Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, awe59 napisał:

@Barbara48  no....trudny nie jest....dziękuję :cmok:

Ewuniu naprawde piorunem sie robi.

Ja sie dzisiaj zabieram za sernik a tu zero maki, w dwóch torebkach moze po 5 dkg, zero budyniu, a zawsze takich rzeczy mialam zapas, ze jak sie zachce to wyciagam z szafki.

Dobrze ze szefin po drugiej stronie ulicy mieszka to poratowała. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barbara48 napisał:

Ewuniu naprawde piorunem sie robi.

Ja sie dzisiaj zabieram za sernik a tu zero maki, w dwóch torebkach moze po 5 dkg, zero budyniu, a zawsze takich rzeczy mialam zapas, ze jak sie zachce to wyciagam z szafki.

Dobrze ze szefin po drugiej stronie ulicy mieszka to poratowała. 

Ja dziś kupiłam orzechowe w piekarni mobilnej ale niedobre. Taki gniot. Zjadłyśmy do kawy bo nie było wyjscia....:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Malina 1 napisał:

Witam wszystkich w Demenclandii,podróż ok nawet nie za długo po po 16 godz,mam fajną zmienniczkę lubiąca porządek tak jak ja,i nie toleruje brudasów,ale ponieważ moja zmienniczka musiała zjechać po miesiącu bo miała imprezę rodzinną to dali mi takiego brudasa że od 8 rano do 20 dopiero się uporałam z tym syfem,tak dokładnie z syfem,jak można przez miesiąc coś takiego zrobić to mistrzostwo świata,brud kurz wszędzie ,kurz nawet w brodziku chyba się nie myła,kurz na środkach czystości więc nie używała,dobrze że wsiadła do tego busa co ja przyjechałam bo bym babę udusiła,skargi rodzina do firmy zgłaszała, nie robiła nic oprócz palenia bo 2 słoiki petów zostawiła,i pojechała dalej do pracy,współczuje ludziom takiej opiekunki,a to namiastka tego co zastałam syf przy pralce

60337740_330863314292217_6049754696782970880_n.jpg

A cóż to dziewczę, niemłodego wieku, w tej pralce prało??? Trawnik chyba sprzed domu zwijała i do pralki... ech...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 Właśnie skończyłam i... ruszyła lawina, powoli, ale ruszyła i kiedyś osiągnie masę krytyczną i stanie się to co w Irlandii. Ten dokument był bardzo potrzebny, bo to już nie "Kler", który jest oparty na wyobraźni scenarzysty, który utkał tę historię z opowieści ofiar, ubarwiając fabułę, tu mamy do czynienia z suchymi faktami,tylko czy one są "suche"!? Czy wstrząśnie sumieniami tych którzy mają czynny udział w tym procederze? Pod warunkiem, że się takowe posiada... Polecam Waszej uwadze ten film. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też obejrzałam.

Księży i instytucji KK organicznie nie znoszę od dzieciństwa, a jednego z "bohaterów" filmu znam osobiście. Udzielał 1 komunii mnie i mojej córce. 

Między innymi dlatego zalinkowałam ten film, bo zobaczyłam na głównej Gazety zdjęcie takie, jak moje z 1 komunii :/. 

Nie dziwi nic :(.

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, salazar napisał:

Też obejrzałam.

Księży i instytucji KK organicznie nie znoszę od dzieciństwa, a jednego z "bohaterów" filmu znam osobiście. Udzielał 1 komunii mnie i mojej córce. 

Między innymi dlatego zalinkowałam ten film, bo zobaczyłam na głównej Gazety zdjęcie takie, jak moje z 1 komunii :/. 

Nie dziwi nic :(.

Właśnie się zastanawiam czy obejrzec dzis wieczorem czy raczej na jutro zostawic. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ludki  :cześć:

No to jestem tu już czwarty dzień i dopiero mi internet podłączyli ehhh 0 kontaktu ze światem :szok::szydera:

Dobrze że mam język to wykrzyczałam swoje :p

Jest mi tu nawet dobrze, luz blus w niebie same dziury i ciągle pada na na nanana :p

A tak ogólnie to ślę pozdrowionka z mokrego FnM

No to buzi buzi i szlafsiun :haha::spioch:

59920887_860180210998657_2662647769516212224_n.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, salazar napisał:

Też obejrzałam.

Księży i instytucji KK organicznie nie znoszę od dzieciństwa, a jednego z "bohaterów" filmu znam osobiście. Udzielał 1 komunii mnie i mojej córce. 

Między innymi dlatego zalinkowałam ten film, bo zobaczyłam na głównej Gazety zdjęcie takie, jak moje z 1 komunii :/. 

Nie dziwi nic :(.

Oglądam, mam dość.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałam Wam tu, że mnie bardzo przestraszyła czarna wiewióra, a więc zaglądają tu bardzo często dwie wiewiórki, jedna czarna, druga ruda. Właściwie to nie wiem, czy one są dwie czy więcej, przedstawiać się nie przedstawiały, znaków szczególnych nie zauważyłam, bo niby jak skoro na balkonie jaram bez okularów. W każdym bądź razie od czasu do czasu rzucam im parę orzechów włoskich, które po jakimś czasie w tajemniczy sposób znikają, czasem zostają tylko skorupki. Dzisiaj kole południa delektuję się cienkim mentolowym, patrzę leci brunetka, więc ja cap za orzecha leżącego na parapetku i rzucam czarnuli. Nie powiem zaskoczona była, że coś jej z nieba pod sam pyszczek spadło. Dopadła do zdobyczy, a, że się rozbił o betonowe patio, skubnęła trochę, po czym cap w pyszczek i leci w róg ogrodu. Porozglądała się trochę na boki i dawaj tego orzecha w trwodze zakopywać pod jakąś roślinką. Zakopała, przyklepała i poleciała. Pół godziny temu jaram sobie po wypaśnej kolacji, patrzę leci czarna bźdźągwa, wpadła na patio, rozgląda się, niucha, tu pod krzaczkiem, tam w trawie ozdobnej na klombie tuż przy obrzeżach tegoż betonowego placyku. Niucha, grzebie, najwyraźniej widzę, że czegoś szuka, w pewnym momencie wskoczyła do wielkiej donicy z bratkami i dawaj w niej zawzięcie kopać. I teraz nie wiem czy taka zalatana matka z przychówkiem na karku i mężem nierobem w chałupie... znaczy się w dziupli, czy po raczej zdemenciałe niemieckie nasienie!? :haha:... A tak na, marginesie przegoniłam łajzę rzucając jej kolejnego orzecha z którym pognała do sąsiadów za płot, a przecie wiem, że mieszka po przeciwnej stronie ulicy... czyli raczej Alzheimer. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...