Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i sloneczny dzien wita wiec i ja sie witam w sielskim nastroju :cześć:

wybudzil mnie dzisiaj w nocy gosny smiech mojej dzidzi...zaskoczona bylam setnie bo przeciez bidula lezy jak pflanca o bozym swiecie nie widzac  moze cos jej sie snilo? czasami patrzac na nia zastanawiam sie na il diagnza lekarzy jest trafna? czy faktycznie po kilkunastu udarach jej mozg nie odbiera zadnych bodzcow zewnwtrzynch ? czy te komory sa puste i martwe na swiat wokol niej czy to tylko ich przypuszczeia, bo w chwili kiedy szogun do niej mowi ona otwiera oczy wsluchuje sie swoj ojczysty jezyk i reaguje smiechem grymasem lekkim ruchem glowy..wiec moze jednak lapiduchy nie maja racji?

czwartek mamy i oby dzien uplynal szybko i bezbolesnie czego zycze wam i sobie

3b0ccf9db367b59522a23288c040f937.jpg.120728beeb2bd95b2d72df98941eb1a9.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Dziś po raz pierwszy w życiu będę uczestniczyć w procesji z okazji święta Wniebowstąpienia. Czy w Polsce też tak jest to świętowane? Nawet w czasie kiedy dzieci były małe i biegaliśmy do kościoła z każdej możliwej okazji (Różaniec, Roraty, Droga krzyżowa, Gorzkie żale, Majówki i więcej nie pamiętam :haha:) to nie przypominam sobie, że kiedykolwiek byłam na takiej procesji. Dziś plan jest ambitny, ale pewnie pójdziemy tam i z powrotem, bo na tym etapie choroby moja podopieczna cierpliwa już  nie jest. Miłego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2081520546_dziedobryudany.jpg.3fba37913480ab016e9cdf3edaaf9cdf.jpg...tak sobie skonstatowałam o poranku, gdy budzik zadzwonił, a ja go znielubiłam do potęgi n-tej :haha:I mamy dzisiaj święto...czyli sklepy zamknięte, a rabotać trzeba tak, czy siak :haha: Jako preludnium do dnia świstaka będę musiała pomyśleć co na obiad zrobić, będę musiała jeszcze pomyśleć jak zagospodarować czas....strasznie dużo tego "muszę" :szydera: Nic to...dam radę :haha: I wam dodatkowo życzę tego "dawania" najlepiej i jak najmilej jak tylko sobie zapragniecie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d:oklaski:

Ja sie dziś przygotowałam do śwìętowania w słoneczny dzień....nasmarowałam sie kremem do opalania i jak tylko słoneczko wyjdzie zza chmur to ja....hop....na leżaczek :haha:babcia pod parasolem bedzie sobie sztrykowała a ja będę sie pławić w kąpieli słonecznej....:oklaski:

Milego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry  :d:oklaski:

Ja sie dziś przygotowałam do śwìętowania w słoneczny dzień....nasmarowałam sie kremem do opalania i jak tylko słoneczko wyjdzie zza chmur to ja....hop....na leżaczek :haha:babcia pod parasolem bedzie sobie sztrykowała a ja będę sie pławić w kąpieli słonecznej....:oklaski:

Milego dnia.

Też sobie parasolkę naszykowałam ...na podorędziu mam . Niebo zachmurzone jak jasny gwint ....a jarać się chce i będzie się chciało...trza się zabezpieczać . Chociaż w tym :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też sobie parasolkę naszykowałam ...na podorędziu mam . Niebo zachmurzone jak jasny gwint ....a jarać się chce i będzie się chciało...trza się zabezpieczać . Chociaż w tym :szydera:

U mnie też chmury ale później bedzie słońce....mam nadzieję. Ja mam dach....nie muszę się zabezpieczać :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Mirelka1965 napisał:

2081520546_dziedobryudany.jpg.3fba37913480ab016e9cdf3edaaf9cdf.jpg...tak sobie skonstatowałam o poranku, gdy budzik zadzwonił, a ja go znielubiłam do potęgi n-tej :haha:I mamy dzisiaj święto...czyli sklepy zamknięte, a rabotać trzeba tak, czy siak :haha: Jako preludnium do dnia świstaka będę musiała pomyśleć co na obiad zrobić, będę musiała jeszcze pomyśleć jak zagospodarować czas....strasznie dużo tego "muszę" :szydera: Nic to...dam radę :haha: I wam dodatkowo życzę tego "dawania" najlepiej i jak najmilej jak tylko sobie zapragniecie :oklaski:

jak musisz to dawaj do mnie wypalimy zagadmy zaczynimy uroki jakowes na kolejne dni ..no fakt straszny przymus tam u ciebie 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Dziś po raz pierwszy w życiu będę uczestniczyć w procesji z okazji święta Wniebowstąpienia. Czy w Polsce też tak jest to świętowane? Nawet w czasie kiedy dzieci były małe i biegaliśmy do kościoła z każdej możliwej okazji (Różaniec, Roraty, Droga krzyżowa, Gorzkie żale, Majówki i więcej nie pamiętam :haha:) to nie przypominam sobie, że kiedykolwiek byłam na takiej procesji. Dziś plan jest ambitny, ale pewnie pójdziemy tam i z powrotem, bo na tym etapie choroby moja podopieczna cierpliwa już  nie jest. Miłego dnia.

Zawsze jest procesja w Polsce, co roku się chodzi:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko:cmok:, słoneczko :327_sunny:nieśmiało przedziera się przez chmurki:332_cloud:, mam nadzieję że popołudniu, będzie ciepło, bo chce mi się na rowerek:490_bike:.

Życzę spokojnego leniwego dnia.

Ja ostatni dzień, jutro wypad:tak:. Wszystkim którzy opuszczają swoje siedziby czy to tymczasowe, czy domowe, życzę szczęśliwej drogi:476_red_car: i bezpiecznego dotarcia do celu podróży:dobrze:

images.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to :

Dzień dobry ....

Hela właśnie pojechała na swoje trzydniowe ( będzie wracać pod wieczór ) ausbildungi ..czy jakoś tak na podób ...Jadzia oddolnie obrobiona . Nie powiem , że byłam zadowolona jak mnie zawołała do obróbki ...no bo nie byłam . Najpierw kawa , później praca , ale nie mogłam jej tego powiedzieć ...nie uchodzi :szydera:Teraz Jadziuśka słodko chrapie a ja spokojnie kawę dopijam ...i jaram ...jeden za drugim :szydera:

Miłego , słonecznego i w końcu cieplutkiego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

Dzisiaj w DE jest dzień ojca, więc wszystkim tatusiom składam serdeczne życzenia:bukiet:

Tym niemieckim tatusiom składasz?, zapewniam Cię, że oni nie czytają :d, ale może przekażę swojemu dziadkowi życzenia od Ciebie :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...