Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Michał845 napisał:

@fioletowa.mysz- Tak, masz dużo racji fioletowa mysz. Ale gdy zmiennik powie, że na adresie jest zaburzony agresywny PDP, gdzie są rękoczyny, wyzwiska, plucie, itd. I ma tak każdy zmiennik... to wiesz... sprawa jest chyba jasna.  

Ale jak mówiłem masz też rację. Byłem na jednym adresie gdzie poprzednie opiekunki rezygnowały masowo bo niby PDP był lekkim zboczuchem. Że pytał opiekunek np. czy nie chcą kursu całowania, itp.  Ale jak pojechałem to wszystko grało i był to mój najlepszy adres na jakim byłem.

O mojej pdp też słyszałam, że jest agresywna i demencyjna ( goowno prawda). Twierdziła tak pani wyrzucona ze zlecenia za pijaństwo. No cóż. Są ludzie i ludziki.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Może grało dlatego,że z Tobą PDP nie chciał się całować:):):)

Hehehe, chyba tak :D

Na moim pierwszym adresie na jakim byłem w rodzinie był jeden facet (jak się potem okazało) innej orientacji. Pewnego razu napisał mi sms'a: "Hej Michał, nie masz dziewczyny, więc tak też sobie pomyślałem, że może lubisz się też bawić z facetami?"  Ja odpisałem, że ze wszystkimi się lubię bawić.  To on chyba to mylnie uznał za przyznanie się do innej orientacji i mi napisał, że mu się podobam i co to on nie lubi z facetami robić. Że najbardziej lubi do buzi i inne świństwa. Masakra jednym słowem :kopara: Nic mu nie odpisałem i już się na adresie nie pojawiał. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj!

Dzien dobry!

Pszczolki, trutnie i mrówisie.

Uskrzydla mnie perspektywa  spotkania z kolezanka.:oklaski:

U mnie pochmurno i siąpi.

Do polnocy siedzialam z corka pop(wrocila z targowo o 22.00)

wypilysmy czerwone winko. boki mnie bolaly od smiechu ,opowiadala mi o wrazeniech z Marakeszu.

Jazda na wielbladzie i takie tam.

Ma kobieta niesamowite poczucie humoru.

Na pewno nie po matce.

To lekkosci, szybkosci by dzien minal!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michał845 napisał:

Oj hawana hawana :d  Agencje często powiedzą prawdę, że jest demencja, że pacjent porusza się na wózku, itd. Ale już sami mają demencję i rzadko wiedzą o tym (nawet jeśli w ciągu miesiąca adres zaliczyło 3 opiekunów), że pacjent jest agresywny albo są inne większe problemy.

Zdarzylo mi sie, ze wiecej dowiedzialam sie od agencji niz od zmienniczki,ale to byl wyjatek. Uwazam, ze nie ma wiec reguly,tu rzadzi interes i moze go miec rowniez zmienniczka.

Kieruje sie wlasna logika i nie biore dlugich turnusow(bo zwykle jade w nowe miejsce).

Wrocic zawsze moge, gdy termin bedzie mi odpowiadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał845 napisał:

U mnie na południu Bawarii przy Alpach pogoda super. Jak w lato :dobrze:

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Potwierdzam, pięknie jest, w słońcu koło 30*, Föhn i lekki podmuch jesiennego wiatru.

W ogródku, w którym dwie godziny temu nadrobiłam zaległości kaloryczne, dzikie tłumy, w czasie "prawdziwego" lata było dużo luźniej.. Do tego Blaskapelle, panie i panowie w Trachcie, Ayingerweissbier oraz pieczeń wieprzowa z chrupiącą skórką, mniam :D.

Życzę spokojnego wieczoru :).

PeEs, Michale, gdzie stacjonujesz? 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się przywitowywuję w ostatni chyba dzień prawdziwego babiego lata :cześć2:Rano, tak około 7,30 wybyłam na wrocławski plac... Postanowiłam kupić nową walizkę, rozmiar średni, jednocześnie postanawiając, że wszystko co mi się do niej nie zmieści będzie uznane za zbędne... Cierpię na bagażowstręt i muszę się z tego leczyć, a raczej zapobiegać :haha:Walizkę oraz :659_smoking: zakupiłam, a przy okazji trzy książki w twardej oprawie ze złoconymi napisami (Fredro, Orzeszkowa i Kapuściński), stan właściwie nowe po 5 zł. każda :o Bardzo tania ta literatura z placowego kocyka.., schodzi na psy?

Miłego wieczoru i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, chociaż mokry :)

Cieszę się z fajnie spędzonej soboty z forumową koleżanką. Podziwiałam wcześniej jej akuratne, trafiające w punkt posty, a teraz wiem, że na żywo jest jeszcze lepsza :oklaski: 

Po przejściu przez pozostałości celtyckich murów obronnych, las podstawił nam przed oczy grzyyyyby w niezliczalnych ilościach. Piekarnik pełen, gar obgotowanych i talerz kapeluszy prawdziwków czekający na pomysł. Zapach suszących się  bardzo intensywny. 

Miłego dnia

IMG-20191026-WA0000.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia  nie byłyśmy przygotowane na taki atak. Ja opróżniłam plecaczek ( zjadłam co było do zjedzenia, resztę upchałam po kieszonkach albo w torebce koleżanki. Ale plecaczek zapełnił się zbyt szybko to z bluzy dresowej powstał worek który też szybko się zapełnił. Ostatnie grzyby trzeba było w rękach nosić. :haha:

Ale jedno.mnie zaskoczyło. Niemieckie grzyby wyglądają tak samo jak polskie. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BabaJagusia napisał:

No to poproszę przesłać mi nadwyżkę:tak2:

Poległyśmy, bo nie miałyśmy możliwości zabrać całego atakującego dobra, ale z przeróbką dałam radę :)

To moje pierwsze grzybobranie od 2 lat, sorki Baba Jagusia, egoistycznie wykorzystam sama:$  Przy następnym będę rozdawać :) 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...