Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@awe59  moja Jadzia dzisiaj powyciągała zapiski " co komu " . Zapytałam , czy dla mnie też tam coś jest zapisane ? Stwierdziła , że jak ja jej coś zapiszę to ona mi też coś szrajbnie . Spytałam , czy już się wybiera , że takie przygotowania , ale powiedziała , że jeszcze nie , tylko tak na wszelki wypadek . Zdjęcie do nekrologu do gazety też ma wybrane ....takie sprzed 20 lat , bo pięknie na nim wyszła :szydera:

Z tym zdjęciem do nekrologu to niegłupi pomysł  :szydera: też muszę o tym pomyśleć zawczasu...mam jedno takie ładne....z Sylwestra w czarnej sukni bez pleców  :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Z tym zdjęciem do nekrologu to niegłupi pomysł  :szydera: też muszę o tym pomyśleć zawczasu...mam jedno takie ładne....z Sylwestra w czarnej sukni bez pleców  :haha:

Wiesz , że też o tym pomyślałam ? A bo to wiadomo , czy gadziny domowe nie wezmą pierwszego z brzegu i co ...będą mi później doopę obrabiać , że " paskudna była ...paskudna zeszła ! " . Sie poszuka , sie wybierze , sie zapowie , że jak nie to straszyć po nocach  będę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiesz , że też o tym pomyślałam ? A bo to wiadomo , czy gadziny domowe nie wezmą pierwszego z brzegu i co ...będą mi później doopę obrabiać , że " paskudna była ...paskudna zeszła ! " . Sie poszuka , sie wybierze , sie zapowie , że jak nie to straszyć po nocach  będę :szydera:

Jak znam moją córkę to złapie byle jakie...wolę polegać na sobie i zadbać osobiście o swój wizerunek w gazecie :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane forum:oklaski: Ja dzisiaj bylam nieobecna ,,,bo???? byłam w Czechach:szydera: zabrał  ten mój Słodziak pół ulicy z sobą, sąsiadów itd, a że w samochodzie może się zmieścić 7 osób to bardzo chętnie zaprasza ,,,fajna wycieczka, nie ważne ,że Frnaciszkowe Łaznie odwiedzam już może 6 raz, tam zawsze mi się podoba, jest pięknie, a jeszcze pogoda ? dobrze ,że ubralam się na letniaka,i tak się gotowałam , gorąco jak nie wiem co! ale full fajek kupionych, mam zapas na rok chyba, na wietnamskim markecie nic nie kupilam ale goscie sie obkupili, ja kupilam w normalnym sklepie pierdołki ,oraz szminki moje ulubione też kupilam, Poszlismy na obiad  w tych Franciszkowych Łazniach i godzinę ponad czekaliśmy na ten obiad:przekleństwa:zabić to mało, głód wołał a tu niet ,,ja nie mialam problemu ale goscie? nerwówka równa, starsi ludzie:szydera:ale było fajnie, Pojechaliśmy do Chep -do mojego sklepu ze starociami,a oni się przeniesli do jeszcze mniejszego pomieszczenia i nic już tam nie znalazłam dla siebie, siedzi ogromna pani i się zachwyca moim kolorem włosów i jaką farbą robię itd, a ja mam swoje kudełki przygotowane do farbowania a nie do podziwiania:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wiola7658 napisał:

Dobry wieczór kochani ♥ :kawa2:

Przybiegłam się przywitać i tak sobie poczytać :szydera:

Jakoś nie mam weny ostatnio do pisania ale paczę i paczę na was moje słodziaki :cmok:

Oczywiście i dobranockę Wam przyniosłam życząc cudnej nocki :hura:

 

IMG_3845.JPG

Nie tylko nie to!!!! kojarzy mi się z czymś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8.06.2019 at 15:46, Magdzie napisał:

Dziś dzień wyplatowy :oklaski:dziadek dając mi dzisiaj kasę mówi, no za tydzień kasy już nie dostaniesz (w piątek rano wyjeżdżam) Mówię trudno, pieniądze nie są aż tak ważne, zdrowie najważniejsze. Kasę mam dziś, jutro mogę nie mieć. Chyba go to ujelo, bo mówi :zapłacę ci za cały tydzień, żebyś po powrocie z mężem poszła na obiad :dDziadek zmienia się, wolno to idzie, ale w dobrym kierunku :d

No patrz! Moja Frau ROBOCOP też się zmienia na lepsze. Powoli...powoli, ale może coś z niej jeszcze będzie! Przedwczoraj upiekła ciasto z kartonika, a dziś ugotowała mi obiad - były szparagi z masełkiem i sosem Khnora. Jejku...zapomniałabym o najważniejszym - wczoraj wieczorem powiedziała do mnie: "DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO, CO DZIŚ DLA MNIE ZROBIŁAŚ". Oż qrde... uśmiechnęłam się tylko miło, ale normalnie...szczena mi opadła! 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, awe59 napisał:

Z tym zdjęciem do nekrologu to niegłupi pomysł  :szydera: też muszę o tym pomyśleć zawczasu...mam jedno takie ładne....z Sylwestra w czarnej sukni bez pleców  :haha:

Będzie pasowało do marmuru. Ale...co z tymi gołymi plecami? Na tej fotce to jesteś "od tyłu"? :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kris napisał:

Poważnie, lekkoatletyka też...:p

Przypomniała mi się Małgorzata Potocka. Kiedyś, gdy była partnerką Grzegorza Ciechowskiego, przyjechała z nim na obóz aikido do znajomych. Po dwóch godzinach zaczęła pouczać trenera i wskazywać mu właściwe metody treningowe.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

66300246_dziedobrywtorekruchomymisiek.gif.e5f1176bf36e1bd2c9a4b0256a8a9ef7.gif i na nic więcej nie mam sił :haha: Spałam jak kamień...o sorki...kamień to mięczak przy mnie :haha:W każdym razie mocno spałam, ale się nie wyspałam...upał w dzień, duchota w nocy...i tak jeszcze dwa tygodnie :( Następne zlecenie biorę z klimatyzacją :szydera:  No to ponarzekałam, w teraz sobie posiorbię kawuni :szydera: Witajcie moi drodzy we wtorkowy poranek :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :d jestem w pomieszczeniu klimatyzowanym co powoduje tylko, że wychodząc na zewnątrz dostaję soku termicznego :szok: Zapowiedzieli 33 stopnie i burze, ale tych burz to na razie nic nie zapowiada ... Zapasy mokrego mam to nie wiem czy jest taka siła, która mnie zmusi do wyjścia dalej niż na taras :papieros:Trzymajta się ludziska :) Buziaki :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...