Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lucinda napisał:

Bardzo ciekawe mają posty.. A pro po..soku z buraka:szydera:

:szok: buraczane:szydera: Tak mi sie coś przypomnialo, jeden facet na fb ,w poscie napisał,,Bo jesteście burakami,zapatrzeni tylko w swoje pomysły itd, " co się stalo? post został usunięty,,!!! czemu ,że nazwał buraków burakami?:hura: jak nimi są ? bo słychać i widać?  a jak ktoś się nazywa np, Zofia Burak,,powiem do niej Burakowa ? co słychac? :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

:szok: buraczane:szydera: Tak mi sie coś przypomnialo, jeden facet na fb ,w poscie napisał,,Bo jesteście burakami,zapatrzeni tylko w swoje pomysły itd, " co się stalo? post został usunięty,,!!! czemu ,że nazwał buraków burakami?:hura: jak nimi są ? bo słychać i widać?  a jak ktoś się nazywa np, Zofia Burak,,powiem do niej Burakowa ? co słychac? :szydera:

No..I powinna powiedzieć że ok:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Blondi napisał:

Kiedyś więcej było poruszanych tematów, ,  @Serenity dużo fajnych tematów otwierała , pisało się dużo na temat, ot ! tak jakoś mi sie przypominało, często wracało się do tych tematów,bo ktoś coś pytał itd, a teraz jest na przodowej liscie jedno i to samo, blebleble,,, wszystko skupiło się na,, Rozmowie przy kawie" -ale dobrze ,że tutaj chodz można pisac i na temat i nie na temat:szydera:   @LACH postu nie było mi dane  poczytać, bo zanim się otworzylam to już było pozamiatane,,,a szkoda,Ale widzę ,że kibicujecie  @LACH to i ja się dołączę, bo napewno mądrze popisał ,bez owijania w bawełnę,, @erika:love::cmok:

@Blondi:zwyciezca: a nasza bety, teraz chyba @ABC prawda, że była wspaniała, kurcze została tak poniżona :smutek:a fuj, szkoda gadać. 

 

 

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lucinda napisał:

Nie tak że nie mówiono...

przypomniałam a raczej sugerowałam że to forum z sierpnia 2017 kiedy namówiona w końcu się znalazłam TU ...to już nie to samo miejsce ..

Mam krotki staz zlecenia które mam też nie dają możliwości śledzenia na bieżąco wydarzeń.. Ale coś piardlo...I smród się ciagnie..

A już mnie mega irytują opowieści z mchu i paproci z lat zamierzchłych o miejscach dla mnie tak egzotycznych i nierealnych że teneryfa to nazwa mi bliższa niż sieć hoteli Hilton

 

 

A ja pozwolę sobie nie zgodzić się z tobą. Forum dostało zastrzyk energii. I "smród" się nie ciągnie. Desantowcy zasymilowali się i jest ok. A "starzy" bywalcy potrafią namieszać. Wszystkim zdarza nam się wspominać czasy przeszłe. I ten kto bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra..

Jutro busiarnia 3 minut 40..bladym ciemnym bardzo switem.. 

Na miejscu pewnie koło 17ej będę.. doopa zdretwieje scierpnie zesztywnieje niczym mój biedny kciuk.. a pro po..NIE BOLI:szydera:...bo nim nie ruszam ..jest moc...W ortezie

W de muszę kupić mega mocny i mega skuteczny środek bakteriobójczy na wszelakie zyjatka z rodziny  protisow i tubulinea..rozplewilo się to trochę A zaktualizować...cieeeezko

Bywajcie moi drodze na wszelki powiem papaja ale ...WIELKI BRAT Czuwa..czyli będę was na oku miec:święty:niczym gradowke

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Blondi, forum raczkowalo.

Ty bylas sila przewodnia.

Serenity, Emma Erika,  .dziewczyny z wieloletnim doswiadczeniem

Doszedl @Lukaszi @INEZale oni glownie na koncu kazdego zdania pisali ,,he he,,

Pamietasz?

Az ktos sie wkurzyl i wygarnal, nie pamietam,kto,ale go usuneli.

Reszta pierwszych forumowcow zginela gdzies,bo tu czas plynal wolno i nie wiele sie dzialo.

Serio?! Cały komentarz zamykał się w "he, he" :szok:. Może aspirowali do literackiego Nobla, za zwięzłą puentę?! Tylko skrzydła im ktoś podciął, złośliwie oczywiście:haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Blondi, forum raczkowalo.

Ty bylas sila przewodnia.

Serenity, Emma Erika,  .dziewczyny z wieloletnim doswiadczeniem

Doszedl @Lukaszi @INEZale oni glownie na koncu kazdego zdania pisali ,,he he,,

Pamietasz?

Az ktos sie wkurzyl i wygarnal, nie pamietam,kto,ale go usuneli.

Reszta pierwszych forumowcow zginela gdzies,bo tu czas plynal wolno i nie wiele sie dzialo.

Coś ty Łukasz był fajny kolega, tylko później jak stworzyła się "para" :szept:to się zaczęło hahe :trele: i nie został usunięty, tylko poprosił moderacje o usunięcie swojego profilu o czym nas uprzedzał. Za jakiś czas powrócił w innym wcieleniu a nawet 2 razy:cześć3:ale to już był inny człowiek.  

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, erika napisał:

@Blondi:zwyciezca: a nasza bety, teraz chyba @ABC prawda, że była wspaniała, kurcze została tak poniżona :smutek:a fuj, szkoda gadać. 

 

 

 

Ja dziewczyna ma tutaj funkcjonować , skoro  osoba , która ją publicznie poniżyła nadal domaga się atencji i kreuje na wzór cnót . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucinda napisał:

Dobra..

Jutro busiarnia 3 minut 40..bladym ciemnym bardzo switem.. 

Na miejscu pewnie koło 17ej będę.. doopa zdretwieje scierpnie zesztywnieje niczym mój biedny kciuk.. a pro po..NIE BOLI:szydera:...bo nim nie ruszam ..jest moc...W ortezie

W de muszę kupić mega mocny i mega skuteczny środek bakteriobójczy na wszelakie zyjatka z rodziny  protisow i tubulinea..rozplewilo się to trochę A zaktualizować...cieeeezko

Bywajcie moi drodze na wszelki powiem papaja ale ...WIELKI BRAT Czuwa..czyli będę was na oku miec:święty:niczym gradowke

Ty z internetem jedziesz przecież,,,nic Ciebie nie ominie,,tak trzymaj,,tyłek wytrzyma,szczęsliwej drogi,,:oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja pozwolę sobie nie zgodzić się z tobą. Forum dostało zastrzyk energii. I "smród" się nie ciągnie. Desantowcy zasymilowali się i jest ok. A "starzy" bywalcy potrafią namieszać. Wszystkim zdarza nam się wspominać czasy przeszłe. I ten kto bez winy, niech pierwszy rzuci 

Ależ ja nawet po kamień się schylam...zresztą w Berlinie zostały...meritum..jest zupełnie inne

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lucinda napisał:

Dobra..

Jutro busiarnia 3 minut 40..bladym ciemnym bardzo switem.. 

Na miejscu pewnie koło 17ej będę.. doopa zdretwieje scierpnie zesztywnieje niczym mój biedny kciuk.. a pro po..NIE BOLI:szydera:...bo nim nie ruszam ..jest moc...W ortezie

W de muszę kupić mega mocny i mega skuteczny środek bakteriobójczy na wszelakie zyjatka z rodziny  protisow i tubulinea..rozplewilo się to trochę A zaktualizować...cieeeezko

Bywajcie moi drodze na wszelki powiem papaja ale ...WIELKI BRAT Czuwa..czyli będę was na oku miec:święty:niczym gradowke

@lucindaales mi cwieka zabila,polecialam spardzac co to se te lacinskie nazwy, myslalam,ze masz jakies bakterie na kciuku....xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
32 minut temu, hawana napisał:

Mam przykre deja vu.

Na innym forum moje posty usuwano, bo pisalam o tym, ze kultury nie uczy sie nazywajac innych chamstwem.

Nie walczylam z wladza, bo i tak bylam bez szans, nawet majac racje. Poszlam sobie.

 

 

By nie było deja vu, posty zostały przywrócone. Oba są nieregulaminowe więc otrzymają ostrzeżenia. Racja, było to niesprawiedliwe wobec innych.

Przypominam też, że straszenie odejściem z forum nie jest i nie będzie mile widziane. Po prostu można odejść. Nikt nikogo tu na siłę nie trzyma.

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Twoje szczęście , że antypatia ma skierowana jest tylko w jedną stronę (osobę ) . Jest szansa na wybaczenie . Może nawet moje przecudnej urody  bombeczki doczekają się publicznych przeprosin :d Wierzę w Ciebie :cool:

OK. Umowa stoi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...