Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, beatrix+ napisał:

A mnie ktoś słońce przesunął. 

Jeszcze niedawno,  jak przyjechałam tu słonko było po lewej stronie ogródka,  a teraz jest po prawej. 

Pan mąż cały mówi,  że na wschodzie zimno. Znaczy muszę się przygotować na podróż w ciepłe gatki.

Sylwuś,  a Ty musisz te prywaty wrzucać? Bo raczej mnie nie interere kto z kim i dlaczego i forum myślę też nie ,  od tego są PW i mejle. No i telefony i inne komunikatory. 

No, chyba że MUSIAŁAŚ. 

Idę kawusi sie chlipnąć,  miłego dzionka dla Wsiech!

Musiałam. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Drogie Panie, proszę o pomoc w  odnalezieniu informacji odnośnie wyjazdów do Szwecji i wszystko co z nimi jest związane. Niestety, po wpisaniu w wyszukiwarce słowa Szwajcaria wyskakują mi tylko oferty pracy :$ a ja, chciała bym się do  wiedzieć  jak to wygląda od strony opiekunek. Druga rzecz, to proszę o jakiś link do strony gdzie mogłam bym się zaznajomić jak to jest, gdy mam jeździć samochodem w Niemczech- chodzi mi o ubezpieczenie itp.. Dziękuję od razu za wszelkie podpowiedzi . :)

Edytowane przez Pani w okularach
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Niestety nie szyją kreacji w rozmiarze mojej " córeczki " :haha: , ale z biżuterią można poszaleć :d

678720160_WhatsAppImage2019-09-18at14_04_25.thumb.jpeg.71b36bac5d0d2aa402f186b035ddde63.jpegSorry za uświnioną szyjkę , ale jak na modelkę przystało , za darmo nie pozuje i aby zgodziła się na współpracę , należy mieć w zapas przysmaków w zasięgu jej wzroku :szydera:

 

 

Cuuuuudnie❤

Paczta, jak outfit piesków wyraża upodobania pańc

Mój minimalizm wyrażony na moim pupilku:

20170203_134522(1)-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

Jako, że wczoraj nie wchodziły,  dziś próbuję udokumentować relację. 

Uwielbiam stare cmentarze,  egal religie,  narodowości...

0f0eea99c311.jpg

 

6d87cbb8fa9e.jpg

Jego żona zmarła w 2017.

Grobowiec rodzinny 

b45e2205de24.jpg

 

 

Kuźwa. Beatrix! Kawę wyplułam na ulubiony podkoszulek. Przecież do Święta Zmarłych jeszcze ponad miesiąc:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fioletowa.mysz Całkiem mozliwe,  ale widocznie nie bylo Cię wczoraj na forum i nie wiesz wszystkiego. :trele: Albo mnie lekceważąco czytasz :p :szydera: tylko się nie obrażaj. Obiecałam wrzucić,  to uczyniłam,  bo się nudziłyście. Na kalendarzu jakimś cudem Myszencjo się znam,  o !xd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

@fioletowa.mysz Całkiem mozliwe,  ale widocznie nie bylo Cię wczoraj na forum i nie wiesz wszystkiego. :trele: Albo mnie lekceważąco czytasz :p :szydera: tylko się nie obrażaj. Obiecałam wrzucić,  to uczyniłam,  bo się nudziłyście. Na kalendarzu jakimś cudem Myszencjo się znam,  o !xd

No nie czytałam forum. Przyznaję się bez bicia:nie_widzę:. Spacyfikowała mnie jelitówka (Aż mnie hemoroidy boleć zaczęły):szydera: i durno się czułam ze srajtkiem w kiblu. Tylko dzisiaj okiem rzuciłam ale nie leciałam do tyłu, żeby uzupełnić braki. Nadrobię później.

Pi.eS. Ja z tych nie obrażających się jestem.:p

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fioletowa.mysz po polsku to słonecznik bulwiasty,:327_sunny: taki mały kwiatek, raczej nie będziesz miała z niego nic do jedzenia, zobacz w wiki co na ten temat piszą:cmok:

A taki normalny słonecznik do jedzenia to na polu sobie zerwij, albo w sklepie już obłupany kupisz:d

W polsce w sklepie  ogrodniczym kupowałam cały w łupinkach i normalnie można było jeść:cmok:

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@fioletowa.mysz po polsku to słonecznik bulwiasty,:327_sunny: taki mały kwiatek, raczej nie będziesz miała z niego nic do jedzenia, zobacz w wiki co na ten temat piszą:cmok:

A taki normalny słonecznik do jedzenia to na polu sobie zerwij, albo w sklepie już obłupany kupisz:d

W polsce w sklepie  ogrodniczym kupowałam cały w łupinkach i normalnie można było jeść:cmok:

Niee. Chodzi o jadalne bulwy topinamburu. W PL kupuje se na bazarze ale tu nie widzę nigdzie. Stąd moje pytanie.:smutek:Potrzebuje do uzupelnienia mojej porąbanej diety. To co przytachałam z PL zeżarte i teraz nie mam gdzie dokupić.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkie@:cmok::szydera: dzisiaj mnie wykonczyła najmłodsza wnuczka, 20 min płaczu i nijak uspokoić, tak darła pyska że starsza już chciała do sąsiadów, ale mamusia wróciła i cyca i spoko, a tak to przez cały dzień papucha zadowolona:szydera: ale jak patrzę jak Julka 3.5 roku tańczy całuje przed 4 miesięczną siostrą Zuzią, zabawia, no super:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@fioletowa.mysz przykro mi kochana, ale nie widziałam nic takiego w sklepie, ale może w dużych marketach dostaniesz:cmok:

Szkoda. 

O to mi kaman

https://www.salon24.pl/u/zdrowie/796354,topinambur-czyli-slonecznik-bulwiasty-wlasciwosci-lecznicze-i-sposoby-przyrzadzania

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Niee. Chodzi o jadalne bulwy topinamburu. W PL kupuje se na bazarze ale tu nie widzę nigdzie. Stąd moje pytanie.:smutek:Potrzebuje do uzupelnienia mojej porąbanej diety. To co przytachałam z PL zeżarte i teraz nie mam gdzie dokupić.

Kartofle se kup ...to też bulwy . Posyp słonecznikiem i gitarra :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...