Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Coś mi się porobiło ostatnio, że wstaję późno.....ale jak to Mirella mówi, szczęśliwi czasu nie liczą....:haha:

Czekam na ryż do risotto, który córka ma mi podrzucić. Dziś mam takie zamówienie bo córunia nie ma czasu gotować...jak bedzie wracać z pracy to zabierze gotowca do domu. Dba o mamusię, żeby jej się nie nudziło...:szydera: i sprawność motoryczna dobrze funkcjonowała.....kochane dziecko :d

Miłego dnia.

Nopacz...zupelnie jak u mnie gdy w domu jestem..tez dbaja o moja motoryke:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Wychodzi na to, że moje dzieci to są jeszcze lepsze od Waszych . Jak już przyjadą to palcem nie ruszą, a po wyjeździe mamy sprzątanie na granicy małego remontu . Czworo dorosłych, pies, żółw, chomik i nas dwoje z piesełem . Tłum brudzących i tylko dwie osoby do obsługi (ja i małżonek ). 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam przywitać się w towarzystwie adoratora:d właściwie adoratorki. Mówię: wpadnę z wizytą do znajomych, dzien dobry powiem, może się przypodchlebie. No to ona wychynęła mordulke i oczami mi mówi:ode mnie też przywitaj, ja kochać ludziow, bo ja ludziow widzieć twojemy i mojemy oczamy:d a my dwa nie możem sie mylyc:d

Pi es: nie chciałabym nikogo drażnić ale ja jeszcze w betach:o jednak dobre to nie jest, d.pa ma nie dość , że nie wydatna to jeszcze coraz bardziej płaska chyba się robi od tych fanaberii.-.-

20191231_094454-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, awe59 napisał:

Bywają niewdzięczne dzieci co to wszystko przy rodzicach robią i pyłek sprzed nóg uprzątną....:szydera: ale my jesteśmy szczęściary....:szydera:

Krzepiacexd i rozwiewajace wątpliwościxd

W tej samej kwestii to: całe życie chronilam, błąd,  bo teraz księżniczkuja, całe zycie wspierałam, błąd, do dziś wsparcia potrzebuja. Przykład: mamooooo święta były, prezenty kosztują, sylwester powinien być z szampanem a tu korzystny wypad na snowboard teraz bo jest śnieg, bo nowy urlop wszedł ale na kasę za długo czekać, wspomóż nowe wyzwanie. Mietka jestem;) jak mam ćwiczyć asertywność to powinnam na tym polu zacząć.

Hmmm to nie jedyne moje błędy wychowawcze, o pyłku sprzed nóg nie było sposobności pomyśleć. Jako i ja tego nie praktykowalam na swoich;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Wychodzi na to, że moje dzieci to są jeszcze lepsze od Waszych . Jak już przyjadą to palcem nie ruszą, a po wyjeździe mamy sprzątanie na granicy małego remontu . Czworo dorosłych, pies, żółw, chomik i nas dwoje z piesełem . Tłum brudzących i tylko dwie osoby do obsługi (ja i małżonek ). 

Nieśmiało przypomnę ,że warsztaty  nabywania aserywności u mnie całoroczne są:)

Posiadanie familii 500km od własnego domu ma naprawdę zalety ,jak tak Was czytam:)

Zbieram się do szpitala,wczoraj byłąm i dziś znów jadę klamoty zawieżć, bo mają Kulkę gdzies przenosić dalej.Do KH cokolwiek to znaczy.

Póki co jest decyzja,ze mam zostać pomimo tego,że jest w szpitalu.Ale nie wiem czy to się nie zmieni jeszcze.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Nieśmiało przypomnę ,że warsztaty  nabywania aserywności u mnie całoroczne są:)

Posiadanie familii 500km od własnego domu ma naprawdę zalety ,jak tak Was czytam:)

Zbieram się do szpitala,wczoraj byłąm i dziś znów jadę klamoty zawieżć, bo mają Kulkę gdzies przenosić dalej.Do KH cokolwiek to znaczy.

Póki co jest decyzja,ze mam zostać pomimo tego,że jest w szpitalu.Ale nie wiem czy to się nie zmieni jeszcze.

Asertywna to ja jestem , ale jak już przyjadą to chcę ich trochę porozpieszczać, no i mam za swoje.

Ale za to cieszymy się dwa razy. Jak przyjeżdżają i jak wyjeżdżają .

To jest cztery razy do roku, czasami tylko trzy. Syn 200 km, córka 25 . Do córki my jeździmy przy okazji zakupów. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Szaro,buro.Tylko spać.Deszcz pada ,więc  siedzenie w domu,tylko potem mały spacer z piesem.@foczka63  wczasuj się ,płacą to i dobrze.Kto wie ile Kulka jeszcze w szpitalu będzie,a jak wyjdzie, to będziesz potrzebna.

Miłego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, aniao napisał:

Asertywna to ja jestem , ale jak już przyjadą to chcę ich trochę porozpieszczać, no i mam za swoje.

Ale za to cieszymy się dwa razy. Jak przyjeżdżają i jak wyjeżdżają .

To jest cztery razy do roku, czasami tylko trzy. Syn 200 km, córka 25 . Do córki my jeździmy przy okazji zakupów. 

Teraz mamy od miesiąca  luz pas.Syn z żoną  i dziećmi  wyprowadził się ,więc się odwiedzamy.(kupił mieszkanie  po prawie pięciu  latach wspólnego  mieszkania z nami).Córka  w Gdańsku  mieszka i to jest 300  km od nas.Ją to jeszcze wykorzystam do większych porządków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

       Odwiedziło  nas dzisiaj  trzech Baltazarów  a dokładnie  to dwóch i jedna  Baltazartka . Przedstawili się  królewskimi imionami i na coś czekali. Wołam babkę , ponieważ  jako ateistka  nie jestem w temacie. Babka powiedziała ze ja  to nie interesuje , więc częstowałam ich czekoladkami. Jednak mam wrażenie że królom nie o to chodziło. OBSTAWA W OSOBACH MAM TEŻ NIE BYŁA ZACHWYCONA. Nie wiem o  co im chodzi:cool:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bratek napisał:

       Odwiedziło  nas dzisiaj  trzech Baltazarów  a dokładnie  to dwóch i jedna  Baltazartka . Przedstawili się  królewskimi imionami i na coś czekali. Wołam babkę , ponieważ  jako ateistka  nie jestem w temacie. Babka powiedziała ze ja  to nie interesuje , więc częstowałam ich czekoladkami. Jednak mam wrażenie że królom nie o to chodziło. OBSTAWA W OSOBACH MAM TEŻ NIE BYŁA ZACHWYCONA. Nie wiem o  co im chodzi:cool:

Łapówki chcieli ....xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...