Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, foczka63 napisał:

@Maria Jolanta To w końcu chciałaś spotkać wilka czy byka?:)

 

Byki to mi się pod oknami pasą. Cztery sztuki. Przed chwilą była akcja bo zobaczyły kota i goniły go a kot zwiewał aż się kurzyło.

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Byki to mi się pod oknami pasą. Cztery sztuki. Przed chwilą była akcja bo zobaczyły kota i goniły go a kot zwiewał aż się kurzyło.

Muszą być okropnie zdesperowane..żeby kota gonic?Trzeba im jaką jałówkę znaleźć:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Kochani!!! Ja dopiero siadłam przed kompa, po dłuuuugim dniu z Babką- ROBOCOPEM. Wstawili dochtory rozrusznik serca kobiecie, a może i coś więcej, bo przeistoczyła się w to coś, co zagrał Arni Schwarzeneger. Nie gniots'a, nie łamiots'a. Jak się zepsuje, to sama się naprawi. Rano z 5 km dziś zaliczyła, potem zasnęła mi na ławeczce, gdy czekałyśmy na taxi (ledwo dobudzilam), w taksówce też zasnęła, w domu godzinkę jeszcze pospała i...dawaj dalej. Księgowość osobistą "musiała" poprawiać od 2016r., bo błąd znalazła (takie ma demencyjne odloty), potem ogród podlewała, zielsko rwała, upadła i sama się podniosła, pranie prasowała, kota karmiła, żaluzje pozaciągała... no kiedy to-to padnie??? Trzeba wyłączyć baterie :haha:

 arnold schwarzenegger eyes GIF

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ewamarchewa napisał:

Dobry wieczór Kochani!!! Ja dopiero siadłam przed kompa, po dłuuuugim dniu z Babką- ROBOCOPEM. Wstawili dochtory rozrusznik serca kobiecie, a może i coś więcej, bo przeistoczyła się w to coś, co zagrał Arni Schwarzeneger. Nie gniots'a, nie łamiots'a. Jak się zepsuje, to sama się naprawi. Rano z 5 km dziś zaliczyła, potem zasnęła mi na ławeczce, gdy czekałyśmy na taxi (ledwo dobudzilam), w taksówce też zasnęła, w domu godzinkę jeszcze pospała i...dawaj dalej. Księgowość osobistą "musiała" poprawiać od 2016r., bo błąd znalazła (takie ma demencyjne odloty), potem ogród podlewała, zielsko rwała, upadła i sama się podniosła, pranie prasowała, kota karmiła, żaluzje pozaciągała... no kiedy to-to padnie??? Trzeba wyłączyć baterie :haha:

 arnold schwarzenegger eyes GIF

Teraz na pewno nie zasnę :o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao Ania, to mi się nie wyświetla...zapodaj jeszcze raz. 

Wyjechalam przed 19.zatem nadal w podróży. Na szczęście cały tył mój i mam "kuszetkę " ;) pod samą chałupę,.bo nie muszę się przesiadać.

Teraz mamy w Kruszynie postój...już mać twaju 2h. Po cholerę to w nocy żryć?? W takim razie,  może na Sumę dojadę..Eh...te baby,  wiecznie problem..

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem ze mnie miesnie dzien dobry dzisiaj powiedzilay po wczorajszym dralowaniu ale kolanko czuje oj czuje ..trzeba wypad powtorzyc bo warto bylo....dla tego wlocha co mi lody zapodawal...sliuczniutki byl smaczniutki taki...pyszny:szydera: poczuly nagly przyplwy mlodzienczej niemalze energi...az sie mnie plecy wyprostowaly jak wafelka do reki bralam :haha:

cieplo dzisiaj i pewnie duszno bedzie ale co tam..grunt to pozytwne mysli i tego zycze moi drodzy na niedziele...spokojnie, milo, bez zbytniej wbrenaszejwolnejniechciejnosci  aktywnosci naszych pdp ...oby dzien na luzie minal...zycze wszystkim i zapraszam na kawe kartki-wyraz-uczucia-czesc-przyjacielu-4797s.jpg.bb0cd555150501c90d7699e0b832db9e.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, lucyna.beata napisał:

wafelka do reki bralam

Ale za to jak wyobraźnia pracowała:)Warto było plecki prostować,hi hi hi:)

 

Bry bry:)Coś ja spania nie mam tym razem tu:(Ledwo głowę przyłożę ,już się budzę:(

Zaś gorąc się kroi.

Niedzielnej spokojności:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. U nas dziś atrakcja. Coś na kształt dni otwartych w gospodarstwie rolnym. Pooglądamy jak szparagi rosną, może jeszcze o truskawki zahaczymy :oklaski:. Codziennie spaceruję w tamtych okolicach, ale fest jest fest i musimy jechać autem całe 1,5 kilometra. Nic to, przeżyjemy i to. Miłego dnia.

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedziela.jpg.96cc267c8ba3031afc2e5a5af3e5c318.jpg jako i ja zaczynam :oklaski: Zatem witam was w niedzielny poranek kojota, z hoboczkiem w garści :oklaski: Napój w żyłach krąży, energia rośnie wraz z temperaturą zewnętrzną....jest moc :szydera: I niech ta moc będzie z wami dzień cały i jeszcze trochę, czego serdecznie życzę ludziom pracującym na wygnaniu i obijającym się na urlopach :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...