Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Uparłam się na małą walizkę i włóczek nie wzięłam, a zdaję się że będą mi tu potrzebne :szydera: 2,50 euro za motek ciut większy od naparstka jakiejś bawełenki w Edece, a gdzie jeszcze druty, ale jak będzie mus to mus :szydera: Może tu gruby kordonek jest tańszy ? O.o

Są tanie sieci ( np.Fischmann )  i tam można trafić niedrogie włóczki. Ale jak mi potrzeba to kupuję włóczki Dropsa, bywają tańsze niż w Polsce. Ale trzeba je trochę znać bo nie ma jak pomacać przez internet. :)

Jesienią bywają niedrogie włóczki w marketach ale do jesieni daleeeekoooo.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Barbara48 napisał:

@beatrix+ @beatrix+  @beatrix+coś ściemniasz, na tym zdjęciu 105 kilo? ????

xd:szydera::szydera: Niestety...cała tłusta prawda!

Ale faktycznie jestem bardziej giętka,  no może żadne to pooldance czy jak to się nazywa, jednakowoż górki Ansbach pokonuje bez złażenia z roweru. :hura:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Są tanie sieci ( np.Fischmann )  i tam można trafić niedrogie włóczki. Ale jak mi potrzeba to kupuję włóczki Dropsa, bywają tańsze niż w Polsce. Ale trzeba je trochę znać bo nie ma jak pomacać przez internet. :)

Jesienią bywają niedrogie włóczki w marketach ale do jesieni daleeeekoooo.

zrobisz mi sweter? albo chociaż skarpety?:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń dooooobry Opieeeeeekunkowo :oklaski: I nadejszłą wiekopomna kwila, tfu...niedziela :oklaski: Veni, vidi....i siorbię kawunię :oklaski: Moja Diva jest prawie niewidoma....kuknęła na zegarek i....przykulała się na śniadanie z godzinnym wyprzedzeniem :haha: Siedzi przy stole i je, a ja......w waszym towarzystwie spędzam niedzielny poranek :oklaski: I jest mi z tym fajnie :oklaski: Genisujmy zatem ten dzisiejszy dzionek, a dla tych, którym przyświeca moje motto....1335925698_dziedobryniedzielajeyk.jpg.1613eefd0d09beebaf1f858ce9bbf27f.jpg olbrzymie brawa :oklaski: Dla tych, którzy wolą inne motta....też brawa, bo każdy robi to co lubi, co chce i co może :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim niedzielnie. Od piątku jestem niestety po ciemnej stronie mocy i choć dorobię na waciki, wcale mnie to nie cieszy. Podopieczna po wyjściu ze szpitala jest cieniem człowieka. Z krzepkiej, niezniszczalnej babuszki po fachowej niemieckiej hospitalizacji zostało wagowo połowę mniej. Jest w kiepskim stanie fizycznym, dzięki Bogu głowa pracuje. Wczoraj bawiłyśmy się w zgadywanki stolic europejskich - wiedziała wszystkie :) Codziennie 3 razy przychodzą diakonki, co jest wielką pomocą dla mnie. Zobaczymy, jak to się dalej potoczy, ale...

No dobra, nie marudzę już :)

Słonecznej niedzieli wszystkim życzę.:338_boom:

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d No i mamy niedzielę :oklaski:Same fajne rzeczy ta niedziela mi przynosi: 1/ jest dzisiaj flohmarkt, 2/minął dokładnie tydzień jak tu jestem i ciągle jestem xd 3/w niedziele się tu nie gotuje.., je się wczorajsze czyli z soboty. Czeka mnie dzień obijania się :szydera:

Spadam na kawę ... miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, beatrix+ napisał:

xd:szydera::szydera: Niestety...cała tłusta prawda!

Ale faktycznie jestem bardziej giętka,  no może żadne to pooldance czy jak to się nazywa, jednakowoż górki Ansbach pokonuje bez złażenia z roweru. :hura:

Chodziło mi o to ze na tyle nie wygladasz na tym zdjęciu :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonecznie ale nie upalnie, nie całkiem dokładnie tak, jak być powinno bo jednak wolimy trochę cieplej niż 16-18 C

Trochę mokre dzień dobry, bo to, że wczoraj trochę popadalo to życzenie-marzenie a więc moje życzenie dla was ma sens. 

Mokro też mogło by być w moich oczach:smutek:ale mocno trzepocze rzesami i rozganiam wilgoć.

Ot taka przewrotna  ironia losu. Ody do radości to ja nie mam powodu śpiewać. Urobiona po kokardke,tradycyjny wyjazd wakacyjny pod znakiem zapytania, warszawska córka za chwilę bedzie po głębokiej ingerencji chirurgii szczekowej i będzie chciała być zaopiekowana, sztela najprawdopodobniej po powrocie trudniejsza. Kończę wyliczanke bo przecież nie doprowadze się do stanu mazgaja. Przeciwnie: dam radę, trochę pospinam to i owo i poczekam na przychylniejsze wiatry.

Miłego i korzystnego dnia wam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...