Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Krista napisał:

@LACH Jak to dobrze, że jesteś posiadaczem talentu pisarskiego i popełniasz te teksty dla nas(?) mam nadzieję. Składnie, z humorem szelmowskim a przede wszystkim przemawiające do wyobraźni chyba nawet tych, co głowy mają na wpół otwarte:d

Dobrą recenzję dałam? :pNie profesjonalną może ale żaden ze mnie PR-owiec i nie wymagaj! więcej powiem: nie wykluczone, że nieprofesjonalny PR-owiec ^^zepsuł by :trele::zwyciezca:

Nie nabrałbys mnie:p, po dwóch linijkach rozszyfrowalam z czym ^^lecisz:trele:

Pozdrawiam ^^cie i wszystkich pozostałych  i życzę milutkiego, przytulnego, spokojnego czasu niedzielnego.

:cmok:

Pisałem i płakałem

 Słowo daję uroczyste!

(...)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krista napisał:

I dalej twierdzę, że ^talenciarz:tak2: płakać:haha:i szelmostwa nie zatracić:d

Mam tu na or, gdzieś wcześniej napisany tekst o zapachach wiejskiej kuchni letniej. Takie wspaniałe wspomnienie mojego dzieciństwa. Krótka, pachnąca migawka. On jest mi najbliższy i taki najprawdziwszy.

Jak tylko go znajdę, to Ci wstawię.:tak2:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie serdeńka :love: przymrozilo na całe minus dwa ;) zdrowe powietrze się zrobilo , ale chyba nie ma długo:$ bo moja smartkowa dokładna aplikacja pokazuje od 17 deszcz i to do wtorku nieprzerwanie :o Werner przy swoim ulubionym zajęciu , czyli jezdzi maszyną po podjeździe i zbiera liście..takie ma hobby :haha: a ma co robić po podjazd ma może z 70 metrów do ulicy...a mnie łapka marznie na smartku :d no ale ktoś go musi pilnować przy tym :)  miłego dnia dziubaski  giphy.gif

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Wam przy okazji, jak czegoś szybko szukam. Taki trik:szydera:.

Wpisuję w szukajkę słowo "klucz" i wyrzuca mi znalezione. 

I tu cię mam!!!:hura:

A Wy?

Macie jakieś "na skróty" na or?:oklaski:

Proszę zapodać

 

20191117_110254.jpg

Edytowane przez LACH
Zapomniałem o grafice
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krista napisał:

..."jak tylko go znajdę to ci go wstawię"

Hm wiedziona chyba jakimś instynktem otworzyłam podwoje OR by doczekać jakiegoś wyróżnienia:d

Będę wdzięczna bom czytelnik zdiagnozowany, lubujący pasjami czytać także to, co w duszy gra nie nadetym pisarzom:d

Nie cytujesz dokładnie mojego tekstu.

Przoszę o srupulatność(Ci, Tobie).

:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krista napisał:

Wiem wiem, fakt, że z telefonu mniej wygodnie. O skrupulatnosc nie bardzo dbam, jak i o szablony, o normy, sztywne zasady. No żeś nie miał sie czego czepnać:p

Mogłam nie cytować:trele: w cudzysłowie, błędu by nie było:d

W tym przypadku, było dla mnie bardzo istotne.:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Znow obsuw ze sniadaniem, pop obudzil telefon o 10.00

Czort wie,do ktorej siedzi na tv.

Chwala niebiosom i corce pop, ze nie musze czekac az ja zmorzy .

Dzionek dluugi, trza sie kryc po katach, aby nie bylo widac jak sie op@# obijam.

Kulinarnie nie popisze sie, wyjelam bulion z zamrazarki,

Coz jak sniadanie o 11.00 to obiad musi byc cieniutki.

sluchajce, czy jak na YT jest film w wersji angielskiej, to mozna jakos zrobic by byl polski lektor?

To pytam ja-tuman techniczny.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucinda napisał:

Nie miałam w obsłudze..pranie do magla się woził

Nie wiem od czego zacząć...zakryta pokryta tzw..patyna czasu ponoć nader często przez korewne stelli używana 

Ja miałam coś w tym stylu, jak poniżej.

Proste w obsłudze, "najtrudniejsze" było jej rozłożenie, bo złozona była do pionu, trzeba było ją odsunąć od ściany, o czym jako blondynka zapominałam i kombinowałam potem :haha:

Włączyć przycisk, poczekać do nagrzania (trzy stopnie temperatury były) i naprzód.

Trzeba było nałożyć równiutko pranie na ten wałek i nogą nacisnąć pedał. I to już samo szło. Pamiętam, że delikatnie szło tym wałkiem manewrować w sensie odkręcić, jeśli jakiś zagniotek się robił.

 

Świetna sprawa przy pościeli, gorzej z bluzeczkami, zakładkami itp

 

I uważać na paluszki, zanim się nie nabierze wprawy :haha:

Aha...i mimo regulacji temperatury zawsze było gorące, więc nie nadaje się do delikatnych rzeczy

 

image.png.8f3925d8d995ea60c32be5c7021d7eff.png

 

 

 

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 15.11.2019 at 15:09, sayonara 52 napisał:
  •  

Nie wiem jak to coś wstawiłam więc informuje że bez znaczenia jest.  

Pomimo sceptycznego podejścia do Jarmużu udało mi się jednak zabłysnąć i otrzymałam pochwalę że prawie takie samo jak w niemieckie. Tylko mniej mięsa.  Pierwsze pozytywne reakcje  wywołały we mnie chęć wypróbowania innych typowo niemieckich przepisów jak np....... No nie wiem co.  Macie jakiś pomysł?. Coś jednogarnkowrgo 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...