Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę odtrąbić sukces, ale chyba połowiczny, gdyż ja zajęta poszukiwaniem kluczy do garażu i niezliczonej ilości prób dopasowania właściwego schlussela, z całego koszyczka pęku kluczy, gdyż musiałam wystawić skrzynki z butelkami dla firmy, która dowozi nam wodę mineralną, przegapiłam moment udania się Giselki do łazienki i ta artystka w tym czasie sama się wyduszowała i włosy umyła. . Po duszowaniu serdecznie mi podziękowała za zmotywowanie jej. No takie cuda się tu dzieją, ale zrobienie jej fryzury było wyłącznie moim dziełem, jak na prawie mój debiut, to wyszło całkiem przyzwoicie. . Kurcze a może to do pochwalijek!? . Eee, przy kawie też można o tym pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Muszę odtrąbić sukces, ale chyba połowiczny, gdyż ja zajęta poszukiwaniem kluczy do garażu i niezliczonej ilości prób dopasowania właściwego schlussela, z całego koszyczka pęku kluczy, gdyż musiałam wystawić skrzynki z butelkami dla firmy, która dowozi nam wodę mineralną, przegapiłam moment udania się Giselki do łazienki i ta artystka w tym czasie sama się wyduszowała i włosy umyła. . Po duszowaniu serdecznie mi podziękowała za zmotywowanie jej. No takie cuda się tu dzieją, ale zrobienie jej fryzury było wyłącznie moim dziełem, jak na prawie mój debiut, to wyszło całkiem przyzwoicie. . Kurcze a może to do pochwalijek!? . Eee, przy kawie też można o tym pogadać.

Ty to umiesz człowieka zdołować . 

Ja obiecuję, że z następnego zlecenia będę tylko do pochwalijek pisać . Jeszcze go nie mam, ale WIZUALIZACJA taka. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, aniao napisał:

Ty to umiesz człowieka zdołować . 

Ja obiecuję, że z następnego zlecenia będę tylko do pochwalijek pisać . Jeszcze go nie mam, ale WIZUALIZACJA taka. 

Anuś a w "Życiu Warszawy!" O tym nie przeczytasz. Zostało Ci parę dni i nie masz co dołować, wyjedziesz, zapomnisz i koniecznie reset w domu, wszak karnawał się zaczął ;):hura:... I wybierzesz nową drogę, a nowa będzie lepsza, szczególnie lubię jak to mówi Hołowczyc. A teraz głowa do góry, pierś do przodu, bo już meta na horyzoncie. :cmok:

A tak zupełnie na marginesie, zastanawia mnie czemu tylko jedna kobitka tu wraca!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

@Teresadd Bo przy takim rytmie, to cały dzien się rozmemłany robi.Ani wyjśc ani co robić konkretnego.Dobrze ,że jest net ,bo by człek ocipiał do reszty.

Wyjdę z psem,potem coś ogarnę ,obiad ,śniadanie podszykuję i koniec.Bo front robót musiałabym w sypialni u Pdp zrobić no ale ona w betach ,więc  nie przeszkadzam.I tak o 13 robię przerwę,po 16 szybko z psem do lasu, bo szybko ciemno i koło 17 obiadokolacja.Koło 19 wolne do rana.Rytm nie mój,przestawić się muszę i jakoś leci.Dobrze ,że Anita zgodna jest.Idę kupić jakieś igły i nici ,bo nic nie możemy znależć z Anitą( ona oczywiście  nie pamięta  gdzie ma, a dziury w skarpetach mych straszą)Zobaczę co będzie w Lidlu.Albo nici ,albo nowe skarpety kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł Ewerybody :d . Nareszcie koniec świąt wszelakich i moja Mariolka dziś udała się do przedszkola. Ostatni raz była tam przed świętami, bo potem było nieczynne. Zatem wystrojona czeka rano na busa, ja ogarnięta rownież czekam, wyszłam na papieroska, wracam, a tu swiatełko pulsuje-znaczy się dzwonek do drzwi był. Lecę wyglądam , busa nie ma na ulicy. Mariolka juz kurtkę załozyła i czapkę i czekamy. Mija kolejny kwadrans, busa nie ma. No sobie mysle, cholera jasna, co jest grane? Czyzby zadzwonił do drzwi i odjechał, gdy nikt nie wyszedł? Dodac muszę, że to pulsujące swiatełko to dość długo pulsuje po dzwonku, a ja straciłam czujność i na papierosku dooooopką się odwróciłam do teogż swiatełka i nie widziałam. Matko kochana, sobie myslę, no przecież to nie moze tak być, żeby Mariolka nie pojechała do tego przedszkola, bo to dla mnie jest prawie cały dzien wolny. No więc niewiele mysląc, Mariolkę w samochód i dawaj , jedziemy same. Jakoś mnie nawigacja doprowadziła, wspierana przez Mariolkę :d ( 2 razy zabładziłam) , wchodzimy, a tam pani obwieszcza, że własnie miała dzwonic, bo dziś tak slisko jest i bus nie wyjechał po seniorów. No nie wiem, gdzie ona to slisko widziała, bo od kilku dni mrozu w ogóle nie ma, ani trochę. Szyby rano w aucie czysciutkie jak latem, a ta pierniczy o slizgawicy :d :d :d .  Zostawiłam Mariolkę, przy okazji rozejrzałam się , jak takie przedszkole wygląda i zapewniona, ze jednak transport powrotny będzie wykonany, udałam się w miasto :d . Załatwiłam receptę na 1 kwartał i to od ręki :d  a pani była tak miła, że wypisała na pół roku, udałam się do apteki i zamówiłam produkty włącznie z transportem , ktory ma przybyć dzis po 16 00 i już miałam po sklepach się powłoczyć, a tu przypomniało mi się, że geldów nie wzięłam za duzo i istnieje prawdopodobienstwo, że braknie na parking. Tak więc truchcikiem do autka, uiszczając wczesniej oplatę pobieglam i wróciłam do domu. W sumie to juz opracowywałam plan zaradczy, żeby ewentualnie piechotką do domu ( jakies 2 km) po geldy poleciec, gdyby mi brakło. Na szczescie nie brakło :d :d :d . Takie to miałam dzis od samego rana atrakcje :d :d :d .

Miłego dnia dla Wsiech. :d 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka ta kobitka mówi, że jednym uchem wpuszcza innym wypuszcza. A ja uchem wpuszczam, a paszczą wypuszczam . Co się będę na starość zmieniać .

A reset już się chłodzi. Mąż mówi, że ja się nagadam, nagadam,  a potem wypiję trzy razy po centymetrze w szklance i idę spać. Ze mnie taki koneser whisky, że najbardziej smakuje mi ta najtańsza z Biedronki . Dam radę, niedziela na horyzoncie .

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, sayonara 52 napisał:

@LACH to gratulacje,!

Teraz zbieraj tatko na autka dla pociech.:tak::476_red_car::476_red_car: lub przesiadz sie ty na :490_bike:

 

A dziękuję!

I owszem dostaną, każde dziś po sztuce. Byłem w Biedroneczce i znalazłem doskonałe prezenciki, dwa w cenie jednego. Po 15 złocisza za egzemplarz.

:szydera::szydera::szydera::szydera:

Screenshot_20200107-153207_Gallery.thumb.jpg.b9f225ff79b068a654604045a3b2dcbc.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, hawana napisał:

Dobry, chociaż pochmurny, a jak u Was?

U mnie było słonko i spacer w planie,ale plan sie zmienił, bo Kulencja ma wciąż zawroty głowy.Niezadowolona trochę z tego faktu,ale pogodzona.Może jutro spróbujemy krótki dystansik.Siedzę w gotowości  i czekam na córkę.zakupy pora zrobić.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, scarlett napisał:

poczekaj do poniedziałku to cię podwiozę gdzie będzie potrzeba..:cześć:

Pomarzyć.Nina tak szybko cię nie puści.Czekam Jolu .:papieros:@foczka63  A w Rewe zobaczę.

Z Anitą szukałam.Ona już powoli  nie wie gdzie co ma.A ja nie chcę przewalać jej sypialni i grzebać po szufladach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...