Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry wszystkim, jak zwykle słoneczka nie ma,trudno. Wiecie jak mój kos ogrodowy pięknie śpiewa i śpiewa.Ma doniosły świergot i słuchać go ponad inne ptaki .Prawie jak ..Metallca.. hihi .

A ja tam lubię Hiltonowcow ,ja wszystkich lubię, a lubię też jak ktoś odpowiada na moje posty, bo to wnosi jakąś dyskusje.A sama z sobą nie lubię gadać. To ja też idę w te krzaki jak większość forumowiczow. Ale gdyby ktoś miał ochotę porozmawiać to napewno się odezwę.

Miłego dnia

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :cześć:

Zapowiada się ładny dzień, tym bardziej, że dzisiaj koniec "turnusu" I teraz dluuuga przerwa - urlop do końca września :oklaski:

Należy się - a co??? 

Do pobudki mojej J. jeszcze dobre 50 minut, to teraz kawka, śniadanie i trochę lektury. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Dziś szybka kawa i odpalam wrotki.Pogoda piękna więc grzechem by było nie skorzystać.Mam tylko nadzieję,że ten piątek minie bez przygód i z dala od os :szydera:

Udanego ,spokojnego dnia Wszystkim.I tym z prawa i z lewa też :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Wreszcie mam piękną pogodę ,słoneczną i cieplutką . Wczoraj wreszcie wylazłam z nory i byłam na pauzie na spacerze . Poszłam nie w ten kierunek ( czyt. brak jakiegokolwiek sklepu :haha:) , dopiero po spacerze , kiedy jechałam z Helą na zakupy to wskazała mi właściwy . Do centrum mam dość daleko , ale i to da się rade załatwić . W sobotę ( o ile nie będzie padać ) pójdę z buta ...dla zdrowotności ...a z powrotem mam zadzwonić po Helę , cobym ciężarów nie dźwigała . Niby nic nie planuję zakupić , ale jak można będzie później wracać do domu , tylko z tym co się zapakowało na wyjazd ? Musowo coś kupić , bo nie uwierzą , że na zagranicznych robotach matka/babka byli :szydera:

Milego , słonecznego jak u mnie dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY już po śniadaniu,  kawy się wypita,  szparagową zupkę zaraz nastawię. 

A! Przypomniało mi się...jak się nazywają te skarpetki złuszczające w DM? Bo mam pięty kowala...pomóżcie,  plis...

P.s.

Co oni qurważ w tych szparagach widzą? A może przypraw jakiejś tajemniczej dodają?

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ostrzały zauważyłam. Nie będę walczyc bo nie mam broni. Przecież jak powiem 'przepraszam' to nie zwycięże:haha:

Schowam się w okopach ale na tyle odwagi mogę sobie pozwolić, żeby wychylic głowę i powiedzieć DZIEŃ DOBRY:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alina0610 nie byłabym sobą gdybym nie zareagowała na Twój post. Tak zostałaś potraktowana bardzo ale to bardzo nieładnie ( to delikatne określenie) czytałam wtedy co z Tobą robią niektórzy i oczy coraz bardziej mi się otwierały z niedowierzania.Masz prawo do swojego zdania. Miałam ochotę zareagować ,nawet zaczęłam coś pisać ale....się wycofałam tak po prostu. Masz prawo być obrażona ,ja też bym była. Ale...... odpuść ,   bywaj tu , pisz a napewno odpiszę. Swego czasu @Janeczka1963 też została w podobny sposób potraktowana.   Ale czasu się nie wróci.Bylo minęło...a ja spadam w moje krzaki .

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, beatrix+ napisał:

MY już po śniadaniu,  kawy się wypita,  szparagową zupkę zaraz nastawię. 

A! Przypomniało mi się...jak się nazywają te skarpetki złuszczające w DM? Bo mam pięty kowala...pomóżcie,  plis...

P.s.

Co oni qurważ w tych szparagach widzą? A może przypraw jakiejś tajemniczej dodają?

Dodaj do gotowania łyżkę cukru...są smaczniejsze :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krista napisał:

Jakieś ostrzały zauważyłam. Nie będę walczyc bo nie mam broni. Przecież jak powiem 'przepraszam' to nie zwycięże:haha:

Schowam się w okopach ale na tyle odwagi mogę sobie pozwolić, żeby wychylic głowę i powiedzieć DZIEŃ DOBRY:)

Nie bój żaby...ale ja też zbieram kamienie na szaniec :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krista napisał:

Jakieś ostrzały zauważyłam. Nie będę walczyc bo nie mam broni. Przecież jak powiem 'przepraszam' to nie zwycięże:haha:

Schowam się w okopach ale na tyle odwagi mogę sobie pozwolić, żeby wychylic głowę i powiedzieć DZIEŃ DOBRY:)

Jak ja lubię to Twoje przepraszam:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Najchętniej o kosie który gości w moim ogrodzie:szydera: zrobiłabym mu zdjęcie Haha ale jak ja na to drzewo wejdę to nie wiem:szydera:

Powiedz mu , żeby zlazł ...ten ptaszek :szydera:A na serio : idę zażyć tabsa , łeb mi napitala . Zgłosiłam dziś Heli , że jak schodzę na doliny do Jadzi to czuję gaz . Wiadomo , że później jak już tutaj jestem przyzwyczajam się , ale rano zawsze .... Hela coś wspomniała , że wezwie fachowca ...nie odpuszczę . Kuchenka pamięta lata 60-te , dwa palniki tylko czynne , dysze pewnie pozapychane , ale w nosie z dyszami ... powinna cała stąd zniknąć . Wszędzie wielka lipa i granie głupa ...udają , że pierwszy raz o tym słyszą a to nieprawda . Zmienniczka mówiła im o tym na 100% ...obiecywali , że nową kuchenkę zakupią ...i doopa ...a gaz czuć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Powiedz mu , żeby zlazł ...ten ptaszek :szydera:A na serio : idę zażyć tabsa , łeb mi napitala . Zgłosiłam dziś Heli , że jak schodzę na doliny do Jadzi to czuję gaz . Wiadomo , że później jak już tutaj jestem przyzwyczajam się , ale rano zawsze .... Hela coś wspomniała , że wezwie fachowca ...nie odpuszczę . Kuchenka pamięta lata 60-te , dwa palniki tylko czynne , dysze pewnie pozapychane , ale w nosie z dyszami ... powinna cała stąd zniknąć . Wszędzie wielka lipa i granie głupa ...udają , że pierwszy raz o tym słyszą a to nieprawda . Zmienniczka mówiła im o tym na 100% ...obiecywali , że nową kuchenkę zakupią ...i doopa ...a gaz czuć :(

Nie używaj zapałek:szydera::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...