Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, foczka63 napisał:

Klucza nie ma?Zamykaj.Kiedyś w Krefeld PDP właziła do mojego pokoju jak szłam na przerwę i twierdziła,że ma prawo bo to jej pokój i ma tam szafę/sukienki z lat 60/Więc ja powiedziam,że na czas kiedy u niej pracuję to mój pokój i że ja jej po szafach nie grzebię a ona mi po walizce tak!Skonczyło się.

Prawie nigdzie się nie zamykam ,ale tam zaczęłam.Tu nawet jak coś PDP czy córka chcą to na progu pokoju rozmawiają:)

Tez nigdy się nie zamykałam, choć zawsze klucz miałam i tu też mam... Waham się jeszcze bo uważam, że akurat w tym przypadku to lepiej będzie pozostawić pokój otwarty, żeby mogła zaspokoić swoją ciekawość, a ja do ukrycia i tak niczego nie mam ... Ale jak mi się przeleje to kuźwa nie wiem co zrobię >:(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam ochotę Luckowi odgryźć łeb! O.o

Przed fachowcami uchroń nas Panie!

Durny hydraulik kupił durny system podtynkowy sam stelaż.
Musiałam dokupić osobno tron , porcelanowy prawie. No i oczywiście przycisk, coby woda spłukała..
Jeździłam i szukałam odpowiedniego.

Przywiozĺam, Lucek wówczas płyny chlodzące w organizm wlał, ale potwierdził że dobre, odpowiednie.
Dziś Lucuś , twajegomać, odkrył, że jednak nie pasują..>:(

Nic mnie to nie obchodzi, było reagować gdy byłam na miejscu!
Teraz jak masz łeb i tento kombinuj!

Boziuù...chroń Betinkę !

Nienawidzę polityków i fachowców wszelakiej maści!

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, beatrix+ napisał:

 

Nienawidzę polityków i fachowców wszelakiej maści!

Jestem z Tobą Beatrix bo od dwóch lat użeram się z remontem, teraz fachowca mam umówionego na wrzesień, i szczerze powiedziawszy wszyscy nadają się tylko do odstrzału xd Bosze czego nie dałeś mi sił, żebym to odstrzelić potrafiła, a przynajmniej jakiś łeb urwać :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ekipami remontowymi to jest masakra.  Nabiorą zleceń i potem latają tak po mieszkaniach to tu na godzinkę to tam na półtorej godzinki i te remonty się ciągną. Znajomemu niedawno skończyli mieszkanie po pół roku.  Też powiedział, że błąd jeden popełnił bo na początku oznajmił: "Nie śpieszcie się, lepiej żeby wolniej było a dobrze". No to miał wolno ;)

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, foczka63 napisał:

@NNNdanuta Jakieś pechowe jesteście z tymi remontami,naprawdę:( 

Ja w tamtym roku wymieniałam piec na peletowy, teraz muszę pozacierać ślady po tych zmianach, w międzyczasie okazało się, że mam elektrykę nie uziemioną :szydera: Istny cyrk, a fachowców nie ma bo jest dokładnie tak jak @Michał845 pisze xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na szczęście mamy Witię,co wszystko potrafi:)Nie musimy szukać, bo sie chopak rwie do roboty no i drogi nie jest:)

Wcześniej jak robiliśmy ogrodzenie to dałam ogłoszenie na OLX- zgłosiło się 7 fachmanów.Wybrałąm wcale nie najtańszego ,ale za to o dawnym imieniu Roman.Ekipa rewelacja a pan Roman to normalnie przedwojenne zjawisko!78 lat,krzepki jakby z 20 lat młodszy albo lepiej.Nie siedzieli,nie gadali tylko robili.Ogrodzenie mam takie jak chciałam:)I trafiłam na ostatnią chwile bo już zawiesił działalnośc budowlaną.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Tez nigdy się nie zamykałam, choć zawsze klucz miałam i tu też mam... Waham się jeszcze bo uważam, że akurat w tym przypadku to lepiej będzie pozostawić pokój otwarty, żeby mogła zaspokoić swoją ciekawość, a ja do ukrycia i tak niczego nie mam ... Ale jak mi się przeleje to kuźwa nie wiem co zrobię >:(

@NNNdanutato ty ja wtedy :lanie:

PARNIK

i DEKLEM:grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom.

Twierdze, ze drobnymi kroczkami skrada sie ciocia demencja, do mojej pop.

Zmiany sa niewielkie, ale jednak.

Okazalo sie, ze frau B przychodzi za tydzien.

Od poczatku sugerowalam pop,ze chodzi o nastepny wtorek.

Ale upierala sie,wiec co bede kruszyc kopie.

Przeszla 15,17,00 a przyjacioleczki niet.

Zastanawia mnie, znajome stawianie pytan: dlaczego/

Skad?itp.

W duzej ilosci.

Przypomina mi to opieke nad ,,moja,, Irena z AL.

Tez wciaz pytala, pytala, pytala.

Po 4-5 godzinach z nia mialam glowe jak baniak i jezyk mi kolkiem stawal od gadania.

Oj niech nie spieszy sie cioteczka, bo moj plan konczy sie z koncem przyszlego roku....

A drugi raz z demncja czy AL niech chce pracowac

.5 lat wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

@beatrix+ te podtynkowe sa do bani,co się mój na ośrodku nanaprawia:(Wiecznie się psują i to wcale nie te najtańsze.ładnie to wygląda ,ale wadliwe koszmarnie.Daj chłopom wolną rękę ,sami niech sobie radzą:)

@foczka63 ja planuje spory remont ,i chyba juz powinnam zaplanowac i zaczac szukac specow.

Juz trzese portkami, jak czytam o przebojach waszych z ,,fachowcami,,,

@beatrix+ szkoda, ze nie nagrywalas kolesiow, mozna by poslac do programu usterka.

Tam sie dopiero dzieje!:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Ja też już w gotowości, sączę kawę, którą już sobie przyniosłam z dołu. Moja pdp lata z konewką i podlewa zielone :szydera:, pomachała mi ręką jak delektowałam się na balkonie :papieros:Tyle mam tu roboty, że zdaje się będę z utęsknieniem wyczekiwać dni, w których się tu sprząta :szydera::szydera::szydera: Jesu !!! gdzie ja trafiłam :haha:

Buziaczki Wam i miłego dzionka :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)Jakby się wyspałam co mnie samą dziwi,ha ha ha .Słonko ,ale 15 gradusków,chłodno.O deszczu mowy nie ma,se poszedł gdzieś w pisssssssssssssssssssssdu:(A sucho jak na  Saharze:(

Idę popracować nieco:) Do potem i miłego:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Nie ma to tamto, piekło zamarzło! 12 stopni! Jutro się trza pakować i sosna wie, co do kofra wrzucić O.o, czy opalaczki sztuk dwie, czy kurtkę na watolinie!? :haha:Ot rozterki gastarbeiterki. :haha:

Normalnej letniej pogody Wam życzę i miluśkiego dnia. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

W chałupie cichutko , wszyscy jeszcze śpią a ja z kubełkiem mojego szatana . Na cugasku już byłam ...zaraz pójdę jeszcze raz , bo kto wie , czy przez to wyłażenie z chałupy na niego nie oduczę się ? Cholewcia szkoda by trochę było ....idę sprawdzić ....smaka podtrzymać :haha:Dziś dzień wycieczkowy , całe 20 minut samochodem i tylko ponad 30 piechotą , żeby te cuda ( podobno ) , wodospady ujrzeć . Nic nie poradzę , że mnie męczą ....wlazłam między wrony - kraczę jak i ony :haha:

Miłego , nieupalnego , ale ciepłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w imię ojca i syna... Rozpoczęłam nowy turnus z nową agencją. Trzymajcie kciuki. 

Zaaferowana powyższym-dopiero teraz witam się z Wami. Słonecznie i rześko. 

No to część oficjalną mamy za sobą. Nadszedł czas nadrobić zaległości-w sensie forum. 

                                                      Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.07.2019 at 09:08, Mirelka1965 napisał:

Nie zgodzę się w 100% :haha: Ręczniki, i owszem, fajnie suszy i zmiękcza, ale ciuszki niszczy bardzo i to bez względu na to, jaki program suszenia się wybierze :tak2: A świeże powietrze jest dodatkowo za darmo :szydera:

Z tym "świeżym" powietrzem to Cię ździebko poniosło:tak2:. Od jesieni do późnej wiosny używam suszarki bo w tzw. sezonie grzewczym wali spalenizną i sosna wie czym jeszcze. Wprawdzie jest strych ale byłam tam tylko raz i wystarczy. No i na koniec pytanie:ciuchy dla mnie czy ja dla ciuchów :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Witam :d Ja też już w gotowości, sączę kawę, którą już sobie przyniosłam z dołu. Moja pdp lata z konewką i podlewa zielone :szydera:, pomachała mi ręką jak delektowałam się na balkonie :papieros:Tyle mam tu roboty, że zdaje się będę z utęsknieniem wyczekiwać dni, w których się tu sprząta :szydera::szydera::szydera: Jesu !!! gdzie ja trafiłam :haha:

Buziaczki Wam i miłego dzionka :cmok:

Zamienimy się:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja se ser zrobiłam. No można by rzec w typie almette,  3 jogurty na gęstej ściereczce w durszlaku odsączalam dobę. Może se zrobię ruskich pierogów? Skoro pure się zostali..

Nu,  chaładno,  chaładno. 

Rozgrzewam się robotą. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Urlop przeleciał z prędkością światła. W piątek wyruszam na roboty. Powrót w znane miejsce, z tą samą agencją, a premia wakacyjna będzie, mimo żem nie świeżyzna u nich, plus podwyżka.To lubię.

Z mniej przyjemnych wiadomości- urlop sinusoidalny- miło i mniej miło. Zakończenie  oblanym niestety egzaminem na prawo jazdy. Stres mnie zeżarł i głupoty narobiłam, aż samej mi wstyd przed sobą. Pocieszam się, że z oddaleniem w czasie odebrania prawka wiąże się dłuższy czas zbierania kasy na auto. Bardziej wypasiona fura będzie :szydera:

 

Spokojnego dnia.

Ja jeszcze korzystam z wolności i lecę do fryzjera i kosmetyczki :) 

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...