Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ludeczkowie roztomili :cześć2::d

Paradoks:

Na "służbie" wstaję ok. 7.30 i mam jeszcze godzinę dla siebie. 

Dzisiaj pierwszy dzień urlopu, a ja już o 6.00 piłem kawę z Panią Misiową. Biedactwo - musiała dzisiaj do pracy popylać, a ja, w duchu solidarności wstałem z nią i tak się kręcę. 

Ale nie ma tego złego... 

Właśnie na przyszłotygodniowe urodziny Pani Misiowej zabukowałem prezent - niespodziankę. 

Mały pensjonat w lesie, z dala od hałasu, a jednocześnie niedaleko od domu. Ot, jakieś 15km.

A teraz idę skontrolować ogrodowe wyczyny Pani Misiowej. 

Miłego dzionka Robaczki :cześć::327_sunny:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MisiekFfm napisał:

Dzień dobry ludeczkowie roztomili :cześć2::d

Paradoks:

Na "służbie" wstaję ok. 7.30 i mam jeszcze godzinę dla siebie. 

Dzisiaj pierwszy dzień urlopu, a ja już o 6.00 piłem kawę z Panią Misiową. Biedactwo - musiała dzisiaj do pracy popylać, a ja, w duchu solidarności wstałem z nią i tak się kręcę. 

Ale nie ma tego złego... 

Właśnie na przyszłotygodniowe urodziny Pani Misiowej zabukowałem prezent - niespodziankę. 

Mały pensjonat w lesie, z dala od hałasu, a jednocześnie niedaleko od domu. Ot, jakieś 15km.

A teraz idę skontrolować ogrodowe wyczyny Pani Misiowej. 

Miłego dzionka Robaczki :cześć::327_sunny:

Kupiłeś jej ten pensjonat,  czy tylko wyro na łykend wypożyczył? To faktycznie mała niespodzianka..:p

Niech pokaże ten ogródek...wszak my w większości lubimy łogródecki..

Ja za moim bardzo tęsknię,  w tym roku tam armagedon przez przyłącze ciepłownicze domu Teściopedii do naszego..

Pozdrawiam! :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

Kupiłeś jej ten pensjonat

Jest napisane:

zabukowałem. 

Znaczy się, pokój zarezerwowałem. Z kolacją urodzinową, że śniadaniem i wszelkimi innymi szykanami. 

A właściwy prezent, to urlop w lipcu. 

Ogródek zaraz pokażę, tylko muszę go zdjąć - fotkę strzelić :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosze... jak nie koty to ta sztuczna inteligencja :o znaczy się odkurzacz samofunkcjonujący O.o Wpierw zadryndał, a ja pomyślałam że ktoś do drzwi dzwoni, a teraz hałasuje... Musiałam pozbierać z podłogi (dla bezpieczeństwa) zdechłe, znaczy się sztuczne, myszy. Dobre tyle, że koty po przeganiał :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Gdzie Ci ta chłop zrobi zdjęcie ogródka...z dronu to guzik widać!xd Rusz zadzisko w dół i pstrykaj co kwitnie...A może lepiej Misiową poproś...kobiety mają wyczulone synapsy na piękno;)

Wypraszam sobie :przekleństwa:

Po pierwsze:

Żaden chłop, jeno mężczyzna nie byle jaki :p

Po drugie:

Nie zadzisko, jeno zgrabny, męski tyłeczek :p

I po trzecie:

Synapsów na piękno wyczulonych ci u mnie dostatek i jak komu mało, to podzielić się mogę :p

A ta "pontyjska", to nie jest jakieś obraźliwe słowo??? :o:o:o

Nawiasem mówiąc, pachnie ci ona, jak nie przymierzając miód jakowyś z różami pomieszany :)

:cześć::d:327_sunny:

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...pierwsza część rajzy za mną :tak2: Nóżki to mi się o parę centymetrów skróciły :haha:Jutro miast Bramę Brandenburską oglądać, to będę kulała od zakwasów :haha: Nic to...dam radę...chyba :szydera: A teraz wybywam po raz drugi i ostatni dzisiaj, czyli kolejna rajza, ale tym razem z @lucyna.beata :oklaski: I będzie to rajza po kawiarniach, więc nóżki nie zdążą się znowu zmęczyć :szydera: Bywajcie do potem :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MisiekFfm xdxdxd No dobra Tyłeczku! :p Nie,  nie obraźliwe...jest cudna! Zazdroszczę!

 

P.s.

Właśnie wróciłam,  wypadu do Rewe. Dokupilam se żarcia owocowego i mojego ukochanego śmierdziela,  czyli limburgera! A terozki idymy drzymkę złapać. 

No to Ci paa!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...