Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aha! Dzien dobry.

Wstawilam ,,bulion,, wolowy,, 

2 godziny gotuje sie,a mieso nadal twarde:(((

Boje sie jak ognia szybkowarow, wiec gotuje normalnie.

Wolowina niby mloda, z mlodych byczkow.

O 13 mam podac zupe,

Z miesem nie ujawnie sie,ze twarde, tylko co potem z nim zrobic?

Jesli nie zmieknie.

Jade polazic po sklepach, ot tak.

Kupie w Primark baleriny za 5 ojro ,do chodzenia po domu:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szydełkuję na urlopie. Nie ma szans,  ani wolności. Jak nie Pan mąż cały cuś kce,  to Teściopedia,  albo psy na kolanach. 

A wieczorami jestem tak padnięta,  że idę szybko spać. 

Przedmieścia Düsseldorfu.

Za obrusik wezmę się na zleceniu. 

Właśnie wróciliśmy z cmentarza od moich Rodziców, zaczęłam porządki wcześniej,  bo coraz więcej mam grobów do obsługi.

A po niedzieli na Śląsk uderzam,  zatem Sylwuś wszystko zdarzyć się może..:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kochani, prosimy Was o przeniesienie rozmów przy kawie na czata. Chcemy, byście go wypróbowali i przesłali nam swoje uwagi i pomysły. Wydaje nam się, że to najszybsza wersja luźnych rozmów. Po kilku dniach podejmiemy decyzję co do dalszego jego używania. Pozwoli nam to zbadać obciążenie forum przy nowym narzędziu. 

Na czat możecie wejść: https://opiekunkaradzi.pl/chatbox/room/1-czat-po-godzinach/ lub korzystać z niego w wersji podręcznej, dostępnej po prawej stronie na dole każdej strony. Można go ukrywać.

Dajcie szansę nowemu wynalazkowi. My pracujemy nad możliwością tworzenia własnych pokoi i prywatnych rozmowach. Temat rozmów przy kawie na czas testu zostaje zamknięty. 

Pozdrawiamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam protest przeciwko zamknięciu rozmów przy kawie. Pojawia mi się taki komunikat: Too long message! Only allow 300 characters.

To nie moja bajka :smutek: Nie widać poprzednich rozmów, nie można cytować....a w olerę jasną z takim ułatwieniem >:( 

Zbierzmy się do coopy i może Moderacja przywróci nam to, c się sprawdziło i dawało radość! :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Składam protest przeciwko zamknięciu rozmów przy kawie. Pojawia mi się taki komunikat: Too long message! Only allow 300 characters.

To nie moja bajka :smutek: Nie widać poprzednich rozmów, nie można cytować....a w olerę jasną z takim ułatwieniem >:( 

Zbierzmy się do coopy i może Moderacja przywróci nam to, c się sprawdziło i dawało radość! :donos:

Jestem za, zgadzam się w 100%:dobrze:

Modercji należy się lanie:lanie:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Składam protest przeciwko zamknięciu rozmów przy kawie. Pojawia mi się taki komunikat: Too long message! Only allow 300 characters.

To nie moja bajka :smutek: Nie widać poprzednich rozmów, nie można cytować....a w olerę jasną z takim ułatwieniem >:( 

Zbierzmy się do coopy i może Moderacja przywróci nam to, c się sprawdziło i dawało radość! :donos:

Popieram, po stokroć popieram!!! Co to za sosnowizna ten czat... Taki czad, że nie umiem się z tym obchodzić.No w mordę cara Mikołaja!, >:(:sos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Popieram, po stokroć popieram!!! Co to za sosnowizna ten czat... Taki czad, że nie umiem się z tym obchodzić.No w mordę cara Mikołaja!, >:(:sos:

Jak się obudziłam i weszłam na forum, to tak mi adrenalina strzeliła w górę, że pół nocy spać nie będę >:( Jak tylko wpowadzono czat, zrobiłam parę postów i olałam....nie idzie się komunikować i małe okienko jest, i nie można cytować, i nie można przywoływać....to jakaś porażka :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Ani sprawdzić co kto tydzień temu naskrobał, ani zacytować, ja jestem nie ogarnięta technicznie i jestem w wielkiej, czarnej dupie... :papieros:

My jesteśmy w pracy a nie każdy ma czas i możliwości, żeby cały czas śledzić zmiany na czacie.Ja zostaję tu:dobrze:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, scarlett napisał:

Też protestuje przeciwko czarowi i zamknięciu kawówek..po co psuć coś co dobrze działa? Na czacie pokazuje mi się tylko kilka ostatnich wpisów, a ja lubię wieczorkiem poczytać z całego dnia...Mirellka jestem z tobą 

 

Już rośniemy w siłę :oklaski: I możemy normalnie poplotkować, jak za (nie tak)dawnych czasów :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...