Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, sayonara 52 napisał:

@INEZ ok,skoro masz takie mniemanie o stopniu opanowania jezyka.

Tylko dlaczego nerwowo reagujesz na moj post o zmienniczce ledwo dukajacej pojedyncze slowa??

Nieutulona w zalu jestem,ze usunelas mnie z klubu.(w dodatku klamliwie sie tlumaczac)

Tam i tak panowala martwa cisza.

wprost miejsca nie moge sobie znalezc,mecza mnie zmory i inne widziadla.

"Nie dziwi nic"... Mnie się tremo zawsze z truchłem kojarzyło. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Może doczekamy, gdy koniom lżej będzie? :haha:

No jasne ...bo tak jak z tą babą będzie : nie miała baba kłopotu - kupiła se prosię :szydera: / żeby nie było ....o źwierzątko prawdziwe mi biega a nie o @Maria Jolanta :cmok:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, co za sztela,.prawie mina! Bo w liberii chodzić musi Betina!

A ja z plebsu głębokiego,  egzaltacyję dawno pogubiłam. Jakoś cza się nagiąć do wyższej .....erdelencji. :cool: Generalnie pdp spoko,  miła i mało abosorbującą osobką jest. Posiłki przygotuję,  wydam i gary do zmywarki wkładam. 

Jedynie to PIKPIKPIK NIEMIECKIE SCHODY mnie doprowadzają do furii. Jak na statku na bocianie gniazdo. Acha,  no i w sypialni działa net,  za to zasięgu nie ma. A w dziennym nie ma netu,  a zasięg odzyskuję. NIE ma idealnie,  bo życie byłoby nudne. Generalnie,  jako że nowa firma,  nowe miejsce i pieniądze,  es gut!

A teraz Betinka oddaje się ulubionemu zajęciu...;)

 

 

27b0ada81729.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Teresadd napisał:

Ula zapewne Sindbadem przyjechała.To o 8 rano była.Moja ma z Koszalina busikiem przyjechać.Spodziewam się jej koło 18.

Ja już mam info,że wyjazd rano o 5:30 .Szok ,bo to głęboka noc dla mnie.wyjątkowo busikiem ,bo do Bolesławca jadę.Szkoda,że nie zahaczymy się razem.Szerokości życzę Kasiu.

 

Jak zawsze Sindbadem,tym razem z Ostrowca Św.jechała,dlatego tak długo. A ja jadę o 8-ej czyli w domu będę późno:( Rosołek juz się warzy:):):)Tradycja,święta rzecz:)hi hi hi

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...