz ...albo po prostu uprzedzona jesteś . Napotkanych i to bardzo często ludzi z Turcji i jakichś arabskich krajów stwierdzam , że to mili ludzie i nigdy dotąd nie odczułam , żeby krzywo na mnie patrzyli . Wchodzę do ich sklepów , nieraz kupowałam u Turka lody i zawsze byłam miło obsluzona ...ba ...nawet ten od lodów to z daleka mi się klanial jak szłam do centrum :d Moja Jadzia ma sympatycznych sąsiadów ...turecką , dużą rodzinę i nigdy nie powiedziała złego słowa na ich temat , tylko zawsze chwaliła ..ich dom jest połączony z domem Jadzi a ja będąc na tarasie pozdrawiam się z nimi , kiedy są w ogródku i z góry ich widzę . Becia ..

przelam się ...oni nie gryzą a jeśli masz problem ...no to kuźwa nie wychodź o szarowce i tyle .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...