Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czipeczko ...Ty nie widziałaś Jadzinego . To jest łańcuch śrebrzysty i jako wisior jest ogromniasta moneta ( ? ) z wizerunkiem Marii Teresy ...Wielgaśny numizmatyk na łańcuchu ....czaisz ?! Jakbyś któregoś ze swoich jajników na nim do budy przywiązała to by za cholerę nie urwał się z niego i w kawalerkę ...na suczki ...nie poleciał xd

Phiiii....mój ma dwa koła ( jedno mniejsze, drugie większe wielkości spodeczka pod filiżankę ) i linkę grubości okrętowej....:haha:i błyszczy się jak psu....

I co ? Zatkało kakało ?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Phiiii....mój ma dwa koła ( jedno mniejsze, drugie większe wielkości spodeczka pod filiżankę ) i linkę grubości okrętowej....:haha:i błyszczy się jak psu....

I co ? Zatkało kakało ?

Baśkę może i zatkało :haha: A mnie cię żal...oj będzie bolało...jak w coś pizgnie to cudo :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A może Ty o cyckach mówisz a ja nie zrozumiałam ? Iiiiiii....dobry biustonosz założysz i sterczeć będą a nie na pępku spoczywać :haha:

Ooooo....to już potwarz okropna...bez biustonosza mi sterczą jak piramidy w Gizie....jak myję podłogę  :oklaski:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, XXMartaXXX napisał:

podziwiam, ale ja nie wytrzymuje, Nie chodzi o masę pracy/wręcz przeciwnie/ umieram z nudów. Nie wiem co mam robić? Odciski mam wszędzie nawet na mózgu, Wziełam angielski do powtórki ale nic nie wchodzi do mózgu. Na dokładkę leje od paru dni, Noska strach wysadzić.

szacu dziewczyny

Nie ma czego podziwiać, taka była potrzeba. 

Ja biorę dużo "zabawek", nigdy się nie nudzę :haha:.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, beatrix+ napisał:

@LACH Ło sielpiansko! ! Wiadro wódki do tego, żeby się przegryzło w źołądku. .

Radziu, czy Ty chłopaku przetrzymasz to wszystko?  W we ściegolnosci trzewia Twe? xd

Ja mało jem a więcej piję, tak raczej zakąszam.

Jeść ma kto ale do trunków, to niestety coraz mniej zdatnich(choć chęci nie ukryją).

Spokojnie, systematycznie po naparstku, po koszyczku, po lufce, itd. ..:hura:

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagonione dzień dobry Opiekunkowo :)!

Kiedy to pisałam, że lajt, urlop, nic nie muszę i itd xd?

Kapucha się gotuje, groch moczy, kompot stygnie, ja sprzątam i w tzw. międzyczasie gotuję obiad, bo brat dziś wpadnie na przedświąteczną chwilę :)

Spokojnego popołudnia i wieczoru życzę ocierając pot z czoła podczas obierania ziemniaków ;).

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, salazar napisał:

Zagonione dzień dobry Opiekunkowo :)!

Kiedy to pisałam, że lajt, urlop, nic nie muszę i itd xd?

Kapucha się gotuje, groch moczy, kompot stygnie, ja sprzątam i w tzw. międzyczasie gotuję obiad, bo brat dziś wpadnie na przedświąteczną chwilę :)

Spokojnego popołudnia i wieczoru życzę ocierając pot z czoła podczas obierania ziemniaków ;).

Sprawdziłam kiedy pisałaś :) Podpowiem Ci,to nie był pierwszy kwietnia choć tak zabrzmiało:szydera:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zarobilam,ze dopiero dowlekam sie do kompa.

Babka miala premiere kapieli w nowej lazience, umylam i zakrecilam jej loki.

 

Obiecalam zieciowi pop polski bigos....

W chalupie wali kapucha.

 

Musialam pojsc na zakupy, wszedzie nadal tlumy:kopara:

Zdrowko jakby mi sie poprawilo, czyli troche odeszlo od 4 liter.

Ale teraz juz mam serdecznie dosc jakiejkolwiek aktywnosci.

Dostalam juz kilka prezentow, chwale sie.

Aha!

TAM, zobaczylam,ze ktos zacytowal mojego posta sprzed 3 dni.

Wiadomo, UO,czyli ameba.

wiec grzecznie odpisalam,zeby dala mi spokoj i nie komentowala w glupi sposob .

Minely moze 2 minuty, jak stalinowska reka zablokowala mnie:kopara::kopara:

Tam jak widze jest taki zamordyzm, dlatego wszyscy tam pitu, pitu,bo sie boja,.

Az mdli.

Tym bardziej cieszmy sie i doceniajmy nasza moderacje ,za tolerancje.

A tak wogole ktos z was byl moze moderatorem, bo ciekawi mnie jak to dziala?

Że jeszcze nie zdazy sie postawic kropki ,a tu bziuuuuu.

Wybiera automat, czy czlowiek siedzi przed monitorem i sie czai????

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.12.2019 at 22:36, beatrix+ napisał:

Radziu wszystkie baby wymienił, tylko o mnie zapomniał...no cóż, widać mnie nie lubi. .:smutek:Pojechałeś po bandzie z tą pastarałką. NIENAWIDZĘ. ...bo ze Skorpiona robię się małą dziewczynką, która całe życie tęskni za swoim Tatą. ...

Nie zdążyliśmy się poznać ...

 

Aaa!  Qurważ! ! Radek! ! Wszystko przez Ciebie. ...wszystko. .

P.s.

Przepraszam. .

Spokojnie,o mnie też zapomniał :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mała zmiana planów.Świąteczny najazd/zjazd familijny dopiero drugiego dnia świąt.Jutro kameralnie ,we czwórkę i na 21.30 do kościoła,chyba że zaś padało będzie ,wtedy nie.Kulce się zamarzyło,córka zarządziła.Pod górkę autem ,z powrotem na nóżkach.

Dziś dzień zwariowany,zleciał migusiem:)

Kto to zaległości aż z zeszłego roku odrabia?Musi dawno go na forum nie było,tego kogoś:)No,ale żeby przed świętami w topiku z praniem grasować?Hi hi hi

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, foczka63 napisał:

U mnie mała zmiana planów.Świąteczny najazd/zjazd familijny dopiero drugiego dnia świąt.Jutro kameralnie ,we czwórkę i na 21.30 do kościoła,chyba że zaś padało będzie ,wtedy nie.Kulce się zamarzyło,córka zarządziła.Pod górkę autem ,z powrotem na nóżkach.

Dziś dzień zwariowany,zleciał migusiem:)

Kto to zaległości aż z zeszłego roku odrabia?Musi dawno go na forum nie było,tego kogoś:)No,ale żeby przed świętami w topiku z praniem grasować?Hi hi hi

Z tym praniem ,to ktoś mnie zalaikował i to kilka razy,wyciągnął z wora ,więc se napisałam.Prać jeszcze dzisiaj wolno,nie mówiąc  o pieczeniu  i gotowaniu.

A tak nawiasem ,to się narobiłam w kuchni jak ta durna.Z rańca naszukałam się karpia żywego po miejscowych sklepach( zamiast od razu do rybnego iść)Galareta wyszła z karpika palce lizać.Idę leżakować.Jutro pracowity dzień czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry nastrojowe bo oto nadszedł już świąteczny czas.

Od niedzieli w Pl. Nie mogę napisać, że w domu bo raptem jedną noc przespałam i wypad.

Pierwszy raz zdecydowałam się na spędzenie świąt poza domem, w hotelu z pakietem atrakcji swiatecznych.Jak wyjdzie to zobaczymy. Argument mam nie do zbicia- nie będę w kuchni ani na zmywaku.:oklaski:Rodzinne będą, a jakże, obie córki i oba pieski będą ze mną. 

Szczerze przyznaję, że uczucia mam mieszane ale decyzję podjęłam już w październiku rezerwując pobyt świąteczny bo chyba bardziej denerwowałabym się tym, że dom nie posprzątany i ozdobiony klimatycznie, i tym, że potraw nie przygotowałabym starannie bo w jeden dzień ni dyrydy. Wybrałam spokój. No to spokojnosci dla was tak w domach własnych, wynajętych na czas świat i tych wynajętych na czas pracy-niestety, nie mniej jednak w domach z klimatem świątecznym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...