Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Darekr napisał:

Godzina młoda, ale ja jak prrzekrocze pewne granice,

to gdy inni wstają to ja mam dopiero ochotę się położyć:

wiec może:

 

Do godziny 24 jak położę się do łóżka ...zasypiam jak niemowlę . Po ...też mam kłopot z zaśnięciem . Najlepsza pora dla mnie to ok. 23 :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już jestem zmęczona jakbym na wykopkach była,,:tak2: a tak ogólnie to nic takiego pracowitego dzisiaj nie zrobilam, dzień mnie zmeczył :szydera: ta pogoda dzisiaj mi takie afro na głowie zrobila,że nie mogłam sobie ze swoimi włosami poradzić, wilgotno i duszno i ni jak ogarnąc ,,do poskarżyjek powinnam biegnąc ,,ale już za pózno,,nischt zu tragisch,spineczki mam,,

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się...obudziłam się :haha: A skoro ślepka stanęły otworem, to musowo doopsko ruszyć trza było i zajarać, i zasiorbać...czego nie omieszkałam uczynić :szydera: Zatem...483180264_dziedobrywitanie.jpg.8212965c2d33812366b7e70d11678359.jpg, jako i ja was witam we wtorek, dnia pańskiego, wygnania kolejnego :szydera: I nieważne ile nam na wygnaniu zostało...grunt, by ten dzień upłynął jak najszybciej i jak najpiękniej, czego wam i sobie życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Wstawać.Robota czeka.I kawa .I papierosek.Wprawdzie jeszcze w wyrku jestem,no ale już po spaniu.

Miłego dnia życzę wam wszystkim.

No zawsze ktoś musi obudzić.

Tym razem Teresa.

Dobra, dobra już wstaję tylko nie wiem po co,bo H.przychodzi do babci najwcześniej o 8.

Miłego dnia wszystkim

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...