Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

nie Jesteś sama cudakiem, ja też mam konto na fb i z niego nie korzystam mam w fonie mesengera i to mi wystarczy do kontaktu ze światem:cmok:

@Blondi

@Janeczka1963

tez od wielu lat mam konto na fb ,takie wiecej tematyczne,rzadko zagladam, obserwuje kilka osobi jak sa powiadomienia to wpadam,by skomentowac.

Teraz kiedy jestem ,,poza srodowiskim,, rzadko zagladam,

bo wspomnienia nadal sa bardzo bolesne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca się u ciebie nie grzeja?

Napieraj na spoldzielnie ,czy tam wspolnote.

Dzwon ,dzwon.

U mnie swieczki ida w ruch wieczorem.

Ulubione to oczywiscie lawenda .

Tyle ze ja grzeje i wietrze.

dodam, ze wczoraj syn jak wpadl do mnie, to zapytal :mamo a gdzie katafalk.

Ja otoczona kwieciem jesiennym i kilka swieczek :haha:

Wietrzę cały czas , tylko jak spojrzałam na termometr i ujrzałam 2 stopnie .....to mnie takie dreszcze złapały , że kubełka z kawą utrzymać nie mogłam :szydera:

Podgrzewacze zapachowe to musowo , ale jak okna pouchylane to nie duszą , tylko przyjemnie pachną i niwelują  te " inne " zapachy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

No nie wierzę....znowu pierwsza jestem :haha: Ale, jak to mówią, kto rano wstaje....:szydera: Czekam więc na to, co dostanę :szydera: A na razie pada deszczyk i moja wyprawa do lasu stoi pod znakiem zapytania >:( Wczorajszy wypadzik był mało owocny >:( Nie mogę się pochwalić jak @foczka63, bo te wczorajsze mizeroty zebrane to dopiero początek wysypu w mojej okolicy, a grzybiarzy w lesie więcej jak grzybów :smutek: Dzisiaj robię (chyba) drugie podejście i jeśli będzie jak wczoraj, to poczekam do przyszłego tygodnia i wtedy dopiero wykonam kolejny atak na las :tak2: Zimno i mokro w lesie, a grzybki dopiero wychylają się z ziemi :smutek:Nic to....zostaje chociaż przyjemność łazęgi po lasach moreny czołowej :szydera: A tymczasem ogłaszam, że nadszedł 282240934_dziedobrypitek_kot.gif.c805ec99224e2151a735724c9a22491b.gif i rozpoczynamy weekend :oklaski: Życzę zatem wszystkim miłego świętowania i genisowania (lub nie :haha:)  :oklaski:

Mirella mega urodzaju ci zyczeimages.jpeg.jpg.e74ef39f68b64a4590199292d8f439af.jpg0907d7d7ca0beae031fc24a618e0f3db.thumb.jpg.eb19beaf3ad57be0110fa82f12556d4d.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Żeby za bardzo nie odbiegać od innych to powiem, że u mnie też chłodno jakoś. Godzinkę temu nur 3 na plusie miałam na okiennym termometrze. Za to pociągająca wcale nie jestem. Przynamniej na razie.

No to co? Po papierosku?:szydera:

Ale, po mentolowym. 

Na odświeżenie oddechu :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko:), za oknem zimno, 8 gradusów u mnie, trzeba się z ciepłymi ubraniami przeprosić:(, jak ja nie cierpię się grubo ubierać:przekleństwa:

Wszystkim bez wyjątków życzę miłego piąteczku:cmok: i udanego dnia:całus:, wszak to weekend się zaczyna:hura:

00097HSAUY9D5MNG-C448.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

U mnie też zimno. Mokasynki ubrałam bo w klapkach mi stopy marzną. Ja tu żyję wycieczkami do miasta, które jest małe i zapyziałe ale zawsze to jakaś odmiana.....:haha: człowieki inne można pooglądać....:oklaski:

A w ogóle to internet wymieniony, miał śmigać i doopa. Wieczorem nie ma możliwości połączenia....no szlag by to trafił....miało być super a wyszło jak zwykle...

Miłego dnia.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

U mnie też zimno. Mokasynki ubrałam bo w klapkach mi stopy marzną. Ja tu żyję wycieczkami do miasta, które jest małe i zapyziałe ale zawsze to jakaś odmiana.....:haha: człowieki inne można pooglądać....:oklaski:

A w ogóle to internet wymieniony, miał śmigać i doopa. Wieczorem nie ma możliwości połączenia....no szlag by to trafił....miało być super a wyszło jak zwykle...

Miłego dnia.

Ja też tak miałam,  aż okazało się, że w smartfonie i tablecie musiałam w ustawieniach włączyć LTE2. Jest lepiej. Nie wiem jak u Ciebie to wygląda. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MisiekFfm napisał:

Bawi się może ktoś w grę internetową "Quizwanie", albo niemieckojęzyczną wersję tegoż, pn. "Quizduell"? 

Jeżeli tak, to wymieńmy się nickami i spróbujmy swoich sił. 

Zapraszam :cześć2::oklaski:

Ja się bawię w inne gry. Mniej ambitne. My Cafe, chociaż tu trenuję niemiecką sprachę na piśmie. Gdyż niemieckojęzycznych ludziów w miasteczku posiadam. Oraz Klondike. Tu nic nie szlifuję oprócz cierpliwości. Do kolorowanek natomiast się nie przyznam za cholerę:szydera:. Aa. I sudoku pasjami rozkminiam w celu wypędzenia mózgojada:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca się u ciebie nie grzeja?

Napieraj na spoldzielnie ,czy tam wspolnote.

Dzwon ,dzwon.

U mnie swieczki ida w ruch wieczorem.

Ulubione to oczywiscie lawenda .

Tyle ze ja grzeje i wietrze.

dodam, ze wczoraj syn jak wpadl do mnie, to zapytal :mamo a gdzie katafalk.

Ja otoczona kwieciem jesiennym i kilka swieczek :haha:

@sayonara 52 Pogratulować poczucia humoru synowi przedni żart. Podejrzewam spadek po mamusi, która też nim grzeszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

To apka?

Apka. 

Tworzysz konto w wybranym języku, albo konta w kilku językach. Każde musi mieć inną nazwę /nick/. 

Ja gram po polsku i po niemiecku. 

Grasz z losowymi przeciwnikami i że znajomymi, których możesz zaprosić do grona. Prosta obsługa. Między kontami przełącza się łatwo, bez konieczności używania hasła... 

Uff... Ale się nagadałem, jak sprzedawca japońskich noży :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MisiekFfm napisał:

Apka. 

Tworzysz konto w wybranym języku, albo konta w kilku językach. Każde musi mieć inną nazwę /nick/. 

Ja gram po polsku i po niemiecku. 

Grasz z losowymi przeciwnikami i że znajomymi, których możesz zaprosić do grona. Prosta obsługa. Między kontami przełącza się łatwo, bez konieczności używania hasła... 

Uff... Ale się nagadałem, jak sprzedawca japońskich noży :szydera:

Później zerknę cóż to za wynalazek

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...