Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

Wreszcie obudziłam się tak jak lubię ...przed zrywnym dzwonieniem budzika . Tak musowo dzisiaj , za kilka minut przybędzie doktor i zabawiał się będzie w wampira :d Zaraz wejdę do Jadzinego pokoju , poodsłaniam rolety i ...nie ma spania do prawie południa , bo dzień mam później rozpieprzony w drobiazgi ....już doktor drynda ...już jest ...no to

Miłego , słonecznego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, violka napisał:

15428254_WhatsAppImage2019-05-21at09_33_53.thumb.jpeg.a120d676ccf9267addac65870cf36433.jpegPochwalam się , że do domku wracam Blablacarem , a skoro pojadę szybciej , wygodniej i taniej , to postanowiłam , że odwiedzę jeszcze mój ulubiony sklep z rupieciami :oklaski: Ostatnio widziałam tam piękne barokowe bombki :haha:ale postanowiłam trzymać się twardo postanowienia i nie kupiłam cudeniek :haha: Muszę teraz szybko nadrobić do niedopatrzenie :d

BlaBlaCar niezły pomysł.Tylko te wyjazdy to na ostatnią chwilę,czy coś wiesz wcześniej o terminie wyjazdu.?Teraz jak jestem na trasie A4 koło Kolonii ,to podejrzewam ,że sporo aut jeżdzi w okolice Warszawy- Płocka.Busików nie lubię z samolotami różnie bywa.Muszę ten temat obczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulałam się i ja :oklaski: Po wczorajszych atrakcjach byłam tak padnięta, że spałam jak kamień i obraziłam się na budzik jak zadzwonił :haha: To jak go walnęłam w mordę...i dalej w kimonko :haha:  Taki brutalny poranek miałam :haha: Teraz siedzę sobie jak basza w foteliku, kawunię siorbię i delektuję się wspomnieniem fajeczki wypalonej na balkonie w promieniach słońca :tak2: Można zaczynać kolejny dzień świstaka...ale inaczej, bo dzisiaj przedpołudnie wolne, więc z braku planów posnuję się w szlafroku czas jakiś :haha:Zatem witam was serdecznie słowami 1043274868_dziedobryczwarteczek.jpg.bbdc209281cdeb5f38f567c73445e0bc.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w koncu:cześć:...po porannych wrazeniach spokoj nastal...slonecznie i pogodnie ...zapowiada sie ladny dzien 

kawa wysiorbana ...kolejna , bo jakos mnie ciezko wstawac bylo dzisiaj ale dalam rade 

witam sie z gronem i zycze pogodnego milego spymatcznego dnia 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Czas leci nieubłaganie. Mam nowe zajęcie kupiłam sobie nową zabawkę wagę diagnostyczną i coś mi się nie chce łączyć z apką w srajfonie. Walczę z nią od paru dni.Mam już opaskę do liczenia kroków a teraz wagę i przyjdzie mi zdrowym umrzeć :haha:

Miłego dzionka :kawa2:

A tak wygląda ten nabytek:

bf600-pure-black-side-phone.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko,piękne słońce za oknem,w gazecie lokalnej napisali że ma być 22 st,ledwo się zwlekłam poszłam spać o 24 oglądałam 2 odcinki Historia św Rity,nie jestem skora do płaczu ale se popłakałam wzruszający film,dopijam kawkę i się rozbudzam.Miłego dzionka

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joy napisał:

A coście wczoraj z Mirelką spożywały?:szydera:

ja jeno wode zrodlana z butelki mireli herbate zapodalam nie ziolo ale herbate zeby nie bylo:haha:....ciemny chlebek i sery przedniej jakosci ....z orzechamii i kozieradka i to nasze recami robione polskiemy....pysznosci oj pysznosci byly i gadania bez konca ...oby czesciej 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Janeczka1963 napisał:

z pieniędzy skutecznie na pewno odchudziła:szydera:

Kilka razy do Saturna wchodziłam i się zastanawiałam kupić... nie kupić....ale doszłam do wniosku kto bogatemu zabroni...mniej kasiory dla spadkobiercy zostanie :haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami po niespokojnej nocy.

 

Dowiedziałam się, że mój ex bardzo poważnie chory jest. Zaniedbał symptomy i późno do lekarza się zgłosił.

Nie rozstaliśmy się w dobrej atmosferze, nie utrzymujemy kontaktów, ale aż tak źle to mu nie życzyłam...zresztą...kupę lat razem przeżyliśmy i nie wszystkie złe były...

Rozmawiałam z dziećmi wczoraj długo. Syna to średnio obeszło (na zewnątrz, bo co w środku czuje, to on tylko wie), bo też kontaktu nie mają, ale córka bardzo przeżywa...No i malutkie dziecko tam jest (ten wujek mojego wnuka ;) )

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

BlaBlaCar niezły pomysł.Tylko te wyjazdy to na ostatnią chwilę,czy coś wiesz wcześniej o terminie wyjazdu.?Teraz jak jestem na trasie A4 koło Kolonii ,to podejrzewam ,że sporo aut jeżdzi w okolice Warszawy- Płocka.Busików nie lubię z samolotami różnie bywa.Muszę ten temat obczaić.

No niestety , najwięcej ogłoszeń jest na ostatnią chwilę . Zawsze biorę pod uwagę , że jak nic się nie pojawi , to pozostaje Sindbad , bo z busiarnią jest różnie w ostatniej chwili . Blabacar ma jeden minus ......... nie można jechać obładowanym , bo zwyczajnie się nie zmieści nasz pakunek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Opiekunkowo :)

zaspałam do roboty :szok:

jak zeszłam na dół w piżamie to moja szefin już wszystko ogarnęła.

A ja tylko chwilke chciałam doleżeć , ta chwilka to byla godzina.

Ona sie wróciła do domu po zapasowy klucz i wszystko ok 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...