Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lucinda napisał:

Hello koleżko..Z ujednoliceniem..będzie ciężko bo ja niereformowalna:haha: płeć?.. czekaj sprawdzę :szydera:...albo nie  poczekam na stosowny moment:haha:

Też tak sądzę jak Ty, że: " wcześniej, czy póżniej każdy do głowy po rozum pójdzie". Tak "dewaguję". Myślę, że wiesz o co mnie kam an. :szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

To ja już wolę pieśni biesiadne :haha:

Powiem tak: o w mordeczkę:szok:. Jedyny raz jadąc z przewoźnikiem-co to stanął przy torze za zamkniętymi szlabanami-usłyszałam jakieś majteczki w kropeczki:przekleństwa:!   Wiem, że o gustach się nie dyskutuję ale poprosiłam grzecznie aby pan kierowca włączył radio. Poradziłam jeszcze aby swojej ulubionej muzyki słuchał w gronie rodzinnym:kawa2:. Łypnął na mnie ale włączył radio. No bo w imię czego, mam wysłuchwać "tego". Zapytałam go jeszcze, jakby się czuł, słuchając przez kilka godzin np. Rachmaninowa czy innego Gershwina? Nawet zrozumiał i potem pogadaliśmy o "naszych" a raczej moich ulubieńcach: Black Sabbath, Iron Maiden itp. I tak rozkosznie gaworząc-dotarłam na adres:tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LACH Radziu,  nie pij tyle! ;)

A ja już na Zaodrzu. Ale jeszcze w podróży. 24h mi właśnie wskoczyla...chyba się rozstanę z Allstarem. 

Ma ktoś namiary na firmy że Wszchodniej Ściany...Chelm np., które świętokrzyskie knieje obsługują ?

Kolan i kręgosłupa nie mam ..

A mój masażysta łosobisty ostał się w domku..

A Skąd ja teraz znajdę masażystę prawie na gwałt?...:p

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

@LACH Radziu,  nie pij tyle! ;)

A ja już na Zaodrzu. Ale jeszcze w podróży. 24h mi właśnie wskoczyla...chyba się rozstanę z Allstarem. 

Ma ktoś namiary na firmy że Wszchodniej Ściany...Chelm np., które świętokrzyskie knieje obsługują ?

Kolan i kręgosłupa nie mam ..

A mój masażysta łosobisty ostał się w domku..

A Skąd ja teraz znajdę masażystę prawie na gwałt?...:p

Póki zdrowie służy, bez medykamentów, to i za Twoje spełnię też ochoczo :zdrówko:.

Jak boniedydy! :szydera:

A widok z Łysicy jest jeszcze piękniejszy, lecz nie mam fotki w srajtku:

Screenshot_20191104-113829_Gallery.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2::d

Od piątku wieczorem przebywam na nowym "projekcie", w dawnym Dederówku, w zasadzie rzut motyką od granicy na Odrze, w pipidówce o tajemniczej nazwie Lohsa. :d. Do "opieki" mam byłą panią doktor pulmonolog, po przebytym udarze. Lewa strona niewładna. Na stanie osobowym jest jeszcze pan mąż oraz siostra Pdp, która sprząta, gotuje, pierze i prasuje. Śniadanie, poobiednią kawę i kolację ogarnia nazwijmy go Panmąż :haha:. A ja jak @LACH sprzątam po posiłkach. Moje "zadania" to pomoc Walusi (Pdp) przy toalecie porannej i wieczornej, kąpiel 2 razy w tygodniu i jeżdżenie (korzysta z wózka) z nią do klo... i mam cały czas nieodparte wrażenie, że pracuję jako babcia klozetowa, bo sprzątanie łazienki też na mojej głowie. :haha:.

A w ogóle to miałam plana na otwarcie sezonu: " Schudnę do Sylwestra" i moje plany poszły w... isdu... Żarcie w, wersji soft all inclusive, siostra gotuje prawie tak doskonale jak ja:szydera:, ale drożdżowe z jabłkami i kruszonką, które królowało na stole w sobotę i niedzielę do kawy, no wymiata. :mur:. O naturo parszywa i zdradziecka! Dobrze, że wczoraj my zeżarli wszystko, bo jest nadzieja, że dzisiaj będzie cóś kupnego, bo rozkosznego zapachu ciasta nie czuję :d... Ale, żeby nie było tak słodko pierdząco, okazało się po moim przyjeździe, że Walusia "lata po nocy" do klo, bywa, że 2-3 razy. Tydzień temu wróciła ze szpitala, ma problem z nerkami, pomimo pieluchomajtek i wkładki dla zabezpieczenia, nie znosi jakiejkolwiek wilgoci tam i opcja sikania do pampka odpada. Zresztą ona jest zdrowa na umyśle, potrzeby fizjologiczne załatwia jak każdy zdrowy człowiek. Zmienniczka biegała do niej w nocy, a ja jeszcze nie dostąpiłam tego zaszczytu, Panmąż do niej wstawał. Nie wiem co jest tego przyczyną... może luźno rzucone zdanie do syna Walusi , który jest derektorem generalnym tego przybytku i o wszystkim decyduje, że 3 razy nocne wstawanie, to dużo. :haha:. A może to jest na razie taka "propaganda", żebym nie zwiała, bo takie obawy ponoć miał przed moim przyjazdem, czemu dał wyraz w rozmowie ze zmienniczką? :haha:. Pożywiom, uwidzim jak mawiają starzy Indianie :d. Zjechać z własnej woli nie zjadę, najwyżej będę negocjować i jakoś przemorduję, chciałam bez świąt i bez agresji demencyjnej, to mam. :cool:. I tak jak napisałam wyżej, cała moja robota sprowadza się stricte do czekania na dzwonek, zejścia na dół i do klo... A papu też dzwonią :szydera:

Miluśkiego i oby Nam się darzyło. Howg! :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Witam się świtkiem ...koło południa , bo tak wypadło :haha:Na sztelę przybyłam późno , kilkanaście minut po 23-ej . Tak jak przewidywałam , trasa była bardzo uciążliwa ze względu na korki . Komfort jazdy nawet , nawet , mimo , że w trójkę siedzieliśmy z przodu . Na tyle Mercedesa Vito nie było siedzeń i zawalony był bagażami . Kierowca bardzo sympatyczny , współpasażer również ....gdyby nie przymusowe postoje w korkach , czasem zjazdy z trasy fajnie by było . Niestety taki to dzień , że wszyscy wracali do domów , pracy . Dobrze , że dotarłam zmęczona , ale w jednym kawałku  i tylko to się liczy .

Jadzia słabiutka wczoraj  po wyjściu w sobotę ze szpitala , ale dziś już w miarę ....gadanie ma , ponad dwugodzinną konferencję zaliczyłyśmy , teraz ona ma prasówkę a ja chwilę przy lapku . Obiad ...zupa jarzynowa i to na dwa dni ...a mi tam wsio rawno ....aby się nie przepracowywać za bardzo :haha:

Miłego dnia i tygodnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LACH fajnie, że jesteś z nami. Jak to mówią:wreszcie coś w rajstopach drgnie:haha:. W sensie-rozruszania towarzystwa, no bo zauważyłam, że jak "Man" na horyzoncie - to z automatu wciągamy brzuchy, ściągamy pośladki i memłon wypinamy:haha:(memłon-od przedwojennego:oprzyj głowę na mem łonie:haha:). 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BabaJagusia napisał:

@LACH fajnie, że jesteś z nami. Jak to mówią:wreszcie coś w rajstopach drgnie:haha:. W sensie-rozruszania towarzystwa, no bo zauważyłam, że jak "Man" na horyzoncie - to z automatu wciągamy brzuchy, ściągamy pośladki i memłon wypinamy:haha:(memłon-od przedwojennego:oprzyj głowę na mem łonie:haha:). 

Co byś nie napisała, to ja zrozumiem wszystko. Bo chcę zrozumieć intencje piszącego.

Co do prężenia ciał, to luks, tak natura chciała.

Oby forum drgnęło, tylko nie jak u emeryta w nogawicy.

A gdzie nam, chłopom lepiej, jak nie na tym memłonie :oklaski::hura::oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2::d

Od piątku wieczorem przebywam na nowym "projekcie", w dawnym Dederówku, w zasadzie rzut motyką od granicy na Odrze, w pipidówce o tajemniczej nazwie Lohsa. :d. Do "opieki" mam byłą panią doktor pulmonolog, po przebytym udarze. Lewa strona niewładna. Na stanie osobowym jest jeszcze pan mąż oraz siostra Pdp, która sprząta, gotuje, pierze i prasuje. Śniadanie, poobiednią kawę i kolację ogarnia nazwijmy go Panmąż :haha:. A ja jak @LACH sprzątam po posiłkach. Moje "zadania" to pomoc Walusi (Pdp) przy toalecie porannej i wieczornej, kąpiel 2 razy w tygodniu i jeżdżenie (korzysta z wózka) z nią do klo... i mam cały czas nieodparte wrażenie, że pracuję jako babcia klozetowa, bo sprzątanie łazienki też na mojej głowie. :haha:.

A w ogóle to miałam plana na otwarcie sezonu: " Schudnę do Sylwestra" i moje plany poszły w... isdu... Żarcie w, wersji soft all inclusive, siostra gotuje prawie tak doskonale jak ja:szydera:, ale drożdżowe z jabłkami i kruszonką, które królowało na stole w sobotę i niedzielę do kawy, no wymiata. :mur:. O naturo parszywa i zdradziecka! Dobrze, że wczoraj my zeżarli wszystko, bo jest nadzieja, że dzisiaj będzie cóś kupnego, bo rozkosznego zapachu ciasta nie czuję :d... Ale, żeby nie było tak słodko pierdząco, okazało się po moim przyjeździe, że Walusia "lata po nocy" do klo, bywa, że 2-3 razy. Tydzień temu wróciła ze szpitala, ma problem z nerkami, pomimo pieluchomajtek i wkładki dla zabezpieczenia, nie znosi jakiejkolwiek wilgoci tam i opcja sikania do pampka odpada. Zresztą ona jest zdrowa na umyśle, potrzeby fizjologiczne załatwia jak każdy zdrowy człowiek. Zmienniczka biegała do niej w nocy, a ja jeszcze nie dostąpiłam tego zaszczytu, Panmąż do niej wstawał. Nie wiem co jest tego przyczyną... może luźno rzucone zdanie do syna Walusi , który jest derektorem generalnym tego przybytku i o wszystkim decyduje, że 3 razy nocne wstawanie, to dużo. :haha:. A może to jest na razie taka "propaganda", żebym nie zwiała, bo takie obawy ponoć miał przed moim przyjazdem, czemu dał wyraz w rozmowie ze zmienniczką? :haha:. Pożywiom, uwidzim jak mawiają starzy Indianie :d. Zjechać z własnej woli nie zjadę, najwyżej będę negocjować i jakoś przemorduję, chciałam bez świąt i bez agresji demencyjnej, to mam. :cool:. I tak jak napisałam wyżej, cała moja robota sprowadza się stricte do czekania na dzwonek, zejścia na dół i do klo... A papu też dzwonią :szydera:

Miluśkiego i oby Nam się darzyło. Howg! :całus:

To ty taka na telefon tfu..na dzwonek jesteś??? A potem  co?

Pada pytanie:" Pan wzywał milordzie"?:haha:

Bramki na monety założyć założyć 50centow w angebocie bo już są "wejsciowki" po 1 euro:szydera:

I tak trzymaj...do świąt zleci

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LACH napisał:

Wróciłem:
(alfabetycznie)
@Afryka by znaleźć część wspólną naszych poczuć humoru.
@asna bracie, by zapytać jak tam w naszym ukochanym Kraju "...węgla i stali i s o s n y i konwalii...", Polsce?
@awe59 ponieważ Twoja licealistka Julka, to rówieśnica mojej pociechy i ciekaw jestem co słychać?
@BabaJagusia gdyż jeszcze mało o sobie wiemy.
@Barbara48 byś zawsze wiedziała, że jest ktoś, kto o Tobie cieplutko myśli i dobrze Ci życzy. I ma batoniki bounty za pazuchą.
@Baśka powtarzająca się bo: w mordkię jezia i mandollina.
@beatrix+ ponieważ kieleckie takie cudne...
@Blondi gdyż nikt i nigdzie na świecie, nie jest taki jak Ty. Jesteś jak kwiat mahameru.
@Dodzisława bo lubimy pikować. Dosłownie.
@emma bo jestem ciekaw realu.
@fioletowa.mysz bo: Si!!! I tyle w tym temacie.
@foczka63 bo czasem z kimś inteligentnym trzeba po pis ać.
@geronimo bo Tobie zawsze po drodze.
@Grzegorz B ponieważ zazdroszczę Ci troski córki pdp.
@hawana gdyż...tak. Postaram się to rozwinąć na forum. Mamy duże pokłady
@Heidi ponieważ trzeba wspierać ludziska, które na karku mają kiepełę. Choćby wirtualnie.
@Janeczka1963 by przypomnieć Ci, że to ja pierwszy napisałem: do góry głowa i że mam dobrą rękę.

@Joy albowiem i ojciec chrzestny powinien się czasem posłuchać.
W tym rzecz, że można. Czasem(monolog Pana Jana).

@kris bo nie zamknąłeś buzi a Zegarmistrz patrzy.
@Krista by Ci powiedzieć, że jesteś najwspanialszym PRowcem. Chociaż, patrząc na politykę opozycji, to i Bóg PR-u  im nie pomoże.
@LACH bo i o to i o to!
@lucinda gdyż musimy dla lucynabeata wnieść poprawki do regulaminu OR, oraz ujednolicić pisownię języka ojczystego. A! I wreszcie przydałoby się ustalić płeć. Znajdziemy po temu odpowiednie, intymne miejsce.
@Malina 1 lubelanka, się wie! Lubelaki to do ręki Ludzie!!!
@maras1 bo pocisnąłem i mam rację, i bez "może".

@Maria Jolanta bo zapodziały mi się tajne, odblokowujące linki do Ciebie.
@Marta B dlatego, że uwielbiam Twoje, meteorologiczne zestawienie łachudry z pogodą.
@Michasia 1959 bo jesteś bardzo dobrym człowiekiem.
@Mirelka1965 ponieważ długo nie mogłem przekonać się do Ciebie. Ale to już czas przeszły.
@MisiekFfm , ponieważ muszę rozkminić, gdzie się podziały pelisy tych siedmiu krasnoludków z awatara.
@NNNdanuta ponieważ muszę pogratulować niezwykle trafionej zmiany wyglądu.
@ORIM byś sam tu tak wiele nie klepał.
@salazar gdyż jestem osamotniony w korekcie interpunkcji, stylistyki i ortografi.

@sayonara 52 bo patrzysz na mnie przychylnym okiem.
@scarlett ponieważ bardzo mało o Tobie wiem ale zdrówka życzę Ci zawsze.
@Tomas1965 bo do pary z salazar jesteś polonistą, perfekcjonistą(tylko proszę, baśki już nie poprawiaj).
@violka gdyż tak to już jest, że jednym psy liżą mordy niestety a drugim rozkosznie paluszki, stety.
@❤️Wenusia ❤️ ? dzień dobry, mam na imię Radek

Ktoś mi uszedł, kogoś pominąłem w "skojarzeniach"? Jeśli tak, to popełniłem faux pas. Izwinitie. Chętnie przewinę. :d


 

Jeszcze nie dojechałem, bus ledwie w Brandenburgii, a już zostałem wywołany do tablicy. To miłe, taki pierwszy dzień

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, lucinda napisał:

To ty taka na telefon tfu..na dzwonek jesteś??? A potem  co?

Pada pytanie:" Pan wzywał milordzie"?:haha:

Bramki na monety założyć założyć 50centow w angebocie bo już są "wejsciowki" po 1 euro:szydera:

I tak trzymaj...do świąt zleci

Bez milorda i bez milady :szydera:... "A potem" ... siedzę i czekam na ten nieszczęsny dzwonek, czasem długo czekam, bo Panmąż to w ogóle najlepiej wykonuje wszystkie czynności. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry :d

@Baśka powtarzająca się dobrze, ze jestes:oklaski:

@LACH witam i zaraz pytam, bo te powierzchnie nie daja mi spokoju. Oczywiscie uzytkowe, erotyczne miales na mysli?

Daj spokój :szydera:

Myślałem o tych Twoich, bezkresnych "pokładach wyrozumiałości", które możemy razem, z pożytkiem i skutecznie eksploatować, ku obopólnemu zadowoleniu. Co Ty na to? :dobrze:

Jeśli myślałaś o forumowym flircie, to również oddaje się do Twojej dyspozycji we wspólnym flirtowaniu. Nie widzę żadnych przeciwwskazań!(Vabank II, czyli riposta; dyr. więźnia).

 :hura::szydera::hura:

Oj będzie gorrrąco!!! :haha::hura::haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

Daj spokój :szydera:

Myślałem o tych Twoich, bezkresnych "pokładach wyrozumiałości", które możemy razem, z pożytkiem i skutecznie eksploatować, ku obopólnemu zadowoleniu. Co Ty na to? :dobrze:

Jeśli myślałaś o forumowym flircie, to również oddaje się do Twojej dyspozycji we wspólnym flirtowaniu. Nie widzę żadnych przeciwwskazań!(Vabank II, czyli riposta; dyr. więźnia).

 :hura::szydera::hura:

Oj będzie gorrrąco!!! :haha::hura::haha:

Myslalam o mozgu, bo on mnie najbardziej nakreca:$

Ale wybaczam niejednomyslnosc:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Myslalam o mozgu, bo on mnie najbardziej nakreca:$

Ale wybaczam niejednomyslnosc:hura:

W ARCHIWUM napisałaś, że nie zdążyłaś wykorzystać posiadanych umiejętności. Więc jeszcze raz proszę o szansę dla nas. :hura::szydera::hura:

Flirtowanie, to też tolerowanie drugiego człowieka. Śmiało! Nie wstydaj! :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...