Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Tomas1965 napisał:

Gód myrning!

Łomatko jedyno! Co tu taka nadaktywność poranna? Pobiegajta se kobitki, albo inne przysiady poróbta? 

Człek się ledwo ledwie budzi, a tu szczebiot, że łeb urywa...

Było nie pić tyle...:trele:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wiola7658 napisał:

Dzień dobry kochani i zaliczony  

Andżela już w domciu ufff, warowalam całą noc  

Za oknem fajnie chlodnawo,  coś poczułam... chyba dzisiaj będzie popadać... tak mnie się wydaje no chyba że to był przelatujacy ptaszek z pełnym pęcherzem

Będzie popadywać jak nic. Jeden ptaszek wiatru nie czyni:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińskie :cześć2:

Po z lekka świerkowej nocy nastał pogodny poranek, dziadeczka do przedszkola wyekspediowałam i cóż robić z tak pięknym dniem? :oklaski::d. Chyba sobie rundkę zrobię do centrum handlowego, albo z buta, albo busem, potrzebuję DM u jak pies michy. :d

Miłego dzionka do zachodu słonka :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Witam xd:cmok: Moja terapia szaliczkowa działa, no... niezawodne jest to lekarstwo :d Pogoda się popsuła, ale mój humor wraca na miejsce :d I doszłam do wniosku, że Skaldowie mieli rację, bo nie chodzi o to żeby złapać króliczka, ale gonić go... :szydera: dlatego też druty do szaliczka mam cieńkie, szaliczek z nici (kordonek + nici) i robiony wzorem angielskim (każdy rząd przerabiany dwa razy) i w ten sposób mam ci go dopiero z 15 cm , a w normalnych "okolicznościach" miałabym go co najmniej połowę xd, a co później ??? O.o 

Wyspana i prawie odreagowana życzę wszystkim miłego dzionka, a o buziakach też nie zapominam :cmok:

Wita ski Danusiu  

Ooo i to jest poprawne myślenie i tak trzymaj kochana  

Milusiego dnia życzę

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Się z wyra zwlekłam...A dziadek śpi! Nóż mać! Mogłam dospać..

Nic to,  niech tylko pflega obsłuży,  to się w mechele* zaś rzucę. 

* regionalizm- pościel,  pierzyna,  kołdra. 

No i leje! W Polskim ogródku też!:oklaski:

A ja na starośc spać nie mogę. Wstaję przed siódmą jak pokurcz jakiś. I zadne mechele mi nie pomagają. Ani inne rzeczy też nie:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Będzie popadywać jak nic. Jeden ptaszek wiatru nie czyni:szydera:

 Czuje to w kościach  

https://tse2.mm.bing.net/th?id=OGC.4c99c2d36c11e975fbcd76b74ebbef05&pid=Api&rurl=https%3a%2f%2fmedia.giphy.com%2fmedia%2fmA155PlFvQITe%2fgiphy.gif&ehk=58c%2fMNbmyYHBJE9ib5OhEA

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pdp to człek bardzo niekonfliktowy...jest jedno "ale" (jak u większości zapewne)- wszystko chce sam zrobić, w sensie reperacje wokół i w domu też. Ja mu nie bronię, ale wszystko ma swoje granice.

Ruchowo jest fit, ale wackelig, a dziś mi na drabinę włazić będzie, bo coś tam u góry dokręcić trzeba. W dodatku w drabina na paletach ustawiona też chybotliwa jak i on.

A najlepsze to, jak słuchacza dorwie, to o swoich operacjach i problemach zdrowotnych może gadać...i gadać....

 

 

Dzień dobry się z Wami.

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Niewyspana jestem :( Po wczorajszym słońca grzaniu , w mieszkaniu ponownie zrobiło się parno i duszno :( Już wychodzi mi bokiem to afrykańskie lato . Człowiek jest bardziej uwięziony w domu jak zimą .

Miłej środy życzę .

Nie marudź bo noce przynajmniej już chłodne. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrego, słonecznego, nieupalnego i pozytywnie zakręconego dnia życzę miłemu towarzystwu.

Na finiszu urlopu zakręcam a raczej podkręcam dni jak Beckham piłkę:oklaski:

To nic, że przegapiam zjazd z S7 i do Olsztyna wjeżdżam zamiast z kierunku od Warszawy to robię to z kierunku Gdańska, bo się da :szydera:

Przy następnym zjeździe, by trafić, moja koleżanka w samochodzie zamilkla słusznie wyciągając wniosek, że ona to spowodowała brak skupienia na kierunkowskazy;). Ja trasę znam z " szeroko zamkniętymi oczami" i cała oddałam się deliberacjom, a tu zonk, samochód nie zjechał był siłą mojej woli tylko swoją wolę wykazał:haha:

Deliberujaca koleżankę udało się jednak dowieźć terminowo na wlew i w dodatku odebrać jej wynik scyntygrafii optymistyczny:oklaski:

Uczcilysmy to obiadem w restauracji i relaksem na kreglach. Klub z kregielnia "Planeta", my gwiazdy a niebosklon nam sprzyja:) Przyjaciółka niemal od 40 lat. 

Jeszcze zabawnie było przez moment, kiedy kupowała w Neonecie tv 55" do sypialni a sprzedawca sprzedawał go "nam" wspólnie, kierując wzrok, oferty i chyba jakieś podteksty do...uwaga...wspolnego użytkowania hihihihi, podjęłam grę i z szelmowska miną nie wprowadzałam go z... błędu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Przysnęło mi się trochę za długo . Wszystkiemu winne wciągające , polskie , trzymające w napięciu kryminały , które żem sobie pooglądała . To nic , że przeważnie w każdym z odcinków wiem , kto jest mordercą , czy złodziejem , bo odcinki tych mocnych kryminałów widziałam wielokrotnie . Ważne , że ksiądz o prawie anielskim spojrzeniu potrafi rozwiązać każdą kryminalną zagadkę ...i to pierwszy , przed policją ....I tak sobie siedziałam do późnych godzin nocnych i lukałam ...na Mateusza ...później na wójta i jego bliźniaka księdza . Tak mnie wzięło i wciągnęło , że na zegarek nie patrzyłam . Późno w bety - późno z betów :haha:

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomas1965 napisał:

Sie jeszcze cóś popodkreślało...

Sie podkreśliło , bo bardzo ważne było to " łeb urywa " . Iiiii....sam se w kolana strzeliłeś z tym urwanym łbem . Z marszu na urodzie straciłeś ....może nie na urodzie , ale na sprawności męskiej na pewno . Harpie na faceta z naderwanym łebkiem nie polecą ...nie ma sosny ...we wsi też xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...