Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko kawusią :kawa:i ciachem:ciacho:, pogoda taka sobie,chociaż słoneczko :320_sun_with_face:daje po oczach, oby do przerwy, na rowerek:446_bicyclist: się przesiądę i 2 godzinki zlecą jak nic:tak:

Miłego spokojnego czwartku życzę, żeby szybciutko przeleciał, to już będzie weekend:hura:

images (1).jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Czy ktoś poza @foczka63 i mną w robocie jest ,czy wsio na urlopach?.Jak nie grzyby ,to imprezki i :cześć:jakieś inne atrakcje.A ja tu się męczę i dopiero połowinki mam.:szok:A le dalej do przodu.

Miłego Wam.

Od wczoraj znów jestem w pracy. :haha:

Ale na grzybki też się wybiorę. Skromnie bo w De jest limit i wolno zbierać jeden albo dwa kilogramy ( zależy od miejsca )  Inaczej mandat. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Lenia odsłona druga. Doprawdy nie zgaduję, jakim cudem zwlekłam odwłok by prysznic gennisować. No w życia chyba jeszcze tak nie mialam. Zaczynam podejrzewać, że faszerują mnie zbyt małą dawką euthyroxu. Innego wytłumaczenia nie znajduję. Znaczy trzeba krwi upuścić i posprawdzać to i owo inaczej zamienię się w śpiącą królewnę, ale to już nie te lata, żeby dobrze wyglądać śpiąc>:(

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Lenia odsłona druga. Doprawdy nie zgaduję, jakim cudem zwlekłam odwłok by prysznic gennisować. No w życia chyba jeszcze tak nie mialam. Zaczynam podejrzewać, że faszerują mnie zbyt małą dawką euthyroxu. Innego wytłumaczenia nie znajduję. Znaczy trzeba krwi upuścić i posprawdzać to i owo inaczej zamienię się w śpiącą królewnę, ale to już nie te lata, żeby dobrze wyglądać śpiąc>:(

Pijawki se przystaw ...ściągną chorą krew . Lenistwo to też choroba ....jakby :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Lenia odsłona druga. Doprawdy nie zgaduję, jakim cudem zwlekłam odwłok by prysznic gennisować. No w życia chyba jeszcze tak nie mialam. Zaczynam podejrzewać, że faszerują mnie zbyt małą dawką euthyroxu. Innego wytłumaczenia nie znajduję. Znaczy trzeba krwi upuścić i posprawdzać to i owo inaczej zamienię się w śpiącą królewnę, ale to już nie te lata, żeby dobrze wyglądać śpiąc>:(

Ja tam lubię mojego lenia. Przytulam, głaszczę i jest mi przykro kiedy muszę go wygonić i zabrać się do pracy. :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@foczka63niestety te o duzej mocy wycofane,dyrektywa Unii.:(((

Mocniejsze sa te ze zbioirnikiem wodnym, ale tego nie chce.

Mam właśnie taki,ze zbiornikiem wodnym moc 2000,zbiornika jeszcze nie uzywałam ,ale i tak jestem zadowolona.Wprawdzie ma tylko jedną szczotkę i krótki kabel ,ale każdy pyłek sprzątnie:)200zł kosztował rok temu.Nawet jak padnie to nie żal tak bardzo.Do tej pory miałam zawsze Zelmery,ale cena....bez przesady.Tym bardziej ,ze u nas nie ma dywanów to jakiś super hiper mi niepotrzebny.

https://www.ceneo.pl/24991545

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry. Jeszcze nie mam reisefiber,.ale jutro będę się pakować,  to pewno się włączy. 

O odkurzaczach gadacie...u mnie też nie ma dywanów. Bo są psy, może kiedyś kupię to małe okrągłe,  samojeżdżące..

Jeszcze 2 dni i urlop. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja mojego już nie lubię.:szydera:

Też nie przepadam za moim , ale właśnie powiedziałam mu , żeby se poszedł w pistuuuu....Biorę się za ogarnianie chałupy . Sama nie chce ...musi też ma lenia ta chałupa . Dobrałyśmy się z nią w korcu maku ....widocznie  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, beatrix+ napisał:

Bry. Jeszcze nie mam reisefiber,.ale jutro będę się pakować,  to pewno się włączy. 

O odkurzaczach gadacie...u mnie też nie ma dywanów. Bo są psy, może kiedyś kupię to małe okrągłe,  samojeżdżące..

Jeszcze 2 dni i urlop. 

Kup takie dywany żeby były też samoczyszczace z psiej sierści :)

Udanego urlopowania Ci życzę hm może ma być Tobie życzę ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sayonara 52 napisał:

Dzien dobry, ziab .

Grzeje gazem, potem wietrze i tak wkolo.

Molestuje spoldzielnie, inne osiedla maja juz cieplo, a moja ,,zbiera glosy mieszkancow,,

Prosilam siostre ma rodzona o telefon, do s-pni coby tych glosow bylo wiecej.

Sister wyszczekana jako prawnik i radiowiec w jednej osobie, dala w elegancki sposob do wiwatu sekretarce SZEFA WSZYSTKICH SZEFOW.:haha:

Ale nadal zimno.:((

Zaraz lete do ulubionego ,,Tani Armani,,(dzis dostawa)

O 10.30 mam posiedzenie u fryzjera.

Za to jutro ,ach co bedzie jutro?

Kawitacja, oxybrazja ,maseczki, depilacja ,firanka rzes!

I tak cudnie odrestaurowana w niedziele fruuuu, Zlote Piaski.:)))

Lajtowego dnia forumisie.!

Brawo, dbasz o siebie. Znajoma wczoraj dzwoniła z Elbląga i mówiła,  że u niej już grzeją. :o U nas zawsze co by nie było najszybciej początek października. 

Kiedyś zastanawiałam się nad oxybrazją, ale ja mam predyspozycje do pękających naczynek. I nie wiem ??

Udanej regeneracji:) 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Se pojedzie, ale czy będzie czym oczy kłuć, to nie wie nikt :haha:A zaraz odliczantusa w drugą stronę "cza" będzie uruchomić :smutek: No...nie lubimy się z Panem Czasem...nie lubimy :haha:

Przecież Ty dopiero przyjechałaś i już znów odliczać będziesz??? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 18.09.2019 at 14:17, violka napisał:

Niestety nie szyją kreacji w rozmiarze mojej " córeczki " :haha: , ale z biżuterią można poszaleć :d

678720160_WhatsAppImage2019-09-18at14_04_25.thumb.jpeg.71b36bac5d0d2aa402f186b035ddde63.jpegSorry za uświnioną szyjkę , ale jak na modelkę przystało , za darmo nie pozuje i aby zgodziła się na współpracę , należy mieć w zapas przysmaków w zasięgu jej wzroku :szydera:

@violka

jak cudna dzidzia w motylkach!!!!:777_revolving_hearts:

(a to przekupna piesela!) ;)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Niee. Chodzi o jadalne bulwy topinamburu. W PL kupuje se na bazarze ale tu nie widzę nigdzie. Stąd moje pytanie.:smutek:Potrzebuje do uzupelnienia mojej porąbanej diety. To co przytachałam z PL zeżarte i teraz nie mam gdzie dokupić.

@fioletowa.myszwidzialam w DE na targu.

Kopnij sie na najblizszy i poszukaj na straganach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje, ze molestowana spoldzielnia wlaczyla ogrzewanie!

Jest bosssko!

Skrocilam drastycznie wlosy i dalam se zrobic rozne pasemkaO.o

Teraz gotuje fasole niby po bretonsku ale ulepszona, ,ogorkowa, i biore sie za faszerowanie zoltych dlugich papryk mozarella.

Nie znalazlam serow tartych, a nie usmiecha mi sie tarcie na tarce,

wiec bedzie z mozarella.

W ten oto sposob zabezpieczam syna siostry i mame przed smiercia glodowa, kiedy ja bede moczyc grzeszne cialo w Morzu Czarnym.

Az sie sama dziwie, ze taka przacowita jestem:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek mieliśmy płynąć z Martą promem Stena Line z Gdyni do Karskorony w Szwecji.

Tam całodzienna wycieczka autokarowa z przewodnikiem, wykupione mieliśmy śniadania i kolacje na promie 

(wszystko zapłacone)

Dziś dzwoni do mnie jakiś chyba Szwed (Bo mówił taką łamaną polszczyzną)

i mówi, że wycieczka jest niestety nie aktualna,

i jak zgodzę się na wypłynięcię dzień wcześniej

to w ramach rekompensaty mam na promie on exluziwe

i kabinę zmięnią mi ze standardu "komfort" na standard "premium"

co miałem zrobić??? zgodziłem się. 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...