Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Wczoraj wieczorem poczytałam, ale pisać już nie bardzo mogłam, bo spotkanie i rozmowa z Danusią @NNNdanuta były tak wyczerpujące intelektualnie, że trudno było mi skupić się na czymkolwiek innym poza jedzeniem, tv i spaniem...

Było super, a pani profesor mniemanologii stosowanej jest na żywo jeszcze ciekawszą osobą niż w necie, choć wydawałoby się, że to niemożliwe :).

Dziękuję za miłe słowa na forum i te w realu też, jestem dozgonnie wdzięczna za publiczne wyznanie, że kija w doopie jednak nie mam, mimo, że czasami sprawiam takie wrażenie xd.

@fioletowa.mysz Myszofioletowo, nie zapominaj, że widziałyśmy swoje twarze saute, więc o ile Danusi mogę komplementy wybaczyć, to Tobie już nie bardzo :p.

@lucinda, spokojnej podróży i dobrego początku!

 

Poza tym zimno i mokro, a przede mną dłuuugi dzień pracy. 

 

Życzę uśmiechu i spokojnej środy :).

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Wczoraj wieczorem poczytałam, ale pisać już nie bardzo mogłam, bo spotkanie i rozmowa z Danusią @NNNdanuta były tak wyczerpujące intelektualnie, że trudno było mi skupić się na czymkolwiek innym poza jedzeniem, tv i spaniem...

Było super, a pani profesor mniemanologii stosowanej jest na żywo jeszcze ciekawszą osobą niż w necie, choć wydawałoby się, że to niemożliwe :).

Dziękuję za miłe słowa na forum i te w realu też, jestem dozgonnie wdzięczna za publiczne wyznanie, że kija w doopie jednak nie mam, mimo, że czasami sprawiam takie wrażenie xd.

@fioletowa.mysz Myszofioletowo, nie zapominaj, że widziałyśmy swoje twarze saute, więc o ile Danusi mogę komplementy wybaczyć, to Tobie już nie bardzo :p.

@lucinda, spokojnej podróży i dobrego początku!

 

Poza tym zimno i mokro, a przede mną dłuuugi dzień pracy. 

 

Życzę uśmiechu i spokojnej środy :).

:cześć3:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się bladym świtem. Oczywiście kawcia w garści i lektura forum. Bułki w piekarniku pachną upojnie, jeszcze jest cisza i spokój.                  

                                                       Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:Nie wygodnie mi z doopą na miękkim materacu łóżka i lapkiem na taborecie, który sobie zresztą przytargałam z piwnicy :( Bardzo mam tu skromne wyposażenie pokoju, ale chyba wszystko zostało tak przygotowane żeby opiekunka tu bywała tylko w nocy a resztę dnia spędzała z pdp O.o Miałam zjeżdżać 15-tego, ale już mam nowy termin na 17-tego O.o Pewnie pierwsza, która się zgodziła zdecydowała się zrezygnować .., muszę się nauczyć odbierania danego słowa, ale nie wiem czy nie jest to ponad moje możliwości O.o 

@salazar dzięki za miłe słowa :cmok:moja mniemanologia jest jeszcze niestosowana :haha: być może na razie xd:szydera:

Miłego dnia wsiem i buziaki :cmok:

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta  nie wiem , nie widzę jak jest u Ciebie , ale ....mój warsztat pracy ( czyt. laptop ) jest zawsze na stole w kuchni ...ze względu na wygodę siedzenia . Krzesło odpowiednio dostosowane do wysokości stołu . Pokoik mam całkiem ,całkiem ...łóżko z bardzo wygodnym materacem ,tv zawieszone na ścianie , szafa z wieszakami i głębokimi szufladami , mała komódka na pierdoły i stolik a przy nim fotel ....głęboki . Stolik jest niski , więc ani na fotelu ani na krześle siedząc nie jest mi wygodnie ...plecy bolą od zgarbień . Z racji niekomfortowego siedzenia wolę krzesło i stół kuchenny . Jadzia ma pokój obok kuchni , ale ona nie jest upierdliwa ( za bardzo :szydera: ) , ma swój świat gazet , rozmów telefonicznych i za bardzo doopy nie zawraca ani nie wymaga , żebym przy niej była . Czasem woła mnie na wspólne oglądanie tv , przeważnie odmawiam i mówię , że coś na laptopie ważnego czytam ....i gitarra . Zmienniczka ciutkę narzekała ( kontakt urwany i git ) , że wolałaby oglądać tv u nas w pokoju , ale coś jej tam w nim szumiało ....ja nawet nie sprawdzałam , czy szumi , czy trzeszczy , bo do siebie idę , kiedy czas jest w bety ...kurde ...balkonu brak ...na taras wychodzi się z kuchni i o to biega , że na fajkę musiałabym schodzić z góry . Tutaj jest mi wygodnie , bo ...właśnie przypomniałam sobie , że muszę się dymkiem  sztachnąć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry.

Nerwy z samego rana bo Putzfenster Agrafkę obudził. No może i slyszalam dzwonek,  ale spalam. Poza tym ja nie mam papierów na bycie oddźwierną. Nie zamierzam zabijać się po tych schodach...

Zatem damcia sama wstać musiała..

A ja na dole prysznic już brałam,  łeb suszyłam. I do sypialni ubrać się chcialam...A tam chłop myje okna,  schowałam się szybko do siebie,  a tu nagle drzwi się otwierają. 

Trochę go o ścianę rzucił widok baby w majtach i staniku,  przez ułamek sekundy nie wiedział,  czym się zająć, choć bardziej miał ochotę mnie odsunąć na bok o zająć się tym,.za co mu płacą-czyli myciem okna. 

No, cóż...płonne me nadzieje były. :p

Grzecznie pozwoliłam mu umyć okno i poszłam na górę.

Moja dama zła,  bo niewyspana w szlafroku się pałęta po chałupie. 

A ja krem z brokułów gotuję .

 

Milego dnia dla Wsiech!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie i ja  z 

poslizgiem.

Wreszcie po 3 tygodniach pop dala sobie umyc glowe,,,,

POtem krecenie na walki, sniadanie, teraz zmieniam posciel i uwaga!

Wsadzilam jej pierzyne do pralki.

Na 40 stopni,

Teraz bedzie cala wiecznosc w suszarce,

ale mnie to rybka.

Rano wyrzucilo mnie z jej sypialni, tak capilo moczemO.o

Pucfrauka sprzata  kuchnie-ciekawam koncowki.

Ja po obiedzie ide lazic ,,do miasta,, przewietrzyc glowe, wypic dobre espresso, pogapic sie na normalnych ludzi.

Poniucham znow troche perfum.:hura:

Jakos nie moge zdecydowac sie, na jakies nowe, tym bardziej ,ze w domu mam kilka butelek innych.

Kudy mnie do milosniczek jak @fioletowa.myszczy @salazar.:))))

No i oczywiscie odwiedze sklep z bombkami :tak2:

Tylko nie wiem,jak je przewioze,

Nie wiem,czy mozna w podrecznym?

 

Szarosc wilgos za oknem a 

w sercu nadal maj!

Czego i wam zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, beatrix+ napisał:

Bry.

Nerwy z samego rana bo Putzfenster Agrafkę obudził. No może i slyszalam dzwonek,  ale spalam. Poza tym ja nie mam papierów na bycie oddźwierną. Nie zamierzam zabijać się po tych schodach...

Zatem damcia sama wstać musiała..

A ja na dole prysznic już brałam,  łeb suszyłam. I do sypialni ubrać się chcialam...A tam chłop myje okna,  schowałam się szybko do siebie,  a tu nagle drzwi się otwierają. 

Trochę go o ścianę rzucił widok baby w majtach i staniku,  przez ułamek sekundy nie wiedział,  czym się zająć, choć bardziej miał ochotę mnie odsunąć na bok o zająć się tym,.za co mu płacą-czyli myciem okna. 

No, cóż...płonne me nadzieje były. :p

Grzecznie pozwoliłam mu umyć okno i poszłam na górę.

Moja dama zła,  bo niewyspana w szlafroku się pałęta po chałupie. 

A ja krem z brokułów gotuję .

 

Milego dnia dla Wsiech!

Beatko czy ty masz dzisiaj urodziny?

Jeśli tak to życze Ci Wszystkiego co najlepsze ,dużo zdrówka i samych fajnych szteli i aby dni na nich szybko mijały:ciacho::wino:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Ale się chyba poważnie zrobiło. 

Myślę że tu o wirtualne picie chodzi, podobnie jak poranne picie kawy choć mlekopij też czasami się zjawia. Tak, tak @Heidi to o ciebie chodzi :szydera:

:) czy tu Ktoś przywołuje pronabiałowego smoka i do mojej mleczarni ekspedycję szykuje:o?  

Może pod moją nieobecność jakieś zagrożenie mlekomordy się zbliża ? Jakiś drugi opój trafił się na Forum, czy jak?

:d:d

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...