Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

U mnie na razie nie pada,:333_cloud_rain: to trzeba gdzieś zapisać :gazeta:, mam nadzieję że dzisiaj będzie ładny dzień:oklaski:.

wszystkim koleżankom i kolegom forumowiczom, życzę miłego dnia i spokoju, bez zbędnego wysiłku:cmok:i smacznej kawusi,:kawa: co niektórym cugaska:papieros:

images (1).jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Paskudnej pogody ciąg dalszy . Zatęskniłam za domkiem , za ciepełkiem , podglądnęłam pogodę w Pl i ujrzałam , że u mnie ma być dzisiaj 23 stopnie ...jutro 19 ...tak mi się tęskno za domkiem moim zrobiło :(Nic to , najwyżej letni , nienaruszony przyodziewek będę z powrotem do domu wiozła @BabaJagusiaw sandałkach zimę obleciała to ja też dam radę w mało co a zimowych ciuchach wiosnę oblecieć :szydera: A na poważnie to przytłacza mnie taka ponura pogoda ...czuję się jak zbity pies .

Miłego , bardzo słonecznego , ciepłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Czarnych chmur i deszczu  trzeci dzień.Zestaw ubraniowy raczej ku letniemu się skłania.I tak zastanawiam się ,że tyle już jeżdżę,a ciuchy w większości tylko na wycieczkę do De zabieram.W dwóch szmatach na krzyż chodzę,a reszta podróżuje.Buty podobnie.Wybrałam się w takich ,że tu po tych górkach nie da rady chodzić.To poleciałam kupić takie ,żeby można chodzić po górkach i nóg nie męczyć.(a w domu przecież mam)

Słoneczko wracaj.

 @1bozka ty jesicką 1979 nie przejmuj się .On tak ma .I raczej riposty nic nie dadzą.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

U mnie na razie nie pada,:333_cloud_rain: to trzeba gdzieś zapisać :gazeta:, mam nadzieję że dzisiaj będzie ładny dzień:oklaski:.

wszystkim koleżankom i kolegom forumowiczom, życzę miłego dnia i spokoju, bez zbędnego wysiłku:cmok:i smacznej kawusi,:kawa: co niektórym cugaska:papieros:

images (1).jpg

U mnie też nie pada ...na razie ...ale jest ponuro , smutno i w ogóle do doopy . Jak już wspominasz cugaska no to dawaj do mnie ...wiem , że nie palisz , ale chociaż potowarzyszysz . Staniesz od zawietrznej ...ja dalej od ciebie i przysięgam , że ani raz nie dmuchnę w twoją stronę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, 1bozka napisał:

No tak fajnie i miło się tu czasem bywa. Wiec bywajcie..ja się wymeldowuje to co miało być miłe ,nie jest. Życie jest zbyt fajne żeby się niepotrzebnie stresować .Poznalam tu fajnych ludzi, nie znamy się a jednak czasem miły gest ,słowo ..po to się tu bywa. No ale tylko czasem zwłaszcza ostatnio. 

Żegnam

@1bozka Daj spokój ,to tylko Brajan.Nie ma się czym przejmować:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołeczki , żabeczki , gwiazdeczki i inne gadziny ...:szydera:

Po co robić jakieś gównoburze , komu to ma służyć . Chyba tylko temu , że forum na jakiś czas zabłyśnie ...by za moment przygasnąć . Owszem , czasem ( wczoraj ) ktoś posunął się za daleko i nieładnie napisał koleżance ...no bardzo nieładnie . Tyle , że wtrącając się w przepychanki , pyskówki nie zrobimy nic poza tym , że " pokrzywdzonej " może być jeszcze bardziej przykro .

Sorry @LACH, ale nie tak dawno , nie brałam udziału w jakichś żartach ( nie pamiętam gdzie , pamiętam osoby i mniej więcej temat ) i nikt inny jak ty pojechałeś z czymś , zaznaczając mnie , że coś tam ( temat doopny :- ) ) byłabym najlepsza w próbowaniu , praktykowaniu ...coś tam coś tam . Napisałam coś krótko , dając do zrozumienia , że nie podoba mi się to , że mnie ruszyłeś ...Twoja odpowiedź była " Basia ..Basia !!! " ...Zrozumiałam to , że w ten sposób przepraszasz i przeprosiny w milczeniu przyjęłam . Nie obrażam się na ludzi , mogę być wk..zdenerwowana jakiś tam czas , ale mi to mija . Tak w świecie wirtualnym i w realu ....że o Tesco nie wspomnę :szydera: Napisałeś coś dzisiaj " prostaczka " ....sorki skarbie , ale twój post , który wtedy ruszył moją osobę też można było określić jako prostacki . Było , minęło i lecimy dalej z tym koksem ...a Jadzia se jeszcze chrapie :szydera:

Nie zapominajmy , że forum to nie tylko " dzień dobry ...co gotujesz ...odliczanki " , bo wiało by nudą a jak jest nudno to komu będzie się chciało jakąś reklamę , ofertę wrzucić ...skoro nie będzie czytających ? A ktoś to nasze forum utrzymuje ...chyba ? Nie wiem jak wy wszyscy , ale ode mnie nawet złamanego grosza nikt nie zawołał za to , że tutaj jestem ....chyba , że tak może po uważaniu ..jakimś :szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Janeczka1963 jakie przy kawusi ? Pani kierowniczko ...ja cały czas palę ...nie tylko przy kawusi :szydera: 

słyszałam że z kawusią lepiej smakuje, a po posiłku to już koniecznie trzeba zapalić:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...