Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Afryka napisał:

A ja mam burdello bum bum w pokoju... pakuję się i prawie skończyłam, tylko mam problem, jeszcze w sracz kosmetyków do spakowania, jakieś kapotki i buty, a miejsca malutko. :haha:. A tak w ogóle to przy pakowaniu zauważyłam, że w 9 rzeczy w ogóle nie założyłam, a byłam święcie przekonana, że wzięłam bardzo mało. O.o

Kosmetyki Ci potrzebne ? A po co ? przeciez nie warto targac czegoś co się nie przydaje :d No chyba że ten no celulit,zmarchy i całą resztę tez trzeba tynkiem pokryć aby dało się patrzeć hihi Oj kobitki ale wy macie przekichane z tymi kosmetykami.Kosztuje,targać trzeba,do torby sie nie mieści i jeszcze mało pomaga a i tak bez tego na ulice wyjsć sie nie da ha ha

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ORIM napisał:

Co taka zdziwiona ? No dobry jest . Pdp juz po zabiegu kapieli do którego ręki nie przykładam.Znalazłem w necie części do motocykla.Nikt mi nie marudzi wiec dobry wieczór:szydera:

Uszczypnąć się musiałam , myślałam , że na me cudne oczęta jakaś pomroka naszła :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Uszczypnąć się musiałam , myślałam , że na me cudne oczęta jakaś pomroka naszła :szydera:

chyba pomroczność jasna :d ale to schorzenie tylko u Wałensów występuje.

Basia zatyrany jestem wiec nie czytam i nie piszę na forum.Jak leżę to nie ma kto kompa włączyc.Mój pdp na wózku przeciez i mało kumaty jesli chodzi o elektronikę 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ORIM napisał:

chyba pomroczność jasna :d ale to schorzenie tylko u Wałensów występuje.

Basia zatyrany jestem wiec nie czytam i nie piszę na forum.Jak leżę to nie ma kto kompa włączyc.Mój pdp na wózku przeciez i mało kumaty jesli chodzi o elektronikę 

Ano bywa ....jak się samemu leży . Ręce zajęte :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ORIM napisał:

Kosmetyki Ci potrzebne ? A po co ? przeciez nie warto targac czegoś co się nie przydaje :d No chyba że ten no celulit,zmarchy i całą resztę tez trzeba tynkiem pokryć aby dało się patrzeć hihi Oj kobitki ale wy macie przekichane z tymi kosmetykami.Kosztuje,targać trzeba,do torby sie nie mieści i jeszcze mało pomaga a i tak bez tego na ulice wyjsć sie nie da ha ha

Dość kiepskie to jest, za to hihi mi się podoba, od razu człowiek (czytaj: zatynkowana kobieta, na którą normalnie patrzeć się nie da) widzi dzikiego, wąsatego, kieszonkowego opiekunka na motorze.

No, bajka pa prostu :D.

 

Z niecierpliwością oczekuję riposty, choć nie do mnie było skierowane :D.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, salazar napisał:

Dość kiepskie to jest, za to hihi mi się podoba, od razu człowiek (czytaj: zatynkowana kobieta, na którą normalnie patrzeć się nie da) widzi dzikiego, wąsatego, kieszonkowego opiekunka na motorze.

No, bajka pa prostu :D.

 

Z niecierpliwością oczekuję riposty, choć nie do mnie było skierowane :D.

wiecej cierpliwości :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 43388433480b.jpg

 

Wstajemy Robaczki,  wstajemy!! Mamy NARESZCIE piękny dzień!

 

Spałam sobie smacznie,  śniąc o glupotkach,  jak uslyszałam HILFE! Nogi na zakręcie prawie na supeł zawiązałam,  pytam co się stało???

Dlaczego nikt nie przychodzi do niego,  on wola i woła!

Paczem,  a tam fynfuła. ;)

Zanim się z gluchym dogadałam, chwilę minęło...

Ehh....to teraz jak usnę,  to dziadek kole południa będzie mieć śniadanie. ;)

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

756328709_dziedobry.jpg.2a25744afce4a1e5a61a8496806dd389.jpg ...a ja należę do tej drugiej grupy :haha: Zatem zaczynam dzionek...ostatni przed wygnaniem :haha: Wczoraj miałam intensywny dzień...pranko, pakowanko, gotowanko i tak zeszło :tak2: A ogród leży odłogiem, bo ciągle pada :smutek:Nic to...biorę się z życiem za bary, a chwasty nie będą spędzać mi snu z powiek...do lipca :szydera:  Pozwolę sobie jeszcze każdemu życzyć dzionka wg upodobań i życzeń :oklaski: No...a sama lecę ostatnie zakupy poczynić, czyli fajeczki i witaminki uzupełnić  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ORIM napisał:

Kosmetyki Ci potrzebne ? A po co ? przeciez nie warto targac czegoś co się nie przydaje :d No chyba że ten no celulit,zmarchy i całą resztę tez trzeba tynkiem pokryć aby dało się patrzeć hihi Oj kobitki ale wy macie przekichane z tymi kosmetykami.Kosztuje,targać trzeba,do torby sie nie mieści i jeszcze mało pomaga a i tak bez tego na ulice wyjsć sie nie da ha ha

Ja się nie maluję, więc radzisz żebym nie wychodziła ? 

Dzień dobry wszystkim, miłego dnia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slonecznie i cieplo...dzisiaj pozegnania czas.... zmiana wyjezdza szeffo takze ale na jeden dzien czyli luzy w kuchni mam....musze sie tylko garnac z tym innym oporzadkiem jaki u zastalam ....poki co musze zeby nie urazic odczekac az dziewczyna za prog z ogromniasta torba wyjdzie wiec natenczas szukam czegos do....no wlasnie zajecia sie...moze kolejna kawa??

wiem...w szafe wejde i rozpakuje te resztki...i znow za bardzonazas sie zapakowalam w kraju...czyli prac i nacigac te same kleidungi bede a reszta czekac bedzie na okazje stosowne

 

zycze milego slonecznego panstwu

szerokosci jadacym do polskiego realu  , cierpliwosci w kolejkach a jeszcze wiecej gdy z rzeczywistoscia im sie spotkac przyjdzie

a nam na nasze emerytury pracujacym udanego i spokojnego czasu zycze 

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wsiem:)

Gdyby można było zapamiętać swoje sny człowiek zbiłby kokosy na scenariuszach:):)A tak:(Końcówkę tylko pamiętam,ha ha ha 

Pogoda jako tako,słonko śpi,ale ciepło:)

Pierwszy tydzień turnusu zleciał migusiem:)

Spokojnej soboty:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

Ładny dzionek sie zapowiada dziś....sloneczko i ciepełko. Dziś mamy w planach grylla z babcią...:oklaski:

Plany jednak mogą ulec zmiaie bo babcia w ostatniej chwili je zmieni....tak już bywało. A póki co kąpielowy dzień dziś nastał....i tu sie zaczynają schody  :haha:

Miłej, spokojnej i słonecznej soboty  :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Dziś wstałam niechętnie ...zła sama na siebie . Wczoraj Jadzia zameldowała mi , że chętnie obejrzy kawałek ichniego " tańca z gwiazdami " . No to ja z dobrego serca wyskoczyłam , że niechta se cały obejrzy ...co się rozdrabniać będzie .Zamiast luknąć do zeitunga jak długo program trwał będzie to jeszcze powiedziałam , że mam dużo pisania z rodziną i przyjaciółmi a w kuchni wygodniej z laptopem ...No to se obejrzała do końca . Po ostatniej usłudze ( woda , ciasteczko , radio na łóżko itp. ) na zegarze raptem zrobiła się 23.40 . Stąd to moje niewyspanie się dzisiaj ...a wiadomym jest , że jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera . Mnie ukarał :szydera:

Miłej ,cieplutkiej soboty :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Pogoda do bani, słońce ukradzione.Kolejny dzień do opękania.

Spokojności życzę.

Fajnie, ze ktoś jeszcze ma takie podejście do pracy w De i nie "waha się go użyć" :oklaski:. Ja tak zaczynam każdy dzień, nieważne czy słoneczny czy deszczowy. Miłego dnia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Rynek zaliczyłam, ziemniaki, szparagi i jaja kupione. Tym razem nie posluchalam dziadka, i nie kupiłam szparagów drugiego gatunku :szydera:, które są według dziadka bardziej "smaczniaste". Ta dopa Jasiu karuzela, są tańsze i dużo roboty przy nich ja mam. Trzeba oszczędzać swój czas i dłonie. 

Miłego dnia ludziska. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry wszystkim porannym ptaszkom, :329_partly_sunny:słoneczko jeszcze za chmurkami, ale podobno ma być później jak się wyśpi:320_sun_with_face:

pobrane (1).jpg

Dzień dobry. Też chciałabym zobaczyć rannego ptaszka ale podopieczna ma tylko starą kurę. Do tego wkłada reformy dopiero po drugiej kawie.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jessica1979 napisał:

Dzień dobry. Też chciałabym zobaczyć rannego ptaszka ale podopieczna ma tylko starą kurę. Do tego wkłada reformy dopiero po drugiej kawie.

Rozbierz się ..stań przed lustrem ...może zamiast młodego kurczęcia jakiegoś koliberka , czy inną glapę ujrzysz ? Rusz wyobraźnią trochę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...