Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam o poranku. Podjesień już. Za oknem cisza, ptaki odleciały tylko sroka skrzeczy.Nawet na rynku w Norymberdze pusto wczoraj było. Żadnych turystów, żadnych imprez a tak tłumnie było przez całe lato. Podjesień.Pochmurno i ma padać do środy Ale ja się cieszę bo zostało mi dwa tygodnie z wąsem do końca zlecenia.Uffff...... Jakoś tak mi się ciągnęłoJestem u małżeństwa . Pan niedowidzący i Pani demencyjna. Oboje fit .Dbają o siebie sami. Pan bardzo dba o żonę.Co tam, urlop się zbliża.

Jezu jak się cieszę
Z tych króciutkich wskrzeszeń
Kiedy pełną kieszeń znowu mam
Znowu mogę myśleć
Trochę jakby ściślej
I wymyślać śmiało nowy plan

I pięknie jest
Nieskromnie bardzo jest (Klaus Mitffoch)  .                                                                                         Zobaczmy więc co przyniesie nowy tydzień. Kawę w rękę:kawa: i do pracy.Życzę wszystkim samych pozytywnych zdarzeń.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam serdecznie wszystkich, kawusią :kawa: częstuję i słodkim :ciacho:, kto chętny to do mnie proszę:tak2:.

Słoneczko świeci od rana:320_sun_with_face:, spokojnego poniedziałku życzę każdemu:cmok:i niech ten nowy tydzień minie szybko jak wczorajsza burza:334_thunder_cloud_rain::dobrze:

pobrane (3).jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Kurka wodna , poszłam spać normalnie , po mojemu a nie wyspałam się ....nic to , szatan zaraz mnie wybudzi , jeszcze kilka łyków i będę rześka jak szczygiełek :haha:Po malutku łyk , za łykiem i będzie git . Do kompletu sztachnę się dymkiem aż mi w pięty wejdzie ...i można działać :d

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Witam. Nie ważny jaki dzień dzisiaj, ważne aby kolejny ... U mnie też przeszła burza w nocy. Z wczorajszych 31 stopni zostało kilkanaście, ale jest dość ciepło. Wlecze mi się to zlecenie, że flaki z olejem to dosłownie sprinterzy :( Mam jak @Teresadd, że chciałabym albo do domu albo gdzie indziej, na szczęście u mnie to już rzut beretem :) Miłego dzionka i buziaki :cmok:

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekendy w pracy wysysają całą energię ze mnie, są tak nudne, rozlazłe...

Wczoraj nawet zatęskniłam za odwiedzinami dzieci pdp, przynajmniej coś by się działo. A tak pdp cały dzień przesiedział na stołku w kuchni. Ja "kulałam" się od sofy z laptopem do tarasu z książką.

Dziś jestem tym weekendem tak zmęczona, że muszę odpocząć :p 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamSkoro o pogodzie to u mnie piękne słońce.Co oczywiście nie oznacza że tak będzie do końca dnia,bo jeszcze z pięć razy aura się odmieni.

Rodzina zagaduje mnie już czy tu wrócę.

Odpowiadam że zakochałam się w tej małej wysepce a do tego co się kocha to chce się wracać.

Niemniej,względy obiektywne mogą zadecydować że jestem tu pierwszy i ostatni raz.

No,pożyjemy zobaczymy.

Póki co nowy tydzień.Poniedzialek i wtorek fajny bo nie przy garach.Synowa przychodzi z obiadem,już gotowym...

Miłego dnia

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam się z Wami z jasnej strony mocy :), od sobotniego poranka jestem w domu i rozkoszuję się ciepłem domowego ogniska, ale jak rano oczy otwieram, to jeszcze nie dowierzam, że ta moja trauma z ostatniego turnusu dobiegła końca. Tak jak sobie postanowiłam, tak też zapewne będzie: raczej kończę przygodę z opieką. Piszę "raczej", bo  w życiu różnie się ułożyc przeciez może, niemniej jednak mam nadzieję, że nie będę musiała wracać do tej pracy. Na waciki juz dorobiłam :):)  Jedno wiem też na pewno: nie nadaję się do opieki nad przypadkami paliatywnymi, to nie jest na moją wrażliwość i zdrowie, ale myślę, że mimo wszystko ten trudny egzamin zdałam.

Teraz pora pomyśleć o sobie. Od najwierniejszej przyjaciółki domu dostałam takie oto motto życiowe: "Wenn du es allen Recht machst, hast du definitiv jemanden vergessen: dich!"  Pora zatem wcielić te słowa w życie.

Dziękuję wszystkim za miłą zabawę tutaj na forum, słowa wsparcia i otuchy, za wygłupy, za docinki, za to że byliście, jesteście i na pewno będziecie. Życzę samych serdeczności, uśmiechu na twarzy i ciągłej wiosny w serduchach. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich. :cześć:

Edytowane przez ewal8
  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ewal8 życzę powodzenia,a teraz przede wszystkim spokoju i odpoczynku.

Można być opiekunką - skoczkiem.Jeździc kiedy się chce,na jak długo się chce i za ile się chce( lub za ile się uda ha ha).Wiem to po sobie ;).A są naprawdę fajne miejsca pracy.Moze jeszcze zatęsknisz za De?

Nigdy nie mów nigdy :)

 

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewal8 napisał:

Dzień dobry. Witam się z Wami z jasnej strony mocy :), od sobotniego poranka jestem w domu i rozkoszuję się ciepłem domowego ogniska, ale jak rano oczy otwieram, to jeszcze nie dowierzam, że ta moja trauma z ostatniego turnusu dobiegła końca. Tak jak sobie postanowiłam, tak też zapewne będzie: raczej kończę przygodę z opieką. Piszę "raczej", bo  w życiu różnie się ułożyc przeciez może, niemniej jednak mam nadzieję, że nie będę musiała wracać do tej pracy. Na waciki juz dorobiłam :):)  Jedno wiem też na pewno: nie nadaję się do opieki nad przypadkami paliatywnymi, to nie jest na moją wrażliwość i zdrowie, ale myślę, że mimo wszystko ten trudny egzamin zdałam.

Teraz pora pomyśleć o sobie. Od najwierniejszej przyjaciółki domu dostałam takie oto motto życiowe: "Wenn du es allen Recht machst, hast du definitiv jemanden vergessen: dich!"  Pora zatem wcielić te słowa w życie.

Dziękuję wszystkim za miłą zabawę tutaj na forum, słowa wsparcia i otuchy, za wygłupy, za docinki, za to że byliście, jesteście i na pewno będziecie. Życzę samych serdeczności, uśmiechu na twarzy i ciągłej wiosny w serduchach. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich. :cześć:

image.png.59a373a9cc147c881d92ccd2193788f3.png ....wierzę, że spełni ci się to, co zaplanowałaś :oklaski: I będę trzymać za to kciuki z całych sił :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ewal8 napisał:

Dzień dobry. Witam się z Wami z jasnej strony mocy :), od sobotniego poranka jestem w domu i rozkoszuję się ciepłem domowego ogniska, ale jak rano oczy otwieram, to jeszcze nie dowierzam, że ta moja trauma z ostatniego turnusu dobiegła końca. Tak jak sobie postanowiłam, tak też zapewne będzie: raczej kończę przygodę z opieką. Piszę "raczej", bo  w życiu różnie się ułożyc przeciez może, niemniej jednak mam nadzieję, że nie będę musiała wracać do tej pracy. Na waciki juz dorobiłam :):)  Jedno wiem też na pewno: nie nadaję się do opieki nad przypadkami paliatywnymi, to nie jest na moją wrażliwość i zdrowie, ale myślę, że mimo wszystko ten trudny egzamin zdałam.

Teraz pora pomyśleć o sobie. Od najwierniejszej przyjaciółki domu dostałam takie oto motto życiowe: "Wenn du es allen Recht machst, hast du definitiv jemanden vergessen: dich!"  Pora zatem wcielić te słowa w życie.

Dziękuję wszystkim za miłą zabawę tutaj na forum, słowa wsparcia i otuchy, za wygłupy, za docinki, za to że byliście, jesteście i na pewno będziecie. Życzę samych serdeczności, uśmiechu na twarzy i ciągłej wiosny w serduchach. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich. :cześć:

Gratulacje wytrwałości!!! Dobrego odpoczynku ;)

Ile czasu odkladałaś? 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry wesołe. U mnie 18 na plusie godzinkę temu było. Nie wiem do ilu pociśnie ale nie spodziewam się upałów. I super! Nie lubię sauny.

I żadnej jesieni nie widać. Albo ja ślepawa bo zaś okulary gdzieś zapodziałam:szydera:

Nie chcem ale muszem: mimozy kwitnące widzialam, więc  jesień się  zaczyna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...