Skocz do zawartości

Pani w okularach

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Szukam przez agencje (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @maras1 Bardzo dziękuję, taka informacja była mi potrzebna🤩😊
 2. @maras1 dziękuję za info. Jeszcze chciała bym poczytać wątek 3700 jak rozkminie jak do tego dojść 😜
 3. @MisiekFfm oj, przepraszam ale jestem tu nowa i się dopiero rozglądam po forum☺️
 4. Dziękuję za podpowiedź 🙂. Czy ktoś może jeszcze coś dodać??
 5. Tak, tak, oczywiście niemniej była by to dla mnie cenna informacja, jak to wygląda w systemie zdrowotnym.
 6. Witajcie. Proszę o podpowiedź w następującej kwestii. Wielokrotnie słyszę u danej rodziny jak jestem, ile oni to muszą płacić za opiekę. Z tego co wiem, podopieczni otrzymują zwroty pieniążków a ich wysokość uzalezniona jest od stopnia choroby. Nie wiem jaka jest wysokość dofinansowania. Czy ktoś może to jasno wytłumaczyć tak bym mogła się "obronić" w razie stekania że tak dużo muszą płacić na nas. Dziękuję od razu za wyjaśnienie 🙂
 7. Dzień dobry. Drogie Panie, proszę o pomoc w odnalezieniu informacji odnośnie wyjazdów do Szwecji i wszystko co z nimi jest związane. Niestety, po wpisaniu w wyszukiwarce słowa Szwajcaria wyskakują mi tylko oferty pracy a ja, chciała bym się do wiedzieć jak to wygląda od strony opiekunek. Druga rzecz, to proszę o jakiś link do strony gdzie mogłam bym się zaznajomić jak to jest, gdy mam jeździć samochodem w Niemczech- chodzi mi o ubezpieczenie itp.. Dziękuję od razu za wszelkie podpowiedzi .
 8. dziękuję ale proszę o poprowadzenie. Na forum nie widzę takiego tematu
 9. Witam na forum. Założyłam ten temat, ale być może był on już poruszany, to proszę o wskazówki. Drogie Panie, czy ktoś jeździł do Szwajcarii do opieki, i może ma chęć się podzielić wrażeniami oraz doradzić mi w kilku kwestiach??


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...