Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

..A mam projekt do wykonania. ;)

d3bf98985406.jpg

Hej,hej!Witaj! Moze podrzucilabys jakies pomysly ale z rozpisaniem jak to sie robi. Tylko nie z takim fachowym a zrozumiałym dla nie bardzo wtajemniczonych.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry. Nareszcie mogę coś sensownego napisać o swiecie opiekunczym. Hardcore od rana. Najpierw wysiadł prąd w czesci domu jeszcze wczoraj przed nocą, przebolalam czytanie książki i oby do rana. Rano przed ósmą przyjechał pan dopakowac olej do pieca grzewczego a pdp w słodkim śnie. Wzięłam latarkę i sprowadzilam obcego do ciemnej piwnicy:o Konieczne mi było kawy napić się a prąd na aucie. Znalazłam prąd w przedpokoju i czajnik tam zanotował wodę, geretet;)

Pdp wstała i po wstępnej analizie przypadków powiedziała: jak dobrze, że jesteś, ale wstała, zjadła, wypiła i dalej dziękowała. Zaczęłysmy telefonowac do fachmanow od prądu i chyba w wyniku stresu odjechala mi:szok:

Położyłam, dałam wody i czekam na beserung. Trochę sie działo a ja w pionie. Pomyślałam, że pomimo mojej amatorszczyzny ogarniam, i to rokuje...chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Magdzie napisał:

Ale tak go do końca obejrzała, tego filma? :szydera:O druta się nie przejmuj, zawsze można dokupić, są takie specjalne sklepy, można spokojnie oglądać, ba nawet do ręki przymierzyć :dJeśli jesteś wstydliwa, to chętnie się z Tobą wybiorę, pomogę wybrać odpowiedni :szydera:

Trza będzie se w końcu zakupić . Trudno ...żadnego absztyfikanta na horyzoncie nie widać . Za robótki ręczne czas się zabrać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, alina0610 napisał:

Hej,hej!Witaj! Moze podrzucilabys jakies pomysly ale z rozpisaniem jak to sie robi. Tylko nie z takim fachowym a zrozumiałym dla nie bardzo wtajemniczonych.

Alina! Oczadziała Ty??? Przeca  ja NIE UMIEM CZYTAĆ  tych chińskich znaków,  ja TYLKO  filmiki  na yt  szydełkowe oglądam minuta po minucie i dziregam..;)

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, beatrix+ napisał:

Alina! Oczadziała Ty??? Przeca  ja NIE UMIEM CZYTAĆ  tych chińskich znaków,  ja TYLKO  filmiki  na yt  szydełkowe oglądam minuta po minucie i dziregam..;)

 

Mówisz , że też fajnie ? Tak se patrzeć na filmik i dłubać , dziergać i spuszczać ....oczka  ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani....
- Potrzebuję waszej pomocy, chyba coś robię źle. Od czasu do czasu pisze do mnie jakiś mężczyzna...Wiecie, tak jak to na fb ... i pisze do mnie, tak jak dzisiaj. Słoneczko Ty moje... Dam Ci wszystko..., dostaniesz ode mnie to czego w domu nie masz ........
To ja w te pędy puszczam się do lodówki, patrzę i na szybko odpisuję: masło, ser i trochę wędliny.... A że już jesteś taki miły to pamiętaj żeby kupić papier do dooopy bo się kończy. Jak już i tak jesteś w drodze to weź też coca-colę i w tym momencie zniknął (zablokował mnie).... Co zrobiłam źle? Może o maśle mogłam lepiej nie pisać ? ... nie rozumiem ( znalezione w necie, autor nie znany  )

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, beatrix+ napisał:

Alina! Oczadziała Ty??? Przeca  ja NIE UMIEM CZYTAĆ  tych chińskich znaków,  ja TYLKO  filmiki  na yt  szydełkowe oglądam minuta po minucie i dziregam..;)

 

To ja tez tak robie :d  Na szydelku zrobilam sukieneczke dla mojej ciotecznej wnuczki!Takiej trzymiesiecznej. Nie trzeba bylo dlugo dziergac!

Edytowane przez alina0610
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśka nogi bolą i bolą. Ani plastry morfinowe nie pomagają,  a tym bardziej tabletki. A że on ma problemy z przełykaniem,  tabletki rozkruszam i z łyżką jogurtu podaję. No przeca mu nie podam mojego pyralginu..Zatem zaniosłam łyżkę jogurtu i mówię,  Hans,  bitte schmerzentabletten...

I za 5 min. już grzecznie oglądał mecz. 

To się nazywa siła sugestii. 

Myślicie,  że powinnam to medyczne odkrycie opublikować? ;)

Deser dla Jaśka...jako,  że jak wyżej napisałam, tylko plynne lub papki. 

Banan,  winogrona, kawałek keksu z niedzieli, 2 łyżki dżemu- jaki jest w lodówce,  serek naturalny i mleko.Blendujemy i gotowe! 

Posypać startymi delicjami. 

Nóż mać! Pyszna ta breja !

9b0f872a174f.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśko ma drut w drucie...znaczy cewnikowany..Jak przyjechałam,  zmienniczka- moja psiapsiolka notabene- przedstawiła mnie,  że  jestem  nowa. W tym czasie przyszła do nas Rumunka,  która pracuje na górze u sąsiadki. 

Hans zglupial..A ja do niego..

Hans,  drei Frau für dich ist zu viel?  Mój niemiecki słaby,  ale chyba zrozumiał,  skoro się śmiał.

Chłop,  to zawsze chłop..;)

Kolejna kawa- wróciłam cholera do nałogu,  i robota się w łapach pali. 

Yyy,.robótka znaczy. :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...