Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeden facet też kiedyś poszedł do kiosku  za rogiem po papierosy . Wrócił ...po dwóch latach , ale wrócił :szydera:

Też znam jednego co to wyszedł i już nigdy nie wrócił:szydera: kurde mole , takie wyjscia są bardzo niebezpieczne,,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadam-ostatni dzionek na adresie! Tak się cieszę, że zapomniałam o przywitaniu. Słoneczne dzień dobry. Kawcia w garści i lektura forum. Potem spakuję bambetle w tobołek. Jeszcze tylko zielona noc, przywitanie królowej szteli, sandały na nózie i pa, pa. 

                                                                              Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

@Mirelka1965 ja , ja się nie wyspałam . Niby wstałam o normalnym czasie , jak zawsze , ale jakaś wymięta jestem .Łyk kawencji , sztachnę się dymkiem  głęboko ...aż do pięt i dojdę do siebie .Jeżutkuu ...jak mi się papa jeszcze drze ...mało co a na lewą stronę mi się wywinie ...

Miłego , słonecznego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie przysiade ze tak powiem...tez niechciejstwo sie rozpanoszylo u mnie.....minimalizm w kazdym wydaniu gdybym mogla to bym nawet kawe pila przez wezyk albo dozylnie no ale jak sie na co sie lubi t..ubiera sie dres idzie na miasto zabiera tym co maja:szydera:

zyczac pogodnego piatku nie moge doczekac sie jutra..wypad na kilka godzin odpowietrzenie glowy to dobry jest na swoisty stres jaki towarzyszy na zleceniach bez wzgldu czy to dobre miejsce czy nie...tak mi sie wydaje 

 

nie mam pojecia co za slowa w piosence padaja ale taka.....na mily poczatek dnia i ladne zdjecia 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienniczka w drodze,  obiadek szykuję, - potrawka z indyka,  pure,  i buraczki zasmażane. A na deser racuchy z owocami. Ale jak znam moją koleżankę,  deser pochłonie na wstępie..;) Nawet  łóżko już dla  niej naszykowałam,  powitalnik się chłodzi, kawka w organizm zapodana,  można funkcjonować ..

Dziadeczek po przespanej środzie,  wczoraj pochłaniał lodówkę z żeberkami prawie..

Miłego dzionka Robaczki!

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że @beatrix+ już pichci i tyrade wszelką o tej porze ma za sobą może dziwić. To, że @Mirelka1965 bez właściwego sobie dobrego nastroju może dziwić. To, że @Baśka powtarzająca się już sie sztechnela nie może dziwić. To, że @BabaJagusia cieszy sie wyjazdem nie może dziwić. Najbardziej mnie zdziwiło, że ja o tej porze zalogowalam się na  forum. Z łóżka jeszcze bo opuszczenie go sprawia największą przykrość i jeśli za witanie z łóżka bury nie dostanę to witam dzień z wami.:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krista napisał:

To, że @beatrix+ już pichci i tyrade wszelką o tej porze ma za sobą może dziwić. To, że @Mirelka1965 bez właściwego sobie dobrego nastroju może dziwić. To, że @Baśka powtarzająca się już sie sztechnela nie może dziwić. To, że @BabaJagusia cieszy sie wyjazdem nie może dziwić. Najbardziej mnie zdziwiło, że ja o tej porze zalogowalam się na  forum. Z łóżka jeszcze bo opuszczenie go sprawia największą przykrość i jeśli za witanie z łóżka bury nie dostanę to witam dzień z wami.:cześć2:

3963265.jpg.57e75e6ba8c0e64942be8c79a9518f5b.jpgmasz na mysli takie wybudzanie sie????

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenistwo lenistwem obcyngalanie sie obcyngalaniem ale dla pozoru trzeba sie odziac chociaz i pokrecic odrobine..szogun wprawdzie w snie glebokim ale babka mnie tu sie jakos wierci niespokojnie wiec ide moja dzidzie uspokoic, a szefa w pizamie witac nie wypada 

jeszcze wiec raz milego piatku zycze  kochani:cześć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BabaJagusia napisał:

@Krista a kto Ci śniadanie do łózia zapoda? :haha:Obawiam się, że musisz wstać i..... dalszy ciąg znasz:cześć:

 

I oto ta chwila nadchodzi @BabaJagusia Akurat śniadanie może czekać ale nie wpust bardziej potrzebny a wypust:haha:z tym nie wytrzymasz, nawet o 5 rano a przecież nie ma takiej godziny na świecie jak 5 rano:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

a szefa w pizamie witac nie wypada 

Spróbuj go przywitać bez piżamy.ha ha ha 

 

Dzień  dobry się z Państwem:)Już się napracowałam od rana bo kąpielowy dzionek dziś,pora odsapnąć:)

Pogoda cudna ,cieplutko ,piękniutko:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Gonie dziadka żeby wstał, dziś musi iść pod prysznic. Później skocze po receptę do lekarza, a po południu pójdziem do apteki. Walczę chyba z jeczmieniem?, powieka dolna mnie boli, jeszcze tego dziadostwa nigdy nie miałam :(A tak poza tym wszyscy zdrowi, mój kot w domu też :szydera:

Miłego dnia ludziska. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

Niby wyspana, niby już po kawie.

Po wczorajszym leniwym dniu świątecznym dziś leniwy dzień zwykły.

Do miasta chciałam dziś pojechać, ale pogoda nie zachęca do spaceru moją drogą do przystanku :( 

 

Wczoraj rozmawiałam z ewentualną zmienniczką. Jeśli się obie strony zaakceptują, to za 12 dni już tu będzie :) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeden facet też kiedyś poszedł do kiosku  za rogiem po papierosy . Wrócił ...po dwóch latach , ale wrócił :szydera:

No to se pochodził,ja mam kolegę on poszedł śmiecie wyrzucić w kapciach i dresie,i świetnie bawił się na dansingu,w pożyczonym garniaku.Można,można

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Malina 1 napisał:

No to se pochodził,ja mam kolegę on poszedł śmiecie wyrzucić w kapciach i dresie,i świetnie bawił się na dansingu,w pożyczonym garniaku.Można,można

Ja też znam takiego co w niedzielę poszedł po ciasto do cukierni i wylądował 300 km od domu....chlał tam 3 dni i skruszony wrócił po trzech dniach....bez ciasta :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...