Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie - czy to jest ważne - zielona ze złotymi dodatkami!!

czy ważne jaki krawat będę miał

dla mnie czy sukienka

 będzie różowa, niebieska, pomarańczowa czy żółta,

to i tak będzie Najpiękniejsza Kobieta na sali -oczywiście zaraz za Nią Panna Młoda

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maras1 napisał:

@Darekrwedług mnie z zielonym krawatem albo butami będziesz głupio wyglądał,kolor czarny u mężczyzny pasuje do wszystkiego:dobrze:

:dobrze:

Ale szary, stalowy też, Marta też ma rację.

Takie tło pasuje do każdej sukienki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, salazar napisał:

Zielony, brokatowy łańcuch może lepiej będzie pasował ;) ?

xd

A' propos KK nie kojarzyłam co Masz na myśli. Jedynie mi przychodziło K-urewska K-urwia,  ale olśnienia przy krawatach Darusiowych dostałam,  że to o Kościół Katolicki chodzi..

Dziś dziadek niedawno poszedł spać,  a ja dla pewności żebym nie slyszała jego jękow zamknęłam drzwi u niego,  u siebie,  tudzież sluchwaki wcisnęłam w uchi. ;) Myślicie, że poduszka lepsza?  ;)No może i tak,  ale lubię takie prace w lenistwie serwetkiwym, gdzie płacą..A kesz potrzebny,  oj potrzebny. Wszak duża dziewczynka ma duże wydatki..:)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, maras1 napisał:

@Darekrfacet w czarnym garniturze z eleganckimi dodatkami,np .srebrne spinki biała lub jasno błękitna koszula,czarne buty i kobieta może może być w czym jej się podoba ,zawsze pasuje:d:dobrze:

Garnitur moze być też szary,grafitowy,ale jednolity.Czarny to oczywiście klasyk,ale na wesele łągodniejsze kolory jak najbardziej.Byle właśnie z dodatkami nie przesadzić.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Darekr napisał:

W sumie - czy to jest ważne - zielona ze złotymi dodatkami!!

czy ważne jaki krawat będę miał

dla mnie czy sukienka

 będzie różowa, niebieska, pomarańczowa czy żółta,

to i tak będzie Najpiękniejsza Kobieta na sali -oczywiście zaraz za Nią Panna Młoda

Dobrze , że @hawanana tym weselu nie będzie . Przykro by było być na drugim miejscu ...z urodą oczywiście :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam dokument Sekielskiego i ja. Ani mną nie wstrząsnął, ani nie zadziwił. Zadziwiły mnie natomiast deklarowane wstrząsy wypowiadających się tutaj w tym temacie koleżanek. Czy Wy żyjecie w Pl czy na Spitsbergenie? Zyjecie oderwane od polskiej rzeczywistosci, czy zasadniczo nie jesteście zainteresowane? Od wielu dziesiątek, ba , setek lat, kler prowadzi się niemoralnie, kler wykorzystuje wierne owieczki i deprawuje ufne dzieci  i nie tylko, niszcząc im zycie. Tylko internetowi i jego niejako anonimowosci zawdzięczamy, że nareszcie o tym słyszy świat i ludzie. Polski KK jest szczegolnie rozpasany i czuje się bezkarny, co zawdzięczamy Janowi Pawłowi II. Tak, tak własnie. Ekstaza z powodu wybrania Polaka na papieża odebrała ludziom po prostu rozum. Konkordat dopełnil reszty. Jak widzę te rekordy polubień dla JP II na fejsie, robi mi się niedobrze. To on zamiatał pod dywan pedofilskie akty. To on milczał, gdy krzywdzone były dzieci w Polsce, Irlandii, Afryce .Koscioł katolicki w Pl to samo zło. Zadnego morale, tylko kasa , kasa , dobrobyt, rozpasanie, buta  i oszukiwanie owieczek. Jedyną refleksją po obejrzeniu dokumentu Sekielskiego, jest mój ogromny, przeogromny smutek, z powodu głupoty praktykujących.
 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 Kasiu, czarny garnitur i biała koszula , oraz srebrne spinki, to dobre są na pogrzeb, a nie na wesele, gdzie wszyscy się radować powinni, a szczegolnie Państwo Młodzi. Wuj mojego męża, od kilku dni  ŚP, mawiał, że w czarnym garniturze i białej koszuli to tylko w ostatnią drogę. No chyba, że najpierw będą 4 wesela a potem pogrzeb, to juz zmienia punkt widzenia :d :d :d 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Dodzisława napisał:

Obejrzałam dokument Sekielskiego i ja. Ani mną nie wstrząsnął, ani nie zadziwił. Zadziwiły mnie natomiast deklarowane wstrząsy wypowiadających się tutaj w tym temacie koleżanek. Czy Wy żyjecie w Pl czy na Spitsbergenie? Zyjecie oderwane od polskiej rzeczywistosci, czy zasadniczo nie jesteście zainteresowane? Od wielu dziesiątek, ba , setek lat, kler prowadzi się niemoralnie, kler wykorzystuje wierne owieczki i deprawuje ufne dzieci  i nie tylko, niszcząc im zycie. Tylko internetowi i jego niejako anonimowosci zawdzięczamy, że nareszcie o tym słyszy świat i ludzie. Polski KK jest szczegolnie rozpasany i czuje się bezkarny, co zawdzięczamy Janowi Pawłowi II. Tak, tak własnie. Ekstaza z powodu wybrania Polaka na papieża odebrała ludziom po prostu rozum. Konkordat dopełnil reszty. Jak widzę te rekordy polubień dla JP II na fejsie, robi mi się niedobrze. To on zamiatał pod dywan pedofilskie akty. To on milczał, gdy krzywdzone były dzieci w Polsce, Irlandii, Afryce .Koscioł katolicki w Pl to samo zło. Zadnego morale, tylko kasa , kasa , dobrobyt, rozpasanie, buta  i oszukiwanie owieczek. Jedyną refleksją po obejrzeniu dokumentu Sekielskiego, jest mój ogromny, przeogromny smutek, z powodu głupoty praktykujących.
 

Sama bym tego lepiej nie napisała..podpisuję się pod tym całkowicie...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dodzisława napisał:

Obejrzałam dokument Sekielskiego i ja. Ani mną nie wstrząsnął, ani nie zadziwił. Zadziwiły mnie natomiast deklarowane wstrząsy wypowiadających się tutaj w tym temacie koleżanek. Czy Wy żyjecie w Pl czy na Spitsbergenie? Zyjecie oderwane od polskiej rzeczywistosci, czy zasadniczo nie jesteście zainteresowane? Od wielu dziesiątek, ba , setek lat, kler prowadzi się niemoralnie, kler wykorzystuje wierne owieczki i deprawuje ufne dzieci  i nie tylko, niszcząc im zycie. Tylko internetowi i jego niejako anonimowosci zawdzięczamy, że nareszcie o tym słyszy świat i ludzie. Polski KK jest szczegolnie rozpasany i czuje się bezkarny, co zawdzięczamy Janowi Pawłowi II. Tak, tak własnie. Ekstaza z powodu wybrania Polaka na papieża odebrała ludziom po prostu rozum. Konkordat dopełnil reszty. Jak widzę te rekordy polubień dla JP II na fejsie, robi mi się niedobrze. To on zamiatał pod dywan pedofilskie akty. To on milczał, gdy krzywdzone były dzieci w Polsce, Irlandii, Afryce .Koscioł katolicki w Pl to samo zło. Zadnego morale, tylko kasa , kasa , dobrobyt, rozpasanie, buta  i oszukiwanie owieczek. Jedyną refleksją po obejrzeniu dokumentu Sekielskiego, jest mój ogromny, przeogromny smutek, z powodu głupoty praktykujących.
 

Dzień dobry. Dokument Sekielskiego mną wstrząsnął. Od zawsze wiedziałam o rozpasaniu finansowym, dobre samochody, jedzenie, perfumy czy świecki garnitur. Dochodziły do nas głosy o kochankach czy rodzinach. Od jakiegoś czasu przebijają się głosy o molestowaniu, gwałtach czyli ogólnie pedofilii i zamiataniu tego pod dywan przez JPII. Swój osąd o KK mam od jakiegoś czasu bardzo klarowny, od 10 lat nie byłam u spowiedzi, w kościele bywam podczas uroczystości rodzinnych. Film mną wstrząsnął, to było czarne na białym ze świadectwami ludzi.

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Słońce....jest słońce.....:oklaski: będzie dobry dzień.

Dachy domów oszronione znaczy się mróz był w nocy. Byłam na fajce pokoju, jest zimno ale w ciągu dnia sie ociepli i tego się trzymajmy....kaszlę jak gruźlik....może coś polecicie na ten paskudny kaszel ?

Milej niedzieli  :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Szkoda ,że elektorat partii słusznie wybranej tego dokumentu nie zobaczy.W większości.Kościoły dalej będą pełne ,bo pokolenie lub dwa potrwa uświadomienie narodu.W szczególności na wschód od Wisły.Teraz zacznie się bicie piany w mediach i KK.Było ,jest i będzie.Odkąd świat istnieje.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...