Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ....

Ciemnica , zimnica ....szatan rozgrzewa od wewnątrz ...opatulę się ciepło , sztachnę się dymkiem i będzie git ....i aby do zjazdu . Dzisiaj dowiem się konkretnie , czy sobota wieczór , czy niedziela rano ....wolałabym w sobotę , ale to już nie ode mnie zależy , tylko od wolnego  miejsca w busie . Próbnie zacznę pakować walizkę , trochę chyba ciuchów zostawię , bo zakupy niewielkie poczyniłam ( tylko dla siebie ! ) , ale jednak miejsce będą zajmować .....zostawię takie , że , jakby coś nie teges to jeśli je stracę ....rozpaczać nie będę . Pomyślę ...mam jeszcze czas .

Miłego , spokojnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

U mnie plus dwa i lekki wiatr. A ma być cieplej....świat na głowie stanął, zimy nie ma....i chyba nie będzie.

Dziś robię remanent w lodówce....koniec z obżarstwem....:haha:

Mam postanowienie noworoczne....więcej ruchu i kłódka na lodówce.:oklaski:

Miłego dnia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

558562684_dziedobrysonik.gif.521f8a32e57dfecf62d06a2c0e85d67f.gifi...krok po kroku...a już mamy już drugi dzionek Nowego Roku :oklaski: I dzień dobry :oklaski: I zastanawiam się, czy jakiś elaboracik trzasnąć, czy skupić się na jaraniu i siorbaniu :haha:Wybieram bramkę nr 2...bo co wam będę czas i oczy zajmować wydumkami memi  :haha:Zamelduję tylko szybciorkiem, że wiatr ucichł, sucho, śniegu brak, mrozu nie stwierdzono, auto u dohtorów do jutra, zakupów czynić nie muszę, prać nie muszę, więc jest dobrze :oklaski: I tak sobie poleniuchuję...znowu...a w międzyczasie jakąś strawę obiadową uwarzę :haha:I jest git :oklaski: I tego gitu życzę wszystkim w czwarteczek :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Powoli zaczynam przyzwyczajać się do specyfiki tego miejsca, a już za chwilę cza wyjeżdżać . Za tydzień będę już na wylocie. I następne miasto skreślone (nie ma co kusić losu, że trafię z powrotem ).  

Czas świąteczny się skończył i raz w tygodniu wytrzymam. Chociaż doszłam (ciężką pracą) już do etapu, że pomysły i wymysły już mnie smieszą, a nie złoszczą. Zawsze byłam przeciwna postawie "przytakuj, uśmiechaj się i rób po swojemu". I "krówa" (zapożyczone od Matki Sanepid) też tak zaczęłam robić. Świat się kończy. 

Miłego dnia.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwa!  Właśnie przytrafiło mi się najlepszy stosunek od lat, i to międzynarodowy! !

Poszukując kabla do ładowarki,dzięki pomocy jednej foremki podjechalam na Esso .Pani przeszukala cały magazyn, niestety bez skutku. Ale widząc desperację w moich oczach ,odsprzedała mi swoją, pasującą. 

I właśnie w ten oto sposób polepszyło się pojednanie Polsko -Niemieckie. !!

Jestem zszokowana, że potrafią Niemcy być uprzejmi. ..

 

A poza tym miłego dnia Robaczki! !

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Powoli zaczynam przyzwyczajać się do specyfiki tego miejsca, a już za chwilę cza wyjeżdżać . Za tydzień będę już na wylocie. I następne miasto skreślone (nie ma co kusić losu, że trafię z powrotem ).  

Czas świąteczny się skończył i raz w tygodniu wytrzymam. Chociaż doszłam (ciężką pracą) już do etapu, że pomysły i wymysły już mnie smieszą, a nie złoszczą. Zawsze byłam przeciwna postawie "przytakuj, uśmiechaj się i rób po swojemu". I "krówa" (zapożyczone od Matki Sanepid) też tak zaczęłam robić. Świat się kończy. 

Miłego dnia.

Noo....wreszcie dotarło :oklaski: Ania ...nie ma co się szarpać , dyskutować ....chociaż język i ręce  świerzbią . Szkoda zdrowia . Pewnie , że i mnie ponosi nieraz , próbuję o coś walczyć , ale przekonałam się , że nie warto . Jeśli ktoś uważa , że jego racja to niech i tak będzie ....przytaknę , fałszywy uśmiech na facjatę zapodam i... swoje robię . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo....wreszcie dotarło :oklaski: Ania ...nie ma co się szarpać , dyskutować ....chociaż język i ręce  świerzbią . Szkoda zdrowia . Pewnie , że i mnie ponosi nieraz , próbuję o coś walczyć , ale przekonałam się , że nie warto . Jeśli ktoś uważa , że jego racja to niech i tak będzie ....przytaknę , fałszywy uśmiech na facjatę zapodam i... swoje robię . 

Genau :dobrze: Kopanie z koniem jeszcze nigdy nikomu nie wyszło na dobre :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Fajne pocieszenie w necie znalazłam :

" Kochani !

Nie przejmujcie się upływającym czasem .

Dla nas zawsze będziecie piękni , młodzi i zdolni do pracy !

Wasz  ZUS

No...jak to jest pocieszenie, to ja za takie dziękuję serdecznie O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czworzy mi się dziś w oczętach, tudzież kwarteci, więc chóralne, poczwórne, chłopięce:
dzień dobry:hura:
dzień dobry:hura:
dzień dobry:hura:
dzień dobry:hura:
dzień dobry:hura:
w tak pięknych okolicznościach styczniowej przyrody dla psikuśnych Promyczków, jedziemy!!! :

"..bo trzeba siana dać konikom..."

:szydera::zdrówko::szydera:... oby nikogo nie zbrakło!!!

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LACH napisał:

Czworzy mi się dziś w oczętach, tudzież kwarteci, więc chóralne, poczwórne, chłopięce:
dzień dobry:hura:
dzień dobry:hura:
dzień dobry:hura:
dzień dobry:hura:
dzień dobry:hura:
w tak pięknych okolicznościach styczniowej przyrody dla psikuśnych Promyczków, jedziemy!!! :

"..bo trzeba siana dać konikom..."

:szydera::zdrówko::szydera:... oby nikogo nie zbrakło!!!

 

A to piąte powitanie to od ciebie? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)U mnie mgła trzyma ,jakiś lodopodobny, mały opad się sączy i  2 na minusie.Zbieram się powoli do szpitala w odwiedziny.Kulka wydzwania co 15 min a to jeszcze przywieź a tamto.Jej dzieci to chyba myślą ,że ja jakaś ułomna, bo już z 5 wiadomości dostałam z tą samą listą rzeczy dla Mutti.Agencja jeszcze nie dzwoniła.Myślę ,że decyzje co do mnie zapadną dopiero ,jak główna córka wróci z urlopu.Pożywiom,uwidim:)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Coś Ty się taka poważna raptem stała ...Stary Rok poczucie humoru zajumał , czy jaki sosna ? xd

Moje poczucie humoru ma się bardzo dobrze :szydera: Jeno ten zapodany skrócik z podpisu działa na mnie jak czerwona płachta na byka >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...