Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

A...te fi ....i inne :szydera:

"fi" i "el" w sumie są najważniejsze... 

... I jeszcze parę innych cech drugorzędnych, że o indywidualnych upodobaniach nie wspomnę. 

Zanosi się na ładnych kilka "seansów" :dobrze:

Dalej proszę na priv :cześć:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Idź i zdaj relację :dobrze:

Tym bardziej możliwe, że jak tu jestem od tygodnia, codziennie było około +5-8 stopni i padało do wczoraj, a dzisiaj mamy jeszcze +10,3 stopni. 

Cuda, Pani, cuda :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł Robaczki! Kopyta mi wystają z netu,  bo odkryłam tureckie seriale. Tak się rozochocilam,  że zapragnęłam tam jechać przez chwilę. Ale żeby już teraz poczuć smak Turcji,  wymyslilam że kupię sobie zestaw do parzenia ichniej herbatki. W tym to celu przeszukalam pół mapy coby odnaleźć ichni sklep. Mapa zawiozla mnie do centrum Duisburga. Kelebek market to spozywka z warzywami,  ale u nich herbata to jak tlen i również mieli utensylia to zaparzania tejże. 

Szczęśliwa,  że upolowalam wymarzone produkty,  chcę płacić w kasie kartą,.A  czarne ślepia mówią,  że nie obsługuje...

Tchu mi zabrakło,  bo już byłam w ogródku,  już bawiłam się z gąską...A tu kolejne czarne slepia,.czarne kłaki i brody wymownie mi się przyglądają...pot wylazł mi wszędzie powodując splynięcie piegóff poniżej pewnej partii..zawał murowany! Kazała mi do Spaarkasy.A tu już ciemno się nagle od deszczu zrobiło..znalazlam na mapie,  podjechalam...A ta świnia pisze,  że nie obsługują mojego banku. 

Boszsz...wszędzie łypią ciemne slepia,  wszędzie musaty czy inne arafaty...ciemno się robi,  a blondynka szuka geldóff ..

Ledwo przytomna wróciłam do auta,  nastawiłam powrót do chałupy,  a ta menda mnie tak poprowadziła,  że całe miasto zwiedziłam..mekka ciapatych.

Wróciłam do mnie,  idę do bankomatu , a on też nie chce ze mną współpracować. Torbiel!!

A przecież bylam i w DM i KODIM i qurważ płaciłam kartą...

Ło sielpiańsko!! Jedyny wniosek taki,  że odwołuję pragnienie wyjechania do Turcji...już mam dosyć tych czarnych slepiów. Wolę se pooglądac w tv.Bezpieczniej się czuję..Ufff....

Ale czajniczek se kupię,  o!

Póki co w KODI takie cudo żeliwne kupilam do parzenja esencji. 

 

33ef273aa185.jpg

 

Śliczny,  prawda?

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo,nie wiem

czy pop nie stacza sie w objecia pijanstwa:kopara:

Wczoraj doturlala sie i wziela flaszke eierlikor,ale nie prosila mnie o kieliszek.

Rano widze,ze jakos ubylo:kopara:

Teraz po poludniu ubylo sporo.

Nie zauwazyla,ze siedzialam za nia przy stole, i widze babka wali z gwinta!!!!:hura::haha:

Az podskoczyla,jak zapytalam,czy dac kieliszek :))))

Myslala,ze jest sama w pokoju.

Tak na oko 1/4 flaszki pusta.

 

Naszla mnie taka refleksja : niby gra dame, lekarz,,

pozal sie Boze...

a takie maniery:czytaj:

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńka miała fazę na takie małe buteleczki Eierlikör. Ale ja nie kupowałam bo brała leki a alkohol niedozwolony. No to mi jakiś dwa razy do torebki schowała. Jedna zwrócilam a druga zdążyła otworzyć. :haha:

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beatrix+ napisał:

Heloł Robaczki! Kopyta mi wystają z netu,  bo odkryłam tureckie seriale. Tak się rozochocilam,  że zapragnęłam tam jechać przez chwilę. Ale żeby już teraz poczuć smak Turcji,  wymyslilam że kupię sobie zestaw do parzenia ichniej herbatki. W tym to celu przeszukalam pół mapy coby odnaleźć ichni sklep. Mapa zawiozla mnie do centrum Duisburga. Kelebek market to spozywka z warzywami,  ale u nich herbata to jak tlen i również mieli utensylia to zaparzania tejże. 

Szczęśliwa,  że upolowalam wymarzone produkty,  chcę płacić w kasie kartą,.A  czarne ślepia mówią,  że nie obsługuje...

Tchu mi zabrakło,  bo już byłam w ogródku,  już bawiłam się z gąską...A tu kolejne czarne slepia,.czarne kłaki i brody wymownie mi się przyglądają...pot wylazł mi wszędzie powodując splynięcie piegóff poniżej pewnej partii..zawał murowany! Kazała mi do Spaarkasy.A tu już ciemno się nagle od deszczu zrobiło..znalazlam na mapie,  podjechalam...A ta świnia pisze,  że nie obsługują mojego banku. 

Boszsz...wszędzie łypią ciemne slepia,  wszędzie musaty czy inne arafaty...ciemno się robi,  a blondynka szuka geldóff ..

Ledwo przytomna wróciłam do auta,  nastawiłam powrót do chałupy,  a ta menda mnie tak poprowadziła,  że całe miasto zwiedziłam..mekka ciapatych.

Wróciłam do mnie,  idę do bankomatu , a on też nie chce ze mną współpracować. Torbiel!!

A przecież bylam i w DM i KODIM i qurważ płaciłam kartą...

Ło sielpiańsko!! Jedyny wniosek taki,  że odwołuję pragnienie wyjechania do Turcji...już mam dosyć tych czarnych slepiów. Wolę se pooglądac w tv.Bezpieczniej się czuję..Ufff....

Ale czajniczek se kupię,  o!

Póki co w KODI takie cudo żeliwne kupilam do parzenja esencji. 

 

33ef273aa185.jpg

 

Śliczny,  prawda?

Becia ....wymownie.... to znaczy jak te ślepka na Ciebie spoglądały ? Ostatnio spotykam masę Turków i innych o śniadej cerze i jakoś nie zauważyłam , żeby zaczepnie zachowywali się w stosunku do blondynek , rudych....o jasnej karnacji ... i to naprawdę fajnych dziewczyn ....ślina jakoś im nie ciekła , nie zauważyłam , żeby inaczej na nie spoglądali . Musi masz farta ....albo coo :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c.d. 

No i wczoraj synek pojawił się wieczorem. Mówię mu, że babka szuka srebrnej kasetki, pierścionka z czerwonym oczkiem, karty do bankomatu i Versicherungkarte. 

On na to odparł, że srebrną kasetkę mama podarowała mu jako prezent gwiazdkowy, pierścionka z czerwonym oczkiem nie widział, a obie karty też są u niego. :szydera: 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Wczytaj się Kasia w posty wyżej  i nie pyskuj :szydera:

Wczytałam,poniałam.I zgadzam się z koleżanką we wszystkim ,poza serialami.Osobiście tureckie mnie nie kręcą,ale polskie/nie wszystkie/już tak:)Więc pilnie odrabiam serialowe zaległości a nawet nadwyżki/WATAHA/ jak tylko jestem w D.

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, foczka63 napisał:

@ewamarchewa Trzeba było stanowczo zażądać od synka ,żeby calutką mamusiową biżuterię zabrał i koniec.Przy demencji zawsze z tym problemy są:(

foczka, ja im mówiłam, że nie chcę mieć problemu z kosztownościami. Ale synkowie kochają mamusię i biżuterii zabierać jej nie chcą. Mercedes też przed domem stoi, choć od wielu lat nikt nim nie jeździ. Ale mamusia MA merca i nikt go jej nie odbierze!

A pierścionkiem już się nie przejmuję, może też go podarowała którejś synowej albo wnuczce. Mam to w d...

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Hej. Jak tu jechałem na liczniku było 90, dziś jest 80. Jeżu, 10 dni pękło. Kiedy?

Skóra w bruździe pośladkowej zamknięta. Klinika stomatologiczna w Augsburgu podjęła się zająć dzidzią pod warunkiem że nasz guru do kolegi Parkinsona będzie konsultantem anestezjologia. Oczywiście zgodził się - dodatkowa kasa. Zabieg w poniedziałek. Póki co dzidzia je przez pompę miksty.  Ciągle na antybiotyku. Co do drena od pompy do dwunastnicy chirurg w Krumbach czyścił. Jest bosko. 

Myślę sobie, bo to drugi taki numer tego heimu,  że jak wrócę tu w połowie lipca, po miesięcznym urlopie, to Elka wskaże mi miejsce pochówku Heinza. 

28 lutego mam randkę z żoną w Berlinie.  Samolot i hotel ogarnięty. 1 marca wracam z  powrotem. 

To tyle jeśli chodzi o ubiegłe 10 dni.

Czuwaj

O jezzuuu!!! Toś się miałeś i masz z dzidzią :o 

Baw się dobrze w tym Berlinie i szybko … bo czas to będziesz miał krótko :)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą kawkę dopijam.., na zewnątrz też już byłam i powiem wam - jest ciepło ... :d Wiosna tej zimy wręcz rozpieszcza  :d A ogólnie to odpowiadałoby mi istnienie tylko dwóch pór roku; wiosny i lata... Ciepłolubna ze mnie istota. Ach, tu mam jak w terrarium... w chacie co najmniej 25 xd a pdp podkoszulka, koszula i sweterek. Na noc termos pod kołdrę grubości pierzyny :o A myślałam, że to ja zmarzluch jestem :o

No...  byle do przodu, miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...